Treść opublikowana przez electrofinger
-
Rozrząd skf
A potrafisz konkretnie wymienić z nazwy co może być w pudełku Ruville?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak się złożyło że jestem, ale bez auta bo zostało w A...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Aukcja odwołana ale tylko sondował. Teraz chce 280 tys. za to coś.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie wiem co na to bo mnie w domu nie ma - jestem w A.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zna ktoś studentkę germanistyki co by mi dziecko zaczęła od podstaw uczyć?
-
Proszę o komentarze na temat silnika 1.8T 150KM
Zanim kupiłem to mi mówili: - bardzo dobry silnik - dobry do gazowania i jest dobrze od 20kkm chociaż nie gazowałem spalanie w trasie 8 w mieście na krótkich odcinkach miałem 12 przy mrozach to chyba ze 20l/100km - na krótkich miejskich odcinkach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szach, mat.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nic się nie dzieje. Normalnie panowie pracują. W regionie gdzie przebywam jest podobnie: Policjant z suszarką w kszokach na wjosce, na przystanku autobusowym czyha z laserówką jak zbój, auta z umieszczonym fotoradarem w środku, przenośne na autostradzie.
-
Przerysowałem podwozie.
Stało się. Jak klęknąłem to widzę że spod czarnej farby (albo ciemnej) widać białe rysy. Nie byłem na kanale więc zbyt dokładnie nie mogę opisać. Czym lub jak to zabezpieczyć? Czy lepiej podjechać do jakiegoś lakiernika?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Piękne porównanie. Kondolencje dla tej młodzieży
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Proszę bardzo: Bendiks
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Po soli zimowej powyłaziło im pełno rdzawych parchów to i opchnąć chcą zanim zeżre całkiem...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak to powiedział Jim Carrey w filmie Kłamca, kłamca: Przestań łamać prawo !
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jedź do sklepu firmy Dipol na ul. Ciepłowniczej (koło EC Łęg) i podaj lokalizację do której potrzebujesz antenę. Dobiorą antenę nawet jakbyś w piwnicy ją chciał zainstalować.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmm.... nie wiem czy dobrze kojarze, ale zeby rozliczyc pit np z Austrii, to nie wystarczy przypadkiem dolozyc tylko kartke z pitem ZG ? To PIT o zarobku zagranicznym. Niby tak, ale mimo odliczenia internetu wychodzi mi że mam zapłacić.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie szukam kogoś kto rozliczy mi PIT. Problem polega na uwzględnieniu PIT`a austriackiego. Zna ktoś kogoś gdzieś?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Po prostu skutecznie walczą.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ić pan w ch.j s takom pogodom Daj coś na plus, pozytywnego, może na alu we wtorek rano wskoczę...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A coś więcej w temacie? Jakby się ktoś wybierał z Huty to może dać znać ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
twardym trzeba być nie miękkim no dzisiaj audi pokazało jakie jest twarde Fanti i jak? zmieniles zdanie ?:grin: nie no założyłem lato... na balkon Tomasz młodość kieruje się innymi prawami ale co Ty porównujesz Austrie do PL... tam są całkowicie inne warunki.. i jak to liczysz, że wychodzi 1.5mca? Za półtora miesiąca będę w Polsce więc wtedy wymienię na letnie. Warunki są praktycznie takie same jak u nas. Zima też zaskakuje drogowców. Ostatnio karambol na 100 aut na autostradzie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A w Austrii do 15 kwietnia jest obowiązek jazdy na zimowych oponach. Tzn. można na letnich ale w razie wypadku czy kolizji ubezpieczalnia nie wypłaca nikomu ani centa i szkodę/y pokrywasz z własnej kieszeni. Czyli letnie kółka dopiero za półtora miesiąca - J P ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widziałem te kolejki na myjnie wczoraj i mówiłem: a ja będę jeździł brudnym i ch..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Myślę że tematem dnia powinno być pytanie: Jakie zimówki polecacie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chyba na śniegusa...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
J P tylko choinki brakuje... Z letnich kółek nici... A nie ma ktoś transmitera FM do sprzedania? Taki z USB, czytnikiem kart ew. z pamięcią wewnętrzną?