Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcin6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcin6

  1. Audi A6 9400.00 PLN. - otoMoto.pl fajny przebieg... jakby tak skorygować na 200k to byłoby drugie życie :decayed:
  2. Tomek poważna firma, chwile moment torsen zrobiony
  3. Ładnie, rano -2 stopnie... w sobote trza zimówki kłaść
  4. Temu to dobrze
  5. Dzięki za kawkę :hi: ---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ---------- Zagadaj do przodowników pracy w temacie o FISie... oni mają dużo staffu
  6. Będzie ktoś dziś czy za dobra pogoda?
  7. Drzwi chyba nie z tego auta Pewnie z Passzata
  8. Ten to ma wzrok
  9. prawie... ale to dalej Szkoda No tak, tego się nie zmieni. Wujek sobie w tym roku kupił nową octavię, jak byłem pooglądać, to fajna, z wewnątrz póki co idealnie, nic nie skrzypi nie trzeszczy, zupełnie jak w mojej 14-letniej audi
  10. ....to odpuszczamy......za dużo kilosów do zrobienia...... http://www.youtube.com/watch?v=0SOKqavxfzs ...batalionowy tekst A to nie wiem w co się tam bawicie... zaglądam tam raz na rok
  11. Octavie są spoko :decayed:
  12. ....to odpuszczamy......za dużo kilosów do zrobienia...... http://www.youtube.com/watch?v=0SOKqavxfzs
  13. Zawsze była jasienica, ale jak Wam wygodniej to może być jak dla mnie BB
  14. Ja bym jakąś kawę w macu ogarnął
  15. Kurfffa, żeby już 19 zoll było wstydem, kto by pomyślał
  16. Tylko jak się dwie niedziele do kupy zejdą
  17. Na pompce do lamp jest chwilowo tylko napięcie - parę sekund. Tak powinno być. A czy jest odpowiednie, musisz zmierzyć miernikiem. Ja natomiast zacząłbym od sprawdzenia pompki, bo podejrzewam, że skoro do kostki dochodzi napięcie to pompka jest spalona.
  18. Od wycieraczek, 389 numer. Taki duży dwumiejscowy brązowy bodajże.
  19. W Skoczowie jest majster od tego Wihajster się nazywa. Ale z tego co wiem kluczyki przypisujesz do licznika, jedynie piloty do pompki centralnego. A do tego pinu nie potrzebujesz.
  20. W instrukcji obsługi pojazdu jest to ładnie napisane. ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ---------- (można bez vaga)
  21. Nie da się, wyskakują tam ewentualne komunikaty I stopnia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.