Treść opublikowana przez Cinio199
-
Wymiana uszczelniacza -- pytanko
między kołem zębatym a głowicą silnika jest metalowa osłona da się ją na tyle odchylić żeby wcisnąć uszczelniacz ?
-
Wymiana uszczelniacza -- pytanko
chodzi mi o ten uszczelniacz wałka rozrządu
-
Wymiana uszczelniacza -- pytanko
co masz na myśli pisząc że dekla nie trzeba ściągać ? uszczelniacz jest pod obudową rozrządu
-
Wymiana uszczelniacza -- pytanko
Witam czy podczas wymiany uszczelniacza na wałku rozrządu lepiej stosować jakieś masy uszczelniające zakładając uszczelkę ? niedługo biorę się za wymianę i zastanawiam się czy dodatkowo uszczelnić uszczelkę jakąś plasteliną silnik 90 1z
-
Jakie sprzęgło oryginalne do 1Z ??
Dobrze wiedzieć
-
Jakie sprzęgło oryginalne do 1Z ??
Za kilka dni będę się brać za wymianę wybór padł na sachsa, czy są jakieś żelazne zasady wymiany sprzęgła ? czy jakieś uszczelki, uszczelniacze się wymienia ?
-
Jazda na rezerwie aż zgaśnie
Popieram.
-
Jazda na rezerwie aż zgaśnie
Czy ktoś wie jak skorygować wskaźnik paliwa vagiem ? 1z 90 kucy 95'
-
Jazda na rezerwie aż zgaśnie
No i tyle chciałem wiedzieć
-
Jazda na rezerwie aż zgaśnie
Witam, chciałbym zapytać forumowiczów czy nie uszkodzę pompy paliwa jak będę jechać aż zgaśnie silnik z powodu braku paliwa, rezerwa mi się zapala strasznie późno i chciałbym wiedzieć czy można zaryzykować sprawdzeniem ile mogę zrobić na rezerwie km, wiadomo silnik się zapowietrzy, ale czy pompie nic się nie stanie ??
-
Oryginalne lampy a4 b5 tylne, różnice angol a euro
czy w angolach jest napis united kingdom pod lampą od strony wewnętrznej ?? czy lampy może były produkowane w uk ??
-
Oryginalne lampy a4 b5 tylne, różnice angol a euro
Witam, czy jest jakaś różnica pomiędzy lampami tylnymi z anglika a wersją europejską ?? czy napis united kingdom pod lampą oznacza że lampa jest z angola ?? chodzi mi konkretniej o lampy po pierwszym lifcie, Pozdro
-
Jakie sprzęgło oryginalne do 1Z ??
lepiej zapodać sachsa czy luka do 1z ?? niedługo wymieniam i chciałbym wiedziec
-
Korekcja wskaźnika paliwa Vagiem
rezerwa mi się nie zapala, wskazówka idzie do samego końca praktycznie, wole nie testować czy mi zgaśnie czy nie,
-
Jakie sprzęgło oryginalne do 1Z ??
Witam, jaka firma robi oryginał sprzęgło do 1.9tdi 1Z ?
-
Korekcja wskaźnika paliwa Vagiem
Witam, jak przestawić wskaźnik paliwa za pomocą vaga ? 17 instruments > kanał 30 nie jest dostępny w przypadku mojego silnika 1.9tdi 90km 1Z. 95' rezerwa zapala mi się za późno, praktycznie jak wskazówka już się nie podnosi :/ pomoże ktoś ?
-
Jakiej firmy napinacz paska alternatora kupić ??
Założyłem dzisiaj napinacz ina do tego pasek contitech continentala, napinacz odrazu się wyprostował aż miło spojrzeć )
-
Jakiej firmy napinacz paska alternatora kupić ??
Witam, jakiej firmy polecacie napinacze paska alternatora ?? i jaki napinacz idzie na pierwszy montaż?? Lepszym rozwiązaniem będzie skf czy ruville czy może ina ?
-
Jak duże aluski bezpiecznie do b5 ??
Nie chce zakładać 19 cali i nic takiego nie powiedziałem
-
Jak duże aluski bezpiecznie do b5 ??
Nie jestem zwolennikiem obniżania samochodów, mam tylko jeden samochód i wole żeby jego zawieszenie pokonywało dość sprawnie nierówności terenu na naszych drogach, nie mam drugiego auta żeby się bawić w obniżanie tuning itp. nie wiem jak wy ale ja wole jak auto jest cale w oryginale. 90 konny diesel to nie formuła 1 ---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ---------- Wiem że co niektórzy wolą tak Myślę ze 17 będą dla mnie najlepszym rozwiązaniem, większe felgi mi nie są potrzebne
-
Jak duże aluski bezpiecznie do b5 ??
Uzyskałem potrzebną mi odpowiedź, temat do zamknięcia.
-
Jak duże aluski bezpiecznie do b5 ??
Nie wiem o co Ci teraz chodzi kolego, zapytałem prosto i wyraźnie jak duża felga na standard zawieszeniu.
-
Jak duże aluski bezpiecznie do b5 ??
Jak nie potrafisz odpowiedzieć normalnie na pytanie, to lepiej nie odpowiadaj wcale.
-
A4 b5 1.9 tdi
Jeśli chodzi o N75 http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/b5-b6-tdi-schemat-wezy-podcisnienia-silnikow-afb-ake-akn-aym-bau-bdg-bdh-bfc-48493/ jeśli masz kogoś w pobliżu i masz taką możliwość to zeskanuj go vagiem i zobacz co pokaże
-
A4 Avant Głośnik i reszta
raczej kolego w avancie ciężko bedzie o półkę w tylne dzwi walisz 16 i dobre wygłuszenie i będziesz zadowolony A no tak Sorka, nie zerknełem dokładnie.