Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tom3k31

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam po dłuższej nieobecności. zagłębiłem się w temat chłodnicy i jest pewne, że ona jest z lifta czyli 1997. i ma dziure, trzeba wymienić. Chłodnica z zaworkiem do nabijania ma zaworek mniejszy czy większy? Jeżeli jest większy to bez sensu ją zakładać, jak mam większy na podszybiu.klima została nabita przez krućce pod czujnikami. pozdrawiam
  2. zgadzam się z tobą, tak masz a czy masz koło zaworków czujnik?
  3. wiem ale u mnie jest cienka krótka rurka bez zaworka , a grubsza z czujnikiem a wygląda tak
  4. w podszybiu jest tylko czujnik ciśnienia na grubszej rurce
  5. na chłodnicy niema zaworka tylko podłączone przewody do czujnika. czy do zaworka można podłączyć czujnik ciśnienia ?
  6. a gdzie jest ten skraplacz
  7. Witam klubowiczów. Trzeba nabić klimatyzację, odwiedziłem kilka zakładów i nic, bo nie ma zaworków. kupiłem przewody z zaworkami ale grubszy nie ma króćca na czujnik ciśnienia. Proszę o wskazówki i pomoc w rozwiązaniu tego problemu.
  8. witam chciałbym odświeżyć temat. mam A4 B5 z 1996r 1,8 klimatyzacja na silniczkach 7V (silniczek z kabelkami i wtyczką) nr. obudowy PP T36. mam problem z silniczkiem od odszraniania/ nawiew na nogi.- stoi dęba. jest założony od strony kierowcy przy pedale gazu. mam takie pytanie skąd się bierze te 7V do silniczków. czy można założyć obudowę PP T40. która jest z tego samego roku tylko ma sterowanie na 12V. proszę o pomoc
  9. witam dzisiaj na climatroniku wyskoczyły mi 2 błędy ; 11,6 ; 13,5. są to błędy od kapy i silniczka głównego.
  10. witam podłączałem waga robiłem nastawy klap, nie było błędów. silniczek od temperatury to który jest? czy czujnik temperatury zewnętrznej ma wpływ na ogrzewanie bo mi na blacie nic nie pokazuje.
  11. witam. chciałbym się przyłączyć. Mam ADR 1,8 z automatem, dwa tygodnie temu podczas jazdy temperatura poszła mi na 120- padła pompa, wymieniłem. Układ odpowietrzyłem, z przewodu z dziurką z nagrzewnicy woda prawie nie leci,ale jak po jeździe dotykam to 2 przewody są gorące a w aucie jest zimno. Nagrzewnica była płukana. Mam pytanie czy w przewodach od pompy do nagrzewnicy mogło się nazbierać jakiegoś śmiecia. proszę o pomoc.
  12. Witam kolegów. Od 2 lat jeżdżę audi a4 b5 1,8 ADR ze skrzynią automatyczną 4-biegową DFG z 1996r. Wcześniej było dobrze ale od jakiegoś czasu przy zmianie biegów w górę jak dodam więcej gazu jest lekkie szarpnięcie i czasami słychać pisk. Co może być tego przyczyną? Czy może ktoś mi podpowiedzieć jaką skrzynię automat mógłbym podłączyć do mego ADR-a. Pozdrawiam
  13. witam parę dni trwało ale auto już jeździ. Mechanik twierdził że to skrzynia, ale to była tylko półośka lewa.
  14. witam posiadam w aucie silnik ADR 1,8 benzyna bez T. chciałbym zmienić na manual. w związku z tym mam pytanie czy do tego silnika musi być skrzynia tylko od 1,8 czy może być inna. proszę o pomoc. dziękuję
  15. witam ta rurka z korkiem to jest z miski olejowej skrzyni w stronę silnika pod filtrem oleju. byłem u mechanika od automatów to powiedział, że naprawa z wymontowaniem, robocizną i montażem to min 2500. chyba założę manual będzie taniej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.