Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak duże aluski bezpiecznie do b5 ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym zadać pytanie jakie alusy można bezpiecznie założyć do b5, chodzi mi głównie o to jaka maksymalnie duża felga może siedzieć w budzie b5 żeby na przykład wsiądzie 5 ludziów po 100 kg + bagaż 100 kg żeby nic nie ocierało ? i że nawet jak złoży się zawieszenie do końca przy dużym obciążeniu nic się nie stanie?? jak duża felga max ? jakie et ?

Opublikowano

a co ma do tego felga, przeciez im wieksza obrecz tym mniejsza/ nizsza opona

Opublikowano

Na ori zawiszeniu max 17", większa to już wóz drabiniasty.

Opublikowano
Na ori zawiszeniu max 17", większa to już wóz drabiniasty.

17 z ET nie wiem coś koło 30-35 jest bezpieczna ale opony nie za szerokie:decayed:

Opublikowano
Na ori zawiszeniu max 17", większa to już wóz drabiniasty.

przecież kolega napisał, że na pokładzie będzie jeździło 5 ludzików po 100 kg i bagaż 100 kg więc jaki wóz drabiniasty......

Opublikowano

Gorzej jak wysiądą.:decayed:

Opublikowano

17 cali profil opony 45 i nie powinno byc problemu

Opublikowano
  • Autor

17 to nie jest taka duża felga :) 21 to jest duża felga :) jeśli mam wybierać między wozem drabiniastym a pługiem który odśnieża i zostawia zderzaki i wahacze na drodze to wole wóz drabiniasty :)

Opublikowano

To po chu.... pytasz ?

Zakładaj co ci pasuje i nie będzie tematu.:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
To po chu.... pytasz ?

Zakładaj co ci pasuje i nie będzie tematu.:facepalm:

Jak nie potrafisz odpowiedzieć normalnie na pytanie, to lepiej nie odpowiadaj wcale.

Opublikowano
17 to nie jest taka duża felga :) 21 to jest duża felga :)

Jak sam lepiej wiesz to po co pytasz ?

Ja odpowiedziałem w poście #3, nie pasuje ci coś ?

Nie dobra podpowiedź ?

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem o co Ci teraz chodzi kolego, zapytałem prosto i wyraźnie jak duża felga na standard zawieszeniu.

Opublikowano

No ja odpowiedziałem,zawsze możesz się z tym nie zgodzić.

Tyle że jak sam wiesz lepiej to ja na prawdę nie rozumiem po co ten temat.

Jak dla ciebie 17" to nie jest duża fela a 21" to duża , to proponuję 19".

Nikt ci nie broni a wygląd kwestią gustu.

Chcesz i ci się takowa podoba to zakładasz.

Opublikowano
  • Autor

Uzyskałem potrzebną mi odpowiedź, temat do zamknięcia.

Opublikowano

wkładaj 19" et 45 z dobrym dystansem przód 9j tył 10j opona przód 215 tył 225 GWINT :decayed: a dla tych 4 osób kup bilet miesięczny:polew::polew::polew: wtedy bedziesz zadowolony:grin:

takiej odpowiedzi oczekiwałes???

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

tak na powage to maź 17 bedzie wygladać przy seryjnym zawieszeniu et 45 bezpieczne kapeć 225/45 i latasz nawet z pasażerami po 101kg:decayed:

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

a jesli twierdzisz ze 21 to duza felga a taka chcesz to bedziesz na miescie dokładnie tak wygladał przy 1ba

07638f546580.jpg

Opublikowano
  • Autor

Nie jestem zwolennikiem obniżania samochodów, mam tylko jeden samochód i wole żeby jego zawieszenie pokonywało dość sprawnie nierówności terenu na naszych drogach, nie mam drugiego auta żeby się bawić w obniżanie tuning itp. nie wiem jak wy ale ja wole jak auto jest cale w oryginale. 90 konny diesel to nie formuła 1

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

Wiem że co niektórzy wolą tak

Myślę ze 17 będą dla mnie najlepszym rozwiązaniem, większe felgi mi nie są potrzebne

Opublikowano

to kolego jedno zaprzecza drugiemu wsadzisz 19 cali opone np.225/35 i myslisz że bedziesz miał komfort??? jeśli chcesz komfort jak w oryginale to max 16 cali o opona balonowa 55 i wtedy latrasz komfortowo i bezpiecznie

Opublikowano
  • Autor

Nie chce zakładać 19 cali i nic takiego nie powiedziałem :)

Opublikowano

pytasz jaką max fele upchasz bezpiecznie do b5??? to juz nie wiem do czego bijesz kolego hmmm wkładaj 17 et 45 opona 225 45 i bedzie git

Opublikowano

Jeżeli nie chcesz obniżać zawieszenia to załóż ładne oryginalne 16" felgi Audi. Będziesz miał komfort i nie zapłacisz dużo za opony.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.