Treść opublikowana przez siara
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
http://allegro.pl/audi-rs4-a4-b5-8d0-grill-atrapa-bielsko-i5063401155.html http://allegro.pl/kratka-zderzak-wlot-grill-atrapa-audi-rs4-a4-8d9-i5055990965.html
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja chętnie ale jeszcze nie w tą niedzielę...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ale tu gwarno.....
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja raczej odpadam... Bo będę miał pieszą wycieczkę i nie wiem kiedy wrócę- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja tez szukam 1 szt 17 BBS RX 201. Takie jak miałem- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Gdzie te pomiary się odbędą?- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Te 2 borowe seje widziałem jak szurali po drodze na krzyżówce w mnie- Grill przed i po lifcie (różnice)
oj nie ma bata na RSa- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ale pogoda... Raz słońce raz zamiec śnieżna- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Oj urwanie .... ostatnio. Nawet po modzić nie ma kiedy- [B5 1Z] Mój czarny zetor
Ja jestem stały w uczuciach więc zacne b5 już garażu może znajdę trochę czasu w week to się pochwalę nowym tematem Zapraszam http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315941-szarak-pospolity-oem/#entry4459720- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No to miał sporo szczęścia, bo spotkania z takimi gabarytami słabo się kończą- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wczoraj widziałem że Młody dalej lata A6. Ładnie się locha prezenci Pozdrawiam- [Małopolska] Widziany, widziana
Wczoraj Młody w N. Sączu koło planu pomykał swoją A6- Szarak pospolity OEM+
'bankier' miał nademną przewagę na tych waszych winklach... Q robi jednak robotę.. Co do silnika to przecież seria ++ folią już wycięta, halo podłączone. Przy wymianie postojówek oczywiście nie obyło się bez niespodzianek... Pies wpier... mi żarówkę... Rejka raczej napewno wpadnie mała. Jak już będzie na KNSach Folia już leży na lampach, ale korci mnie podłączyć 2 włókna... jakiś przełącznik by pasowało żeby jednak obrys świecił- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siema- Szarak pospolity OEM+
Też mi nie leży to miejsce... trzeba zmienić. Na czarnej nie rzucało się tak w oczy. A co do obrysu to w tamtej miałem, więc i w tej musowo będzie. Kwestia włącznika żarówy W przedlifcie miałem na włączniku halo a tutaj nie wiem...- Szarak pospolity OEM+
Witam. Po długich poszukiwaniach następcy http://a4-klub.pl/index.php?/topic/139919-b5-1z-moj-czarny-zetor/ , nabyłem drogą kupna takiego oto szaraka: Wyposarzenie: -2 x elektryczne szyby -wspomaganie kierownicy -kierownica regulowana w 2 plaszczyznach -elektryczne i podgrzewane lusterka -2 x łokieć -centralka -domykanie szyb z pilota -4 x poduchy -klima -ABS -ASR -podświetlane słoneczka Bonus -hamulce przod 312 ferodo -hybryda na czesciach ARL -gwint SS przód, KW tył -kiera z s4 -prawe lustro od angola -wskaznik doladowania turbo -fmic -brak dolnych listew -lusterka i dach czarny mat -klapa US -program na 174 HP i 360 Nm Plany -Dobre koło -Air -Recaro Coś się na bieżąco wymyśli Fotki W między czasie wpadł grill RS4 z ramką na czarno, gałka z s b6, KOZA i 16-narazie...(z dystansami 5 z przodu i 17 z tyłu) później będą na zimę CDN....- [B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
No Fanta- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No to już mówiłem, że trojaczki, Loko też ma podobny A tam.... seria prawie- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Oj ciężko się będzie wyrwać Szybkie mycie i kilka dodatków wpadło Ślepy, już go gdzieś widziałeś???- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
B5 polift z klapą US. Tylko koza... Trza gwintem kręcić...- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No prawie ... - Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt