Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcin6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcin6

  1. szerokość odpowiednia, naciąg będzie dobry Nom, 205 powinno starczyć
  2. W kwestii felg proponuję:
  3. Coś słabo jaracie, słabe teksty ---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ---------- Jakby ktoś miał za dużo czasu i czasu (czyt. hajsu) to mała inspiracja: My Mates SWB Quattro - Build Thread - Corsa Sport - for Vauxhall and Opel Corsa B, Corsa C and Corsa D :slina:
  4. Osobny przekaźnik z 40A i sprawa załatwiona
  5. Mam półfisa vdo na handel, jak coś
  6. na dachu domu ......,czy na drodze Nie no na drogach już czarno... ale polach dachach itd jeszcze leży... choć dziś odwilż, wiosna Dobry dzień na rezanko
  7. Weź jeszcze na grill przedni wrzuć... wtedy będzie pełny pakiet s-line P.S. Pani Grażyna?
  8. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/a4-ostrym-tuningu-306877/#post3928315 Czasami mam wrażenie, że ktoś sobie jaja robi
  9. U mnie 10cm śniegu leży więc fakt, jesień
  10. Jak wchodzi nowy iPhone to ludzie koczują kilka dni przed appstore'ami... tego nie zrozumiesz ---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ---------- Wróc... istore'ami
  11. Spokojnie, za 4 miesiące Wam przejdzie
  12. Mam, już drugą żabę, kolejna na wykończeniu... popuszcza ciśnienie choć już raz była na gwarancji, a tym razem zgubiłem fakturę
  13. Witam. Chciałbym zapytać czy ktoś ma doświadczenia z amatorskimi podnośnikami pneumatycznymi, np. Podnośnik Pneumatyczny 2 t. Polski produkt gwar. (3729099750) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Chodzi mi czy dają radę, czy można je jakoś porównać do tych, które mają w zakładach wulkanizacyjnych itd. Wiem, że cena wysoka jak za podnośnik do domu, ale w sumie mam już 3 auta "w obsłudze" zmiany kół, a też poza tym okresem zdarzają się potrzeby podniesienia auta, więc przydałby się.
  14. Wszystkie nowe furki Powiem że to świeci nawet lepiej niż xenon Nowe furki to się mogę zgodzić, ale takie coś osobnego 2w1 za 1k? Dobra, niech ktoś rzuci 1k to się przekonamy
  15. Arturoo, jak tam na zenkach w te ciemne mokre dni?
  16. Ale do przedliftów da się wsadzić światła z poliftów
  17. jakiś link? Proszzzz Przedmioty użytkownika Irria - Led drl - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Żarówki Halogenowe H3 55W w Halogenach - a w tych sramtamowskich halogen jest na ledzie. Dopłacić 4 stówy za halogen na ledzie... Halogenów przecież nie używa się cały czas, więc jeden komplet żarówek starczy Ci na 10 lat - chyba że akurat masz pecha i te 10 lat przypada na okres w którym Ty masz to auto w posiadaniu A poza tym, wątpię aby te ledy świeciły tak dobrze, jak żarówka.
  18. jakiś link? Proszzzz Przedmioty użytkownika Irria - Led drl - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  19. Są też tańsze wersje, za 750 :grin:
  20. Aaaa, racja, dzięki za info
  21. Mogę z ciekawości zapytać po co azot?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.