Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. http://allegro.pl/audi-rs4-a4-b5-8d0-grill-atrapa-bielsko-i5063401155.html http://allegro.pl/kratka-zderzak-wlot-grill-atrapa-audi-rs4-a4-8d9-i5055990965.html
  2. Ja chętnie ale jeszcze nie w tą niedzielę...
  3. Ja raczej odpadam... Bo będę miał pieszą wycieczkę i nie wiem kiedy wrócę
  4. Ja tez szukam 1 szt 17 BBS RX 201. Takie jak miałem
  5. Gdzie te pomiary się odbędą?
  6. Te 2 borowe seje widziałem jak szurali po drodze na krzyżówce w mnie
  7. oj nie ma bata na RSa
  8. Ale pogoda... Raz słońce raz zamiec śnieżna
  9. Oj urwanie .... ostatnio. Nawet po modzić nie ma kiedy
  10. Ja jestem stały w uczuciach więc zacne b5 już garażu może znajdę trochę czasu w week to się pochwalę nowym tematem Zapraszam http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315941-szarak-pospolity-oem/#entry4459720
  11. No to miał sporo szczęścia, bo spotkania z takimi gabarytami słabo się kończą
  12. Wczoraj widziałem że Młody dalej lata A6. Ładnie się locha prezenci Pozdrawiam
  13. Wczoraj Młody w N. Sączu koło planu pomykał swoją A6
  14. 'bankier' miał nademną przewagę na tych waszych winklach... Q robi jednak robotę.. Co do silnika to przecież seria ++ folią już wycięta, halo podłączone. Przy wymianie postojówek oczywiście nie obyło się bez niespodzianek... Pies wpier... mi żarówkę... Rejka raczej napewno wpadnie mała. Jak już będzie na KNSach Folia już leży na lampach, ale korci mnie podłączyć 2 włókna... jakiś przełącznik by pasowało żeby jednak obrys świecił
  15. Też mi nie leży to miejsce... trzeba zmienić. Na czarnej nie rzucało się tak w oczy. A co do obrysu to w tamtej miałem, więc i w tej musowo będzie. Kwestia włącznika żarówy W przedlifcie miałem na włączniku halo a tutaj nie wiem...
  16. Witam. Po długich poszukiwaniach następcy http://a4-klub.pl/index.php?/topic/139919-b5-1z-moj-czarny-zetor/ , nabyłem drogą kupna takiego oto szaraka: Wyposarzenie: -2 x elektryczne szyby -wspomaganie kierownicy -kierownica regulowana w 2 plaszczyznach -elektryczne i podgrzewane lusterka -2 x łokieć -centralka -domykanie szyb z pilota -4 x poduchy -klima -ABS -ASR -podświetlane słoneczka Bonus -hamulce przod 312 ferodo -hybryda na czesciach ARL -gwint SS przód, KW tył -kiera z s4 -prawe lustro od angola -wskaznik doladowania turbo -fmic -brak dolnych listew -lusterka i dach czarny mat -klapa US -program na 174 HP i 360 Nm Plany -Dobre koło -Air -Recaro Coś się na bieżąco wymyśli Fotki W między czasie wpadł grill RS4 z ramką na czarno, gałka z s b6, KOZA i 16-narazie...(z dystansami 5 z przodu i 17 z tyłu) później będą na zimę CDN....
  17. No to już mówiłem, że trojaczki, Loko też ma podobny A tam.... seria prawie
  18. Oj ciężko się będzie wyrwać Szybkie mycie i kilka dodatków wpadło Ślepy, już go gdzieś widziałeś???
  19. B5 polift z klapą US. Tylko koza... Trza gwintem kręcić...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.