Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. Kilka pomysłów dla Kermita https://www.flickr.com/photos/46756169@N03/page1/
  2. ktoś gdzieś rezał przednie drzwi z maskownicami z pastucha b5 i całkiem to fajnie wyglądało
  3. To lux. im więcej takich fur tym lepiej było s8?, jest S6, S4, S3, tylko Rsa brakuje
  4. A ja dziś zwerbowałem na spota S6. Nogaro w sedanie na białych RS6. Dzwięk v8
  5. Ta... tam gdzie wcale najgorszy nie był...
  6. Ale tu ruch ostatnio..... http://olx.pl/oferta/audi-rs2-s2-80-b4-avant-quattro-211ps-410-nm-CID5-ID6LDRb.html#81c1419946 http://olx.pl/oferta/audi-5000-turbo-wersja-amerykanska-CID5-ID5Nr5D.html#af77821942
  7. Dobry reportaż jest na ttv kanał103 o romach
  8. No raczej... Widział ktoś w okolicy fajną b5 w dobrych pieniądzach?
  9. Na rondzie tylko czy koło Maca czy koło zamku nie pamiętam... Jechałem od Merkurego i stałem na sąsiednim pasie w gulfie. Miałem trąbić ale..
  10. Obudowę i taśmę to się zgodzę. Ale redukcja kosztuje parę zł. Obcinasz i jest git
  11. jak się udał spot? Miałem się na chwile pojawić ale nie byłem sam, do tego brakło czasu... Ale po drodze widziałem drugiego Kermita na wypasionych zderzakach
  12. Może regulacja na mocowaniach by pomogła.
  13. Właśnie widziałem na zdjęciach eSę, poznałem po felgach Jak znajdziecie coś fajnego w dobrych pieniądzach to dajcie znać
  14. Oj bardzo chętnie przytulił bym takiego "krawata"... lecz raczej będzie b5... tylko kiedy to nastąpi A widziałem dziś ciemne b8 sedan na klubowych KNSach, a później w Zabrzeży ale kierowca już chyba nie ten sam... Pozdrowiłem ale raczej z golfiny mnie nie rozpoznał
  15. Ryba, nie miałeś ostatnio, kursu na lotnisko? Bo Baton poleciał w sobotę znowu na "wycieczkę" Ja pier....... oni już przechodzą samych siebie http://www.sadeczanin.info/wiadomosci,5/maszkowice-cyganie-napadli-na-orszak-weselny-pobili-ojca-pana-mlodego-potargali-suknie-pani-mlodej,63166/#!prettyPhoto
  16. http://olx.pl/oferta/audi-a6-19-alu-kola-opony-gratis-255-40-zr-19-CID5-ID6ILxP.html#e7fb733425
  17. Dla mnie b5 na przykład.... Może być takie http://www.ebay.co.uk/itm/Audi-b5-Quattro-4-7-v8-single-turbo-custom-modified-tuned-800bhp-a4-s4-rs4-/321504245928?pt=Automobiles_UK&hash=item4adb2578a8&clk_rvr_id=686942802897
  18. http://allegro.pl/polka-tylna-zaslona-sloneczna-audi-a4-95-01-i4488100249.html http://allegro.pl/podszybie-plastikowe-audi-a4-b5-98-01-i4505249036.html http://allegro.pl/ramka-podkladka-tablicy-beetle-12-5c5807287-i4531839040.html
  19. Coś mały ruch ogólnie na forum po zmianie.... Taki se guuulf

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.