Treść opublikowana przez electrofinger
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pokażcie się panie kolego, pytanie mam odnośnie tego serwisu na "makucha". A jakby co, to się zabiorę do Huty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja się wstępnie mogę zgłosić. Pisane z tego co ostatnio za pomocą tego co ostatnio.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wjeżdżasz od strony Wisły na parking a potem kieruj się na wielopoziomowy. Jak już ci się nieźle w głowie zakręci, to znaczy że jesteś prawie na miejscu. Na końcu długa prosta i pokaz mocy auta. Znowu pisane z domu za pomocą komputera PC.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na innym forum już padło pytanie kto w Kraku naprawia uszkodzenia po gradzie itp. Pisane z domu za pomocą klawiatury z Saturna.
-
Lekko buczy przy włączonej klimie
Pytanie jest takie, co to może się dziać lub czym to grozi w najbliższym czasie: przy włączonej klimie jak przyśpieszam sobie od dolnego zakresu obrotów to przy ok. 2250-2350 buczy lub huczy. Nie jest to głośny dźwięk, jednak ja jestem na wszystkie wyczulony i słyszę nawet te co nie trzeba. Buczenie ustaje przy ok. 2600-2700. Jeżeli klima jest wyłączona to wszystko jest OK i nie słychać nic. Dodatkowo zapytam czy przy silniku 1.8T 150KM spadek mocy na włączonej klimie jest wyraźny i powinno być czuć, że samochód jest słabszy czy różnica powinna być znikoma? Meches od klimy bez oglądania auta zaproponował że wymontuje kompresor i zbada go na stole diagnostycznym, chyba że od razu coś wykryje wcześniej. Pytam by w razie takiej wizyty coś wiedzieć i być na coś przygotowanym.
-
Nie chce zapalić
Miałem to samo. Nie odpali i koniec. Przyjechał znajomy z VAGiem i zero błędów, rozrząd na miejscu itd. itp. Odkręcił węża przed przepustnicą i odpalił na samostarcie. Od pół roku auto pali.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czyli dzisiaj nie ma spota mam rozumieć...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mi brakuje dostępu do neta. Zrobiłem reinstal i nie mam netu. A co gorzej - nie wiem co zrobić by był....
-
Czerwona kontrolka
Człowieku! Jeden wyraz i DWA byki ?!? Oczy mi wypaliło...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To jest od jakiegoś czasu jedyna konstruktywna wypowiedź jaką tu przeczytałem. Polać mu wódki !
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
>>>>patrzcie jaka mi polerke zrobili samochodu :facepalm: Takie na giełdzie pod sprzedaż są...
-
Co to jest?
HA! Mi cyka i się zastanawiałem dlaczego? Wie ktoś coś więcej że: ma cykać i tyle? Po co i dlaczego a jak przestanie to co się stanie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo - priv ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja do powiedzenia nie mam praktycznie nic, ale byle nie w piątek i sobotę, a będzie OK.
-
Jaka jest Minimalna ilosc środka chłodzacego żeby klima wciąż działała???
Podpinałem się ostatnio pod urządzenie i odessało mi 250g czynnika i 0 oleju. Klima działa po nabiciu podobnie lub tak samo jak przed nabiciem - w sensie całkiem przyzwoicie, chociaż nie mam porównania. Nabito 700g czynnika i 10g oleju.
-
Prosze pilnie o opinie! Jak sprawdzić czy turbo w silniku 1.8t działa?
Musisz mieć zwolnienie z VAT`u , przegląd techniczny, opłaconą akcyzę, tłumaczenia, umowę k/s w Twoim przypadku rachunek z komisu, opłacony recycling, niemiecką kartę pojazdu - Brief, niemiecki dowód rejestracyjny - oba w oryginale i na jednym musi być wpis że pojazd został w D wyrejestrowany.
-
Pukanie
Pukanie powiadasz. To pasuje przeglądnąć zawias z przodu. Powoli i po kolei wszystkie wahacze. To tak na początek.
-
[B5 AEB] To i ja się pochwalę.
http://img19.imageshack.us/img19/7001/55986651.jpg Jakiś czas temu założyłem letnie oponki i alu. Kilkanaście dni temu wymieniłem kompletne zawieszenie z przodu. Oryginał wytrzymał 203000km w Niemczech i 3000km u nas. Tłukło się, stukało, pukało, trzeszczało. Po wymianie - cisza. Ciekawe co teraz padnie.... Obstawiam sprzęgło albo klimę....
-
Falujące obroty przy załączonej klimie
Profil mam uzupełniony - nie mam gazu i nigdy nie było. ---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:57 ---------- Profil mam uzupełniony - nie mam gazu i nigdy nie było.
-
Falujące obroty przy załączonej klimie
Podpinam się pod pytanie: Mam podobnie. Mój silnik to AEB. Przy włączonej klimie obroty falują kilka sekund a po chwili się stabilizują.
-
Problem z oparciem fotela kierowcy
Fotę trzeba chyba zrobić i wstawić. Ja tez mam prawie bez niczego fotele ale są dwa pokrętła w tym jedno od właśnie regulacji odcinka lędźwiowego...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Handluje ktoś częściami zamiennymi lub ma dostęp do obrzydliwie tanich i się tego nie wstydzi?. Muszę kupić 8E0 419 811 B czyli końcówki drążka kierowniczego...
-
[ALL B5] Trzeszczenie przy nacisku
To ciekawe bo pomysł taki dał mi diagnosta. Tzn. powiedział że w taki sposób zlokalizuję miejsce skrzypienia.
-
[ALL B5] Trzeszczenie przy nacisku
Jestem w trakcie lokalizacji skrzypienia u mnie. Przeprowadzam kurację strzykawkową. Już 8 sworzni jest podlanych olejem. Teram muszę przejechać z 10 km i zobaczymy. Podejrzewam górne wahacze właśnie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wybierałem się jednak córka mnie zaraziła i się leczę procentami a jutro wziąłem wolne...