-
wymiana przewodów klimatyzacji
witam po dłuższej nieobecności. zagłębiłem się w temat chłodnicy i jest pewne, że ona jest z lifta czyli 1997. i ma dziure, trzeba wymienić. Chłodnica z zaworkiem do nabijania ma zaworek mniejszy czy większy? Jeżeli jest większy to bez sensu ją zakładać, jak mam większy na podszybiu.klima została nabita przez krućce pod czujnikami. pozdrawiam
-
wymiana przewodów klimatyzacji
zgadzam się z tobą, tak masz a czy masz koło zaworków czujnik?
-
wymiana przewodów klimatyzacji
wiem ale u mnie jest cienka krótka rurka bez zaworka , a grubsza z czujnikiem a wygląda tak
-
wymiana przewodów klimatyzacji
w podszybiu jest tylko czujnik ciśnienia na grubszej rurce
-
wymiana przewodów klimatyzacji
na chłodnicy niema zaworka tylko podłączone przewody do czujnika. czy do zaworka można podłączyć czujnik ciśnienia ?
-
wymiana przewodów klimatyzacji
a gdzie jest ten skraplacz
-
wymiana przewodów klimatyzacji
Witam klubowiczów. Trzeba nabić klimatyzację, odwiedziłem kilka zakładów i nic, bo nie ma zaworków. kupiłem przewody z zaworkami ale grubszy nie ma króćca na czujnik ciśnienia. Proszę o wskazówki i pomoc w rozwiązaniu tego problemu.
-
Silniczki climatronicu
witam chciałbym odświeżyć temat. mam A4 B5 z 1996r 1,8 klimatyzacja na silniczkach 7V (silniczek z kabelkami i wtyczką) nr. obudowy PP T36. mam problem z silniczkiem od odszraniania/ nawiew na nogi.- stoi dęba. jest założony od strony kierowcy przy pedale gazu. mam takie pytanie skąd się bierze te 7V do silniczków. czy można założyć obudowę PP T40. która jest z tego samego roku tylko ma sterowanie na 12V. proszę o pomoc
-
Nie nagrzewa się (Wymiana nagrzewnicy i termostatu)
witam dzisiaj na climatroniku wyskoczyły mi 2 błędy ; 11,6 ; 13,5. są to błędy od kapy i silniczka głównego.
-
Nie nagrzewa się (Wymiana nagrzewnicy i termostatu)
witam podłączałem waga robiłem nastawy klap, nie było błędów. silniczek od temperatury to który jest? czy czujnik temperatury zewnętrznej ma wpływ na ogrzewanie bo mi na blacie nic nie pokazuje.
-
Nie nagrzewa się (Wymiana nagrzewnicy i termostatu)
witam. chciałbym się przyłączyć. Mam ADR 1,8 z automatem, dwa tygodnie temu podczas jazdy temperatura poszła mi na 120- padła pompa, wymieniłem. Układ odpowietrzyłem, z przewodu z dziurką z nagrzewnicy woda prawie nie leci,ale jak po jeździe dotykam to 2 przewody są gorące a w aucie jest zimno. Nagrzewnica była płukana. Mam pytanie czy w przewodach od pompy do nagrzewnicy mogło się nazbierać jakiegoś śmiecia. proszę o pomoc.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Witam kolegów. Od 2 lat jeżdżę audi a4 b5 1,8 ADR ze skrzynią automatyczną 4-biegową DFG z 1996r. Wcześniej było dobrze ale od jakiegoś czasu przy zmianie biegów w górę jak dodam więcej gazu jest lekkie szarpnięcie i czasami słychać pisk. Co może być tego przyczyną? Czy może ktoś mi podpowiedzieć jaką skrzynię automat mógłbym podłączyć do mego ADR-a. Pozdrawiam
-
Płyta Suwakowa ???
witam parę dni trwało ale auto już jeździ. Mechanik twierdził że to skrzynia, ale to była tylko półośka lewa.
-
Wymiana automatu na manual, jakie skrzynie pasują ???
witam posiadam w aucie silnik ADR 1,8 benzyna bez T. chciałbym zmienić na manual. w związku z tym mam pytanie czy do tego silnika musi być skrzynia tylko od 1,8 czy może być inna. proszę o pomoc. dziękuję
-
Płyta Suwakowa ???
witam ta rurka z korkiem to jest z miski olejowej skrzyni w stronę silnika pod filtrem oleju. byłem u mechanika od automatów to powiedział, że naprawa z wymontowaniem, robocizną i montażem to min 2500. chyba założę manual będzie taniej
tom3k31
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta