Treść opublikowana przez praid
-
Wyjecie czytnika kart sd
Witam. Czy wyjmował ktoś stacje czytnika kart SD w Audi A4 B8 po lifcie. Wiem że potrzebne są klucze do wyjęcia, ale nie wiem gdzie się je wkłada żeby to wyciągnąć. Proszę o pomoc.
-
MMI 3G po Spolszczeniu nie działa
Było parę osób które miało ten problem, ale nikt nie chce powiedzieć jak to naprawili. Czy to na prawdę takie skomplikowane jest? Wszystko to jest jakieś dziwne, wpuścili wirusa w neta i zbijają śmietankę.
-
MMI 3G po Spolszczeniu nie działa
A co sie stało ? co było robione ? Jak cos poszło nie tak to jednostka uwalona Witaj. Kolega próbował wgrać mi spolszczenie do MMI 3G Basic i po tej aktualizacji padła, nie włącza się .
-
MMI 3G po Spolszczeniu nie działa
Koledzy a jak mam czarny ekran i żadne kontrolki do obsługi MMI nie są aktywne, to co mnie czeka?? Jest jakiś sposób??? Proszę o odpowiedz.
-
Nieudana aktualizacja MMI 3G HDD
Koledzy a jak mam czarny ekran i żadne kontrolki do obsługi MMI nie są aktywne, to co mnie czeka?? Jest jakiś sposób??? Proszę o odpowiedz.
-
Piecowe przyciemnienie szyb!
Witam. Wiecie może gdzie mogę piecowo przyciemnić szyby?? Interesuje mnie lokalizacja na w woj. Dolnośląskim. Z góry dzięki za info.
-
Telepanie budą na postoju
Dumas do wymiany.
-
Klapa tylna+wycieraczki
A gdzie ta wiązka się znajduje?
-
Klapa tylna+wycieraczki
Witam. Mam problem tego typu że nie chodzi mi wycieraczka, nie pali się lampka kontrolna otworzeni klapy (czerwona) jak by zasilanie nie dochodziło. Spryskiwacz chodzi. Na dodatek chcę otworzyć klapę z pilota i tez nie chodzi. Powiedzcie mi co to może być, gdzie jest jakieś łączenie kabli elektrycznych w klapie? Proszę o pomoc. Z góry dziękuje.
-
[ALL B6] Radio Symphony II A4 B6
A radio Symphony nie włącza się ze stacyjki? Bo nie ma włącznika przy radiu.
-
[ALL B6] Radio Symphony II A4 B6
To nic nie pomaga. To chyba radio siadło. Ale dziwne bo jak w diagnostyce daje test radia to wszystko gra. Nie wiem co robić. A jak kupie nowe radio to też będę musiał je adoptować?
-
[ALL B6] Radio Symphony II A4 B6
Witam. Mam ASS, nie ma zmieniarki, zmieniarka jest w radiu symphony na 6 płyt, nie mam sterowania przy kierownicy, stacja do telefonu jest ale go nie mam.
-
[ALL B6] Radio Symphony II A4 B6
Napiszcie jak to adoptować. Nie mogę sobie z tym poradzić. Faktycznie radio wchodzi w stan diagnostyczny i jest dobre czyli muszę je adoptować, ale coś mi nie wychodzi.
-
[ALL B6] Radio Symphony II A4 B6
A jak zrobić tą adaptacje? Da się to zrobić programem POLSKI VAG? VAG-COM mi nie chodzi bo mam Windowsa 7 64bit.
-
[ALL B6] Radio Symphony II A4 B6
Nic na wyświetlaczu nie wyświetla. Jak włączę światła to świeca się tylko przyciski.
-
[ALL B6] Radio Symphony II A4 B6
Witam. Panowie ma problem z radiem Symphony II. Otóż problem pojawił się przy słabym akumulatorze. Radio przestało działać. Po wymianie akumulatora też nie działa. Myślałem że to bezpiecznik, ale jak wyjmę bezpiecznik z gniazda to jest dobry i włożę to słyszę że płyta się obraca. Bezpiecznik przy radiu też jest dobry. Zawsze miałem po przekręceniu kluczyka radio się włączało, teraz nie robić nic. Sprawdzałem czy dochodzi napięcie do kostki, i napięcie jest. Moje pytanie brzmi czy idzie jeszcze jakieś dodatkowe napięcie do radia? Boi chyba musi być po przekręceniu kluczyka dodatkowe napięcie na radio. Czy to może idzie przez jakiś przekaźnik? Instalacja jest orginalana. Proszę o pomoc.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Witam. Mam pytanie, posiadam Audi A4 B6 w tym małą nawigacje w liczniku. Chciałbym zamontować zestaw RNS-E w swoim aucie czy to jest dużo roboty? Proszę o informacje czy jest dużo przeróbek. Pozdrawiam. Krystian (praid)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Krystian Nowa Ruda