Treść opublikowana przez Marcin6
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Audi A6 9400.00 PLN. - otoMoto.pl fajny przebieg... jakby tak skorygować na 200k to byłoby drugie życie :decayed:
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Tomek poważna firma, chwile moment torsen zrobiony
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ładnie, rano -2 stopnie... w sobote trza zimówki kłaść
-
Spoty Katowice i okolice
Temu to dobrze
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzięki za kawkę :hi: ---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ---------- Zagadaj do przodowników pracy w temacie o FISie... oni mają dużo staffu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To co, na 19 mac jasienica?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Będzie ktoś dziś czy za dobra pogoda?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Katowice i okolice
Drzwi chyba nie z tego auta Pewnie z Passzata- Spoty Katowice i okolice
Ten to ma wzrok- Spoty Katowice i okolice
prawie... ale to dalej Szkoda No tak, tego się nie zmieni. Wujek sobie w tym roku kupił nową octavię, jak byłem pooglądać, to fajna, z wewnątrz póki co idealnie, nic nie skrzypi nie trzeszczy, zupełnie jak w mojej 14-letniej audi- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
....to odpuszczamy......za dużo kilosów do zrobienia...... http://www.youtube.com/watch?v=0SOKqavxfzs ...batalionowy tekst A to nie wiem w co się tam bawicie... zaglądam tam raz na rok- Spoty Katowice i okolice
Octavie są spoko :decayed:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
....to odpuszczamy......za dużo kilosów do zrobienia...... http://www.youtube.com/watch?v=0SOKqavxfzs- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja też koło 40km- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Zawsze była jasienica, ale jak Wam wygodniej to może być jak dla mnie BB- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja bym jakąś kawę w macu ogarnął- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurfffa, żeby już 19 zoll było wstydem, kto by pomyślał- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tylko jak się dwie niedziele do kupy zejdą- Problem z pompką spryskiwaczy lamp
Na pompce do lamp jest chwilowo tylko napięcie - parę sekund. Tak powinno być. A czy jest odpowiednie, musisz zmierzyć miernikiem. Ja natomiast zacząłbym od sprawdzenia pompki, bo podejrzewam, że skoro do kostki dochodzi napięcie to pompka jest spalona.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wysłane z tel.- Problem z pompką spryskiwaczy lamp
Od wycieraczek, 389 numer. Taki duży dwumiejscowy brązowy bodajże.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
W Skoczowie jest majster od tego Wihajster się nazywa. Ale z tego co wiem kluczyki przypisujesz do licznika, jedynie piloty do pompki centralnego. A do tego pinu nie potrzebujesz.- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
W instrukcji obsługi pojazdu jest to ładnie napisane. ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ---------- (można bez vaga)- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie da się, wyskakują tam ewentualne komunikaty I stopnia - Spoty Katowice i okolice