Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcin6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcin6

  1. Skąd masz ten kontakt ? .....jesteś tam zalogowany ? wysłane z one v Nie, znajomy co ma/miał corollę propaguje na fejsie ---------- Post dopisany at 07:08 ---------- Poprzedni post napisany at 07:07 ---------- A co, to Twoje blachy na gościnne występy? :decayed:
  2. uwaga na lewe blachy: COROLLA CLUB POLSKA :: Zobacz temat - Poszukiwane auto z tablicami SB26461
  3. Iron, ładnie A u mnie podczas zmiany kół:
  4. U mnie też dużo śniegu już, a ciągle ciula nowy
  5. Polskie drogi 4 - YouTube nawet Hammer'owe hamowanko się załapało
  6. Do ramek nic nie mam ale orginalnych bo wygladaja za***iście i mialem takie w a6 i moze tez przeszczepie do a3 natomiast wszelakie podrabiajki sa wg mnie kiczowate i tyle +600 Przestan sie podlizywac Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalka Spokojnie... nie mam komu, a poza tym jak ja tu byłem toś Ty jeszcze na stojąco pod szafe wchodził Tzn w tym temacie, bo na forum jesteś dłużej A poza poza tym mam fisa dawno zrobionego
  7. Do ramek nic nie mam ale orginalnych bo wygladaja za***iście i mialem takie w a6 i moze tez przeszczepie do a3 natomiast wszelakie podrabiajki sa wg mnie kiczowate i tyle +600
  8. Ja również To jest regulacja ustawienia podparcia kręgów lędźwiowych. Tu masz wycinek z instrukcji z B5, sądzę że działa to podobnie jak w B6/7 Swoją drogą wychodzi tutaj nie popatrzenie nawet do instrukcji:facepalm: A który bezpiecznik odpowiada za to w B6/7 to już musisz sam poszukać na forum / w instrukcji.
  9. Pompowanie lędźwi.
  10. Mają atest,dla mnie chodzi o wytrzymałość ,jaki zamiennik najlepszy lub czy faktycznie ori rezać bo mają najlepsze wsio...... Te co podałeś maja atest jak najbardziej, chodziło mi o bixy homemade. Jakościowo wiadomo, że ori najlepsze, w dodatku są możliwości aby zmieścić do nich dzienne, w sensie bix + dzienne w długich. Co do tych day light to tu na forum są opinie takie, że mało co słabo świecą to jeszcze słabo wyglądają Ja jeszcze na żywo nie widziałem a4 z takimi lampami to się nie wypowiadam. Ostatnio widziałem 80'tkę z takim zestawem to wyglądało oszkliwie... ale a4 jest bardziej zaokrąglona to może miejscami pasować, co kto lubi
  11. Ford się chwali że to mało pali ale w rzeczywistości 8-10 litrów w mieście i przy prędkościach 140-160 a jeździ się nawet przyjemnie, momentu ma tyle co 1.8T i waga trochę niższa oraz 120KM, da się jeździć Tylko małe ale, ciekawe ile to wytrzyma, obawiam się że ledwo będzie dobijać do 200 tysi i będzie się sypać nie tak jak 1.8T, lekko pół miliona E, to nie najgorzej Do 200 tysi to już dawno Niemiec sprzedał, a Polak se poradzi ze wszystkim
  12. Tak, żeby wrócił z tej Norwegii jak go jebną za lewe lampy :grin: Żarcik... fajne autko
  13. Ja jestem ciekaw jak jeżdżą tak na prawdę te ecoboost 1.0 od Forda... i ile palą na trasie 160kmph
  14. Yyyy.....no to będą jaja wysłane z one v Jutro wkładam zimowe buty to będzie git
  15. W niedziele śnieg... Uh. Wysłane z tel.
  16. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/skpepe-a4-b5-304926/#post3898354 fajne koleś godo
  17. Chyba na odcinku od odry do wisły :facepalm:
  18. też takie chcę
  19. Ok, teraz czaję, chodzi o kontrolkę pozycyjnych ale pewnie można to też wymodzić żeby to były od mijania
  20. W B5 nie ma kontrolki świateł mijania. Są tylko pozycyjnych i drogowych.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.