Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. Ładnego Guulfa na śląskich blachach widziałem.. Zglebiony tak, że na krzyżówce w Zabrzeży miał problem przejechać po tej (pożal się Boże) drodze
  2. Przedrzeć się dziś przez NS po 17 to była masakra... A widziałem wyjeżdżającą z nowej biedronki w Chełmcu czerwoną B5 na białych 18. Była na spocie któryś raz Ładnie się prezenci. Choć HIDy chyba za niebieskie
  3. Furmanki niczego sobie były Ale, jak będą takie panie do myjni, jak ostatnio to .... Poza tym
  4. Nawet nie zwróciłem na to uwagi... Za dużo jak na taką imprezę Ostatnio, oprócz nas nie było żadnych atrakcji...
  5. Ładna ściema... A co do Inwazji to ja raczej odpadam... http://olx.pl/oferta/klapa-usa-audi-a4-b5-CID5-ID6JKrj.html#aa31f46891 qr** teraz???
  6. A wczoraj na rondzie widziałem były sprzęt Volantta
  7. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/282664-nowy-sacz-witam-wszystkich/
  8. A potem kiera odstaje....
  9. wczoraj Poker koło Sandecji, później u Czikity na rezaniu
  10. Ładna tam przygotówka na Inwazję byłem widziałem Ślepy, szacun i doborowe towarzystwo
  11. Dziś w Zabrzeży widziano lecące w stronę Krościenka/Nowego Targu, ciemne B5 Avant na klubowych RT.. z anteną na dachu
  12. Pasuje, rozmiar polift Ogłaszam, że jeżeli ktoś się obawia to schemat podłączenia poduszki jest poprawny
  13. Troszkę jest "ryśnięty" jak widać na zdjęciu. przedni raczej cały choć wyrwany , bo go przyniosłem, zaraz po wyjściu z auta z drugiej strony ulicy
  14. Z drobnicy narazie nic nie sprzedaję bo to była ciężka i mozolna praca. A jak to mówią "Noł bady nołs, kiedy..."
  15. Nie może być inaczej, będziem wpajać Grill cały, kratki rsa też
  16. Wiem jak jest. Jak coś to silnik suchy, smika tylko gdzieś powialo, chłodnice jak widać, kubły jeszcze na miejscu, znaczek na klapie
  17. Dziękuję.Córa jak złoto A co do nowej to bardzo chętnie, tylko są inne priorytety narazie
  18. Nie mam pojęcia ile toto warte....... Ile dajesz? Koło Sandecji... w sensie stadionu Tak tak byłem odwiedzić nowy "nabytek" I dlatego też głowa ostatnio nieobecna....
  19. Klikasz na samej górze po prawej w swój nik i wyskoczy Ci "Moja zawartość" i tam masz wszystko Co do gratów to już trochę do domu dziś przywiozłem. Znaczek nie przetrwał odklejania... A resztę zobaczymy... nie mam miejsca koło domu ani narazie czasu (a będzie go jeszcze mniej) na rozbieranie. chyba, że ktoś jest zainteresowany całością
  20. Tak. Czyli schemat z forum o podłączeniu poduchy jest poprawny
  21. To samo krzyknąłem przed spotkaniem z drzewem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.