Treść opublikowana przez Marcin6
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
szerokość odpowiednia, naciąg będzie dobry Nom, 205 powinno starczyć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W kwestii felg proponuję:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Coś słabo jaracie, słabe teksty ---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ---------- Jakby ktoś miał za dużo czasu i czasu (czyt. hajsu) to mała inspiracja: My Mates SWB Quattro - Build Thread - Corsa Sport - for Vauxhall and Opel Corsa B, Corsa C and Corsa D :slina:
-
Pogrzewana przednia szyba
Osobny przekaźnik z 40A i sprawa załatwiona
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Mam półfisa vdo na handel, jak coś
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Kooox fura, czarny avant z chromami/srebrem :kox:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
na dachu domu ......,czy na drodze Nie no na drogach już czarno... ale polach dachach itd jeszcze leży... choć dziś odwilż, wiosna Dobry dzień na rezanko
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Już pozamiatali tą szopkę
-
Moja A4 po ostrym tuningu :-)
Weź jeszcze na grill przedni wrzuć... wtedy będzie pełny pakiet s-line P.S. Pani Grażyna?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/a4-ostrym-tuningu-306877/#post3928315 Czasami mam wrażenie, że ktoś sobie jaja robi
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
U mnie 10cm śniegu leży więc fakt, jesień
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak wchodzi nowy iPhone to ludzie koczują kilka dni przed appstore'ami... tego nie zrozumiesz ---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ---------- Wróc... istore'ami
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Podgonię:
-
Spoty Katowice i okolice
Spokojnie, za 4 miesiące Wam przejdzie
-
Podnośnik pneumatyczny za 6 stów, opinie?
Mam, już drugą żabę, kolejna na wykończeniu... popuszcza ciśnienie choć już raz była na gwarancji, a tym razem zgubiłem fakturę
-
Podnośnik pneumatyczny za 6 stów, opinie?
Witam. Chciałbym zapytać czy ktoś ma doświadczenia z amatorskimi podnośnikami pneumatycznymi, np. Podnośnik Pneumatyczny 2 t. Polski produkt gwar. (3729099750) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Chodzi mi czy dają radę, czy można je jakoś porównać do tych, które mają w zakładach wulkanizacyjnych itd. Wiem, że cena wysoka jak za podnośnik do domu, ale w sumie mam już 3 auta "w obsłudze" zmiany kół, a też poza tym okresem zdarzają się potrzeby podniesienia auta, więc przydałby się.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wszystkie nowe furki Powiem że to świeci nawet lepiej niż xenon Nowe furki to się mogę zgodzić, ale takie coś osobnego 2w1 za 1k? Dobra, niech ktoś rzuci 1k to się przekonamy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Arturoo, jak tam na zenkach w te ciemne mokre dni?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale do przedliftów da się wsadzić światła z poliftów
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jakiś link? Proszzzz Przedmioty użytkownika Irria - Led drl - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Żarówki Halogenowe H3 55W w Halogenach - a w tych sramtamowskich halogen jest na ledzie. Dopłacić 4 stówy za halogen na ledzie... Halogenów przecież nie używa się cały czas, więc jeden komplet żarówek starczy Ci na 10 lat - chyba że akurat masz pecha i te 10 lat przypada na okres w którym Ty masz to auto w posiadaniu A poza tym, wątpię aby te ledy świeciły tak dobrze, jak żarówka.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jakiś link? Proszzzz Przedmioty użytkownika Irria - Led drl - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Są też tańsze wersje, za 750 :grin:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Niestety:
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Aaaa, racja, dzięki za info
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Mogę z ciekawości zapytać po co azot?