Treść opublikowana przez Marcin6
-
Spoty Katowice i okolice
to pijesz jak Twoja rodzi?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nowoczesna myjnia w BB :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Arturoo, odnośnie: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-samopoziomowania-audi-a4-fotostory-kompletna-instrukcja-260282/index3.html#post3821564 "Daj znać jak będziesz rezał.....podjadę luknąć ;)" To szczerze mówiąc nie wiem kiedy będę rezał Może już w piątek, a może dopiero na drugi tydzień, także ciężko będzie coś ustalić na pewnego. Jeszcze muszę sobie zrobić jedno cięgno na tych przegubach kulowych, bo te ori jest zastane ostro i boję się że czujnik mi rozwali. Czas wybrać się do żeleźnioka w Skoczowie albo do casto gdzieś bo pewnie u mnie na wsi takich rzeczy nie będzie :facepalm:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Krecia robota...
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Ok, wczoraj zrobiłem mały wyskok pod auto, przymierzyłem, i wszystko pasuje idealnie... montaż to będzie bajka A tymczasem macie jakieś porady jak zdjąć próg wewnętrzny tapicerki po lewej stronie? U mnie strasznie mocno trzyma i prędzej go chyba połamię niż wyjdzie z zatrzasków
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A sorry, no fakt ta sama Wybiegłem już myślami w przód jakby kolega chciał od razu całego pająka z fisem zakupić
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie pasuje na bank Jako że masz sedana to możesz też szukać manetki z A8 D2, dużo łatwiej będzie znaleźć.
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Arturoo, nie słuchaj go, zakładaj włącznik od B7
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Lepiej chyba jednak zużywać hamulce niż się zakopać
-
[B5 AVG] skromne q w sedanie
To jest też opcja warta przemyśleń Zakup lamp jest na samym końcu tego procesu, więc jest czas. Póki co ma wiązkę poziomu, potem zderzak, a na końcu lampki Co prawda do 4.2 to mu trochę brakuje, ale nie ma tragedii
-
[B5 AVG] skromne q w sedanie
Witam Czas przedstawić mój dupowóz Złoty zestaw słów: 1.9tdi quattro sedan polift :banan: Tak wyglądał kilka dni po zakupie: I właściwie tak wygląda do dziś, z zewnątrz żadnych zmian No, może prócz lepszych ramek i brak trytytek na blachach Wypas: - quattro , - standardy takie jak wspoma, abs, eds, airbag, klima etc. - (tylko ) 2 ele. szyby, - podgrzewane sitza, - 1/2 fis, - ... i to chyba koniec frykasów Kompletna seria, fotele placki itd. Dołożone: - tempomat, - pompka centralnego wymieniona na taką z obsługą pilotów, dołożony pilot scyzor - żaróweczki philips blue vision (nie chcę kombinować z hidami, wolę się pomęczyć i mieć ori ksenon jak już), - full fis z ori szybką z a6 lift : - do tego wymieniony zbiornik sprysków na taki z czujnikiem, podłączone, działa, - dokupiona ori apteczka : - ledy w bagażniku... ciemno było jak w..., - i ostatnio wpadł concercik II (przedtem było chorus 1 ): troszkę obdrapany, ale będę z czasem polował na nowy panel w bdb stanie i w dobrym kolorze Z zewnątrz niestety bez zmian ale są plany Najbliższe plany z wypasu: - ori reflektory ksenon, wraz z samopoziomem, spryskami etc. Plany z wypasu przyszłość (daleka...): - lepsze fotele, - bose, - pdc. Plany zewnątrz (myślę, że next sezon), - koniecznie większa felga (podobają mi się takie 17zoll z D2), - dobra polerka lub korekta lakieru, - być może niższy zawias - ale tu musiałbym pokombinować aby w miarę łatwo zmieniać zawieszenie lato/zima... choć pewnie to bez sensu to mieszkam w górach i czasami jest dużo śniegu aczkolwiek pewnie -20 czy -30 nie zaszkodzi Mechanika / silnik: - większe heble, choć aktualnie nawet nieźle mi tu hamuje, to się tu naczytałem że warto zmieniać - program jakiś I na koniec jakaś randomowa fota mojega brudasa z młodszą, większa i szybszą siostrą Wiem, wiem że nic ciekawego, nuda, ale z czasem mam nadzieję rozwijać wątek
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Graty Ksenonu :thumbup1:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ale ciśnienie się zrobiło...
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A jakie radio chcesz zamontować, jakieś ori?
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Na szybko to tu coś znalazłem: a4 -> 1996 -> wyp. elektryczne -> wiązka centralnego zamka i instalacji alarmu -> wiązka [...] sterowane podczerwienią. Może coś więcej wynajdziesz.
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Nie wiem czy przypadkiem tutaj "Sterowanie falami radiowymi" nie odnosi się do starego typu 'radia' czyli bodajże podczerwieni - wtedy na środkowych słupkach były odbiorniki i to własnie one mogły być połączone z zamkiem kierowy. A od kiedy pompka odbiera fale to jest lotto jaki zamek. Im nowszy tym lepszy. Imo zakładaj jak leci
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Ok, jak będę montował to porobię trochę fotek z tyłu żeby uzupełnić tutorial o tył w wersji Q
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Wcześniej pisałeś ze w q wiązka od tylnego czujnika jest w metalowej rurze. Ma to jakieś uzasadnienie czy coś? Domyślasz się? Wysłane z tel.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ah sorry, prawidłowo reakcja na tą pracę to:
-
Project S4. Początki :)
Tylko sedan!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Przynajmniej się nie rozleci
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew::polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Generalnie fajne autko Oprócz rdzy zajefajny.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Słuchaj Marka mówi z doświadczenia No ja k... myślę ---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ---------- Ale no, przynajmniej rozruszałem wątek trochę ---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ---------- Przed A4 miałem Escorta.... tam to się nie martwiłem odcieniami... byleby rudego nie było widać Ahh.. jak sobie przypomnę te podłużnice.. a raczej ich brak... :facepalm:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dobra dobra nie spinać się chopy:decayed: Jeszcze daleko do kupowania zderzaka. Ale przekonaliście mnie, sr** na ory lakier, pomaluje się ---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 19:04 ---------- A na tłumaczenie tylko powiem że miałem na myśli element w bdb stanie, w tym samym lakierze (ten sam kod - zdjęte z auta jakiegoś na części czy cóś)