Treść opublikowana przez Marcin6
-
Po wymianie modułu kierownicy przestał działać tempomat w A8 D3
Active Cruise Control Aktywny tempomat
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
O k....
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Audi 100 9499.00 PLN. Warszawa - otoMoto.pl fajna
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No to miłych Wywczasuj się tam
-
potrzebne nr części kilku pierdół... mocowanie osłony, wygłuszenie, zaślepki
Witam, chciałbym się zapytać czy może się ktoś orientuje w nr części następujących elementów: 1. "wkręt" / wcisk który mocuje osłonę silnika do nadkola, foto: 2. wygłuszenie z pod pokrywy ą silnika 1.9TDI, foto (tu trochę zdezelowane): 3. zaślepki śrub z tej pokrywy, foto (tu ich brakuje): ---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ---------- Oczywiście chodzi mi o nr części VAG, żebym mógł to ewentualnie zamówić w ASO
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Normalnie...pali ...klekocze.....psuje sie.......... ---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ---------- A znasz jednego wlasciciela 1.9 ,który by narzekał na 1.9 ? Skądże... nawet raz jechałem taksą paskiem 1.9 to właściciel zachwalał, że to "sto trzydziestka, turbina mu bije 1.7..." :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jeszcze nie spotkałem właściciela 2.5TDI który by narzekał na silnik... dopiero jak się go pozbędą to narzekają
-
Włącznik (ten przy klamce) zamykania otwierania samochodu od wewnątrz jak podłączyć??
Podświetlany jest na pewno.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ale w obrazkach jest dobry :decayed:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Powoli uczę się od Hammera... to chyba on kiedyś miał fazę na wklejanie obrazków na Śląskich- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Co Ty, kawę o 21:51 pijesz?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
E no, czyli są sposoby Pewnie jakby wziął wezwanie do sądu to by dostał mniej, ale komu się chce biegać po sądach... to weźmie bilecik i będzie spłacał... i długo pamiętał U mnie jest podobnie.- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A za co te bilety?? Za picie alkoholu? Czy to podciągacie pod rozróby czy coś? Bo pewnie Was nie dotykają nawet, wiec to musi być za jakąś błahostkę?- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Przy takich temperaturach olej w moment ma podobna temperaturę do temp. płynu- Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Nie jest to przypadkiem jeszcze silnik dTi (na pompie rotacyjnej)? Hmmm z tego co wiem to dCi:wink: A orientujesz się jak w Renault sprawdzić oznaczenie silnika? To bym Ci podał- Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
A Kangoo 2002r 1.9dci? On ma chyba teraz 80 /82KM... muł straszny Da się coś z nim zrobić?- Tacierzyństwo
Gratulacje- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
:facepalm::facepalm: Nawet mnie nie mów takich rzeczy Ale dobrze, że są tacy jak Ty, tępić te pijane k**estwo za kołkiem- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
bediks widać żeś już stary glina... obserwacja non toper :decayed:- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Też takiego czegoś używam, za***iste- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
soul, gratuluję Ciekaw jestem czy uda się ogarnąć te STOPy:wink: A co z tym podświetleniem kabiny?? Coś pisałeś że słabło itd. BTW tempomat już zamontowałeś?- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Odłącz prąd albo licznik od kostek ---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ---------- Oczywiście po korekcie, zamknięciu programu, wyjęciu kabla etc Chwile odczekaj i potem znów podłącz.- Klimatyzowany schowek
Zamknie zaworek wtedy P.S. dobra robota - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu