Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. Raczej nie do odratowania... Tzn wszystko się da tylko nie wszystko się opłaca I jeszcze znak wcześniej...
  2. http://www.sadeczanin.info/pod-paragrafem,7/czerniec-audi-wypadlo-z-drogi-i-uderzylo-w-przydrozne-drzewo,62272#.U-E3vJTedOJ
  3. No dobrze nie jest..... Czas pożegnać czarnego Zetora minutą ciszy
  4. Pochwal się To i ja coś Wam pokażę....
  5. Raczej będzie temat do zamknięcia
  6. I to wszystko przez ten silnik.....
  7. To ciężko będzie zasnąć
  8. A z zewnątrz niczym się nie różniły, oprócz nazwy wybitej na kloszu
  9. Jak tam po spocie , bo kilku was widziałem dziś przed 16
  10. Witamy na nowym pokładzie. Trzeba się będzie od nowa uczyć obsługi... Ale dosyć fajne toto
  11. Teraz dopadnij kratkę zbliżoną do RSa i rób podobnie jak Slavko fajnie to wyszło A i nie zapomnij o progach... bo do zdesia obowiązkowo ori S, albo jak masz ogarniętego plastikmana to z Omegi fl ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ---------- ---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- Widzieli?
  12. Co to nowe miejsce spotów??? A gdzie ankieta? ---------- Post dopisany at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ---------- Fajny kolor o wypasie nie wspomnę http://a4-klub.pl/b5-a4-s4-rs4-74/all-b5-zabcia-1-9-tdi-quattro-330622/
  13. ---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ---------- czarna owca
  14. Siadły fajnie choć nie bez problemów... Ale, rzeczywiście mogły by świecić mocniej ---------- Post dopisany at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany at 17:30 ---------- A co do spotów to spontany są najlepsze
  15. Dokładnie... Nie po to montuje się podświetlane kratki, żeby je ściemniać Ja wpiąłem się w oświetlenie schowka
  16. Oj......Przy Twojej glebie może być ciężko. jest jedno "skrzyżowanie" co asfalt pogłaskałem, ale się udało ---------- Post dopisany 09-06-2014 at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2014 at 22:13 ---------- Kilka strzałów ze spota ---------- Post dopisany 22-06-2014 at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2014 at 23:38 ---------- Kilka strzałów ze środka ---------- Post dopisany 27-07-2014 at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany 22-06-2014 at 23:09 ---------- Wpadły halo DRL , i dystansik na tył.... Et 30 to jednak mało
  17. siara odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nie tylko Ty
  18. O Wolanttowóz wersja koza
  19. siara odpowiedział(a) na Sivy86 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    s-line w b5?
  20. ---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.