Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcin6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcin6

  1. Audi 100 9499.00 PLN. Warszawa - otoMoto.pl fajna
  2. Witam, chciałbym się zapytać czy może się ktoś orientuje w nr części następujących elementów: 1. "wkręt" / wcisk który mocuje osłonę silnika do nadkola, foto: 2. wygłuszenie z pod pokrywy ą silnika 1.9TDI, foto (tu trochę zdezelowane): 3. zaślepki śrub z tej pokrywy, foto (tu ich brakuje): ---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ---------- Oczywiście chodzi mi o nr części VAG, żebym mógł to ewentualnie zamówić w ASO
  3. Normalnie...pali ...klekocze.....psuje sie.......... ---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ---------- A znasz jednego wlasciciela 1.9 ,który by narzekał na 1.9 ? Skądże... nawet raz jechałem taksą paskiem 1.9 to właściciel zachwalał, że to "sto trzydziestka, turbina mu bije 1.7..." :decayed:
  4. Jeszcze nie spotkałem właściciela 2.5TDI który by narzekał na silnik... dopiero jak się go pozbędą to narzekają
  5. Ale w obrazkach jest dobry :decayed:
  6. Powoli uczę się od Hammera... to chyba on kiedyś miał fazę na wklejanie obrazków na Śląskich
  7. E no, czyli są sposoby Pewnie jakby wziął wezwanie do sądu to by dostał mniej, ale komu się chce biegać po sądach... to weźmie bilecik i będzie spłacał... i długo pamiętał U mnie jest podobnie.
  8. A za co te bilety?? Za picie alkoholu? Czy to podciągacie pod rozróby czy coś? Bo pewnie Was nie dotykają nawet, wiec to musi być za jakąś błahostkę?
  9. Przy takich temperaturach olej w moment ma podobna temperaturę do temp. płynu
  10. Nie jest to przypadkiem jeszcze silnik dTi (na pompie rotacyjnej)? Hmmm z tego co wiem to dCi:wink: A orientujesz się jak w Renault sprawdzić oznaczenie silnika? To bym Ci podał
  11. A Kangoo 2002r 1.9dci? On ma chyba teraz 80 /82KM... muł straszny Da się coś z nim zrobić?
  12. Gratulacje
  13. :facepalm::facepalm: Nawet mnie nie mów takich rzeczy Ale dobrze, że są tacy jak Ty, tępić te pijane k**estwo za kołkiem
  14. bediks widać żeś już stary glina... obserwacja non toper :decayed:
  15. Też takiego czegoś używam, za***iste
  16. soul, gratuluję Ciekaw jestem czy uda się ogarnąć te STOPy:wink: A co z tym podświetleniem kabiny?? Coś pisałeś że słabło itd. BTW tempomat już zamontowałeś?
  17. Odłącz prąd albo licznik od kostek ---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ---------- Oczywiście po korekcie, zamknięciu programu, wyjęciu kabla etc Chwile odczekaj i potem znów podłącz.
  18. Marcin6 odpowiedział(a) na booster70 temat w Audi A4 B5
    Zamknie zaworek wtedy P.S. dobra robota

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.