Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

praid

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez praid

  1. Witam. Czy wyjmował ktoś stacje czytnika kart SD w Audi A4 B8 po lifcie. Wiem że potrzebne są klucze do wyjęcia, ale nie wiem gdzie się je wkłada żeby to wyciągnąć. Proszę o pomoc.
  2. Było parę osób które miało ten problem, ale nikt nie chce powiedzieć jak to naprawili. Czy to na prawdę takie skomplikowane jest? Wszystko to jest jakieś dziwne, wpuścili wirusa w neta i zbijają śmietankę.
  3. A co sie stało ? co było robione ? Jak cos poszło nie tak to jednostka uwalona Witaj. Kolega próbował wgrać mi spolszczenie do MMI 3G Basic i po tej aktualizacji padła, nie włącza się .
  4. Koledzy a jak mam czarny ekran i żadne kontrolki do obsługi MMI nie są aktywne, to co mnie czeka?? Jest jakiś sposób??? Proszę o odpowiedz.
  5. Koledzy a jak mam czarny ekran i żadne kontrolki do obsługi MMI nie są aktywne, to co mnie czeka?? Jest jakiś sposób??? Proszę o odpowiedz.
  6. Witam. Wiecie może gdzie mogę piecowo przyciemnić szyby?? Interesuje mnie lokalizacja na w woj. Dolnośląskim. Z góry dzięki za info.
  7. praid odpowiedział(a) na witjacrf temat w 1.9TDI
    Dumas do wymiany.
  8. A gdzie ta wiązka się znajduje?
  9. Witam. Mam problem tego typu że nie chodzi mi wycieraczka, nie pali się lampka kontrolna otworzeni klapy (czerwona) jak by zasilanie nie dochodziło. Spryskiwacz chodzi. Na dodatek chcę otworzyć klapę z pilota i tez nie chodzi. Powiedzcie mi co to może być, gdzie jest jakieś łączenie kabli elektrycznych w klapie? Proszę o pomoc. Z góry dziękuje.
  10. A radio Symphony nie włącza się ze stacyjki? Bo nie ma włącznika przy radiu.
  11. To nic nie pomaga. To chyba radio siadło. Ale dziwne bo jak w diagnostyce daje test radia to wszystko gra. Nie wiem co robić. A jak kupie nowe radio to też będę musiał je adoptować?
  12. Witam. Mam ASS, nie ma zmieniarki, zmieniarka jest w radiu symphony na 6 płyt, nie mam sterowania przy kierownicy, stacja do telefonu jest ale go nie mam.
  13. Napiszcie jak to adoptować. Nie mogę sobie z tym poradzić. Faktycznie radio wchodzi w stan diagnostyczny i jest dobre czyli muszę je adoptować, ale coś mi nie wychodzi.
  14. A jak zrobić tą adaptacje? Da się to zrobić programem POLSKI VAG? VAG-COM mi nie chodzi bo mam Windowsa 7 64bit.
  15. Nic na wyświetlaczu nie wyświetla. Jak włączę światła to świeca się tylko przyciski.
  16. Witam. Panowie ma problem z radiem Symphony II. Otóż problem pojawił się przy słabym akumulatorze. Radio przestało działać. Po wymianie akumulatora też nie działa. Myślałem że to bezpiecznik, ale jak wyjmę bezpiecznik z gniazda to jest dobry i włożę to słyszę że płyta się obraca. Bezpiecznik przy radiu też jest dobry. Zawsze miałem po przekręceniu kluczyka radio się włączało, teraz nie robić nic. Sprawdzałem czy dochodzi napięcie do kostki, i napięcie jest. Moje pytanie brzmi czy idzie jeszcze jakieś dodatkowe napięcie do radia? Boi chyba musi być po przekręceniu kluczyka dodatkowe napięcie na radio. Czy to może idzie przez jakiś przekaźnik? Instalacja jest orginalana. Proszę o pomoc.
  17. Witam. Mam pytanie, posiadam Audi A4 B6 w tym małą nawigacje w liczniku. Chciałbym zamontować zestaw RNS-E w swoim aucie czy to jest dużo roboty? Proszę o informacje czy jest dużo przeróbek. Pozdrawiam. Krystian (praid)
  18. Witam. Krystian Nowa Ruda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.