Treść opublikowana przez siara
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Raczej nie do odratowania... Tzn wszystko się da tylko nie wszystko się opłaca I jeszcze znak wcześniej...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
http://www.sadeczanin.info/pod-paragrafem,7/czerniec-audi-wypadlo-z-drogi-i-uderzylo-w-przydrozne-drzewo,62272#.U-E3vJTedOJ
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No dobrze nie jest..... Czas pożegnać czarnego Zetora minutą ciszy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pochwal się To i ja coś Wam pokażę....
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
Raczej będzie temat do zamknięcia
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
I to wszystko przez ten silnik.....
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To ciężko będzie zasnąć
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Klapa założona?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
A z zewnątrz niczym się nie różniły, oprócz nazwy wybitej na kloszu
-
[B5 AFN] Zakochani w Audi B5 I 2k17 I Spojler A7 I Japan
To koło i gleba
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak tam po spocie , bo kilku was widziałem dziś przed 16
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Witamy na nowym pokładzie. Trzeba się będzie od nowa uczyć obsługi... Ale dosyć fajne toto
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Teraz dopadnij kratkę zbliżoną do RSa i rób podobnie jak Slavko fajnie to wyszło A i nie zapomnij o progach... bo do zdesia obowiązkowo ori S, albo jak masz ogarniętego plastikmana to z Omegi fl ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ---------- ---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- Widzieli?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Co to nowe miejsce spotów??? A gdzie ankieta? ---------- Post dopisany at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ---------- Fajny kolor o wypasie nie wspomnę http://a4-klub.pl/b5-a4-s4-rs4-74/all-b5-zabcia-1-9-tdi-quattro-330622/
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ---------- czarna owca
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
Siadły fajnie choć nie bez problemów... Ale, rzeczywiście mogły by świecić mocniej ---------- Post dopisany at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany at 17:30 ---------- A co do spotów to spontany są najlepsze
-
Wymiana kratek nawiewu.
Dokładnie... Nie po to montuje się podświetlane kratki, żeby je ściemniać Ja wpiąłem się w oświetlenie schowka
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
Oj......Przy Twojej glebie może być ciężko. jest jedno "skrzyżowanie" co asfalt pogłaskałem, ale się udało ---------- Post dopisany 09-06-2014 at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2014 at 22:13 ---------- Kilka strzałów ze spota ---------- Post dopisany 22-06-2014 at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2014 at 23:38 ---------- Kilka strzałów ze środka ---------- Post dopisany 27-07-2014 at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany 22-06-2014 at 23:09 ---------- Wpadły halo DRL , i dystansik na tył.... Et 30 to jednak mało
-
[B5 1Z] A4 TDi
Nie tylko Ty
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
O Wolanttowóz wersja koza
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Szacun....
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Twoje?
- A4 b5 ajm
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
I ta felga....
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------