Treść opublikowana przez Cinio199
-
A4 Avant Głośnik i reszta
Ja bym celował w coś z sony xplod, z przodu siedzą głośniki 13 cm jakie byś nie wsadził to żeber one łamać nie będą, po prostu są za małe według mnie z przodu dać lepiej dobre trzynastki i dobre tweetery i wspomagać to tyłem na półkę zarzucić jakieś większe i tupke w bagażnik wsadzić.
-
Jak duże aluski bezpiecznie do b5 ??
17 to nie jest taka duża felga 21 to jest duża felga jeśli mam wybierać między wozem drabiniastym a pługiem który odśnieża i zostawia zderzaki i wahacze na drodze to wole wóz drabiniasty
-
Co to za Alus
To jest jakiś unikat na stronie avusa nie ma takiego modelu.
-
Co to za Alus
Witam czy ktoś wie może co to za alus ? wiadomo tylko że to z a4 avant black arrow chodzi mi dokładniej o model tego felusa
-
czy fotele i kanapa z polifta a4 b5 kombi beda pasowac do przed lifta sedan ?
Według mnie to wszystko to samo tylko inny wzór, ale pewności 100% nie mam.
-
Moje prace
Wielki pokłon dla Tego forumowicza z mojej strony, patrząc na te foty człowiek się zastanawia czy patrzy w odbicie czy w prawdziwe zdjęcie
-
Jakie felgi do mojego auta
Nie rozumiem ludzi którzy mówią że samochód bez gleby na ładnych felach wygląda jak wóz drabiniasty, nie chce nikogo tutaj obrażać ale czy polskie drogi pozwalają na jazdę z prześwitem 4 cm ?? Według mnie niee.. jak nie rozumiem niektórych na forum, a4 b5 to NIE jest samochód sportowy, że to musi wyglądać jak r8, jak można obniżyć samochód i potem modlić się czy ten samochód przejedzie przez zamarznięta koleinę albo krawężnik nie urywając wahaczy czy nie, dla mnie to do pojęcia, taka jest moja opinia.
-
czy fotele i kanapa z polifta a4 b5 kombi beda pasowac do przed lifta sedan ?
Powinny pasować
-
Jak duże aluski bezpiecznie do b5 ??
Witam chciałbym zadać pytanie jakie alusy można bezpiecznie założyć do b5, chodzi mi głównie o to jaka maksymalnie duża felga może siedzieć w budzie b5 żeby na przykład wsiądzie 5 ludziów po 100 kg + bagaż 100 kg żeby nic nie ocierało ? i że nawet jak złoży się zawieszenie do końca przy dużym obciążeniu nic się nie stanie?? jak duża felga max ? jakie et ?
-
Ocena felgi 18"
Całkiem niezłe galopery
-
buczenie przy skręcie w prawo
Zaczęło się od kupna samochodu w którym tak już było:D ---------- Post dopisany 19-12-2013 at 06:09 ---------- Poprzedni post napisany 11-11-2013 at 17:12 ---------- Problem został rozwiązany, mianowicie było to łożysko na prawym przednim kole, gdy dotykałem koło i próbowałem nim ruszyć w którąś stronę to nie było słychać nic, dopiero jak rozebrałem piastę to okazało się że jest sporawy luz na łożysku. Po wymianie uciążliwe buczenie ustało.
-
Czy ten zestaw kluczy jest coś wart ?
Myślę że zestaw autora postu jest gicik, miałem okazje używać dokładnie taki sam zestaw i uważam że zestaw jak najbardziej spoko.
-
Rejestracja przyczepki SAM
Tanie przyczepki z papierami znikły w mgnieniu oka, z tego co paczam to tylko teraz oferty kupie myślałem że może jest już jakiś sposób :-) zastanawia mnie jak wygląda sprawa z rejestracją za granicą
-
Rejestracja przyczepki SAM
Witam wszystkich czy wie ktoś może czy znalazł się jakiś kmin na zarejestrowanie przyczepki SAM ?? czy pozostaje tylko kupienie za kilka stówek przyczepki zarejestrowanej i przebicie numerów do nowej ??
-
buczenie przy skręcie w prawo
witam wiem że temat tego typu był wałkowany pińcet razy, ale mam duże wątpliwości co do odpowiedzi na moje pytanie mianowicie coś buczy przy skręcaniu prawo ale tylko jak jadę powyżej 40 km, jak skręcam w lewo i prosto trzymam kierownice to nie słychać nic, co dziwne płynu w zbiorniczku nie ubywa a kierownicą kręci sie lekko i na postoju nie buczy nic płyn od wspomagania się nie pieni, zastanawiam się czy to może być łożysko czy to może być pompa wspomagania, czy może coś z maglą nie tak, na postoju gdy skręcę kołami i dam na maksa w prawo albo w lewo nie słychać żadnych niepokojących dźwięków, na łożysku nie wyczuwam luzu, co to może być ?
-
Listwa progowa
Dziękuje za odpowiedź.
-
Listwa progowa
Witam wszystkich czy wie ktoś jak zamocowana jest listwa progowa w roczniku 95' ?? chodzi mi o listwę która leci pod drzwiami i wchodzi do środka na próg, jest na zatrzaskach czy jakoś może zgrzewana ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WITAM Wszystkich Fanów Audi