Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

electrofinger

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez electrofinger

  1. No i Audi się zjebało. 19stoletni trup. Gdzie w Krakowie wymienię żarówkę podświetlającą obrotomierz???
  2. da sie. ja tak korzystam na 64bitowym 8.1. To bardzo proszę o manual co kupić bym się mógł podłączyć. Najlepiej link do Alledrogo http://a4-klub.pl/index.php?/topic/10634-b5-abc-czarnuch-26-v6/ Kawał historii, w tym roku już się z nią rozstanę Panie, a jak to jest że wcześniej frekwencja na forum 80% a teraz to 8%? Czy to baba jakaś cię opętała
  3. A to tam taką manianę odjebali ? ? ?
  4. Weisse Scheisse...Połowa napędu w aucie ?? W mojej ośce mi dużo śniegu nie przeszkadza. Przeszkadza mi śnieg w pracy, a zwłaszcza jak muszę jechać trzyosiówką - masakra. Łańcuchy bezwzględnie wymagane...
  5. tak kocha Cie No chyba nie, bo się przestał odzywać i nie wiem o co lotto Taki foch .... no wiesz no głowa go boli nie wiesz jak to jestPlus hemoroidy Daj receptę - nie odmówię
  6. tak kocha Cie No chyba nie, bo się przestał odzywać i nie wiem o co lotto
  7. Miodzio; czy to o czym pisaliśmy na priv jest aktualne ? Nie ukrywam, że to rozwiązałoby mi duży problem.
  8. Niemieckie perełki stoją w PL taniej niż w D. W Austrii za dobre na oko auto wołają jak za woły. Nie da się kupić rodzyna za pół ceny...
  9. Zna ktoś kogoś na SKP która zajmuje się autami sprowadzonymi - pierwsza rejestracja w kraju?
  10. A Ty żeś zbanowany był co się dopiero teraz odzywasz ? ? ?
  11. Nic się nie przejmuj. Niemcy w tych oznaczeniach literkowo-cyferkowych się od kilku ładnych lat gubią.
  12. Boseron, gdzie są foty? ? ? A tak poza tym tu jak tu się wkleja foty ? ? ?
  13. To trzeba było nową pandę brać
  14. Dobrze że nie Opel... W B8 nie ma trochę mało miejsca?
  15. Tak więc zablokował się ten nawiew w pozycji zamkniętej, wieje tylko na szybę lub na nogi. Kod błędu klimatronika to 11.5 - zapętlony silnik - nie mam komputera z VAGiem. Na podpięcie mogę podjechać dopiero za dwa tygodnie. Co jesteście w stanie doradzić?
  16. A to wszystko wina Tuska To nie Tusk, to ocet jest winny...
  17. Zdałem egzamin na prawko, chociaż zaczęło się tragicznie i ledwo zmieściłem się w czasie. Potem szło coraz lepiej. Ale co Was to obchodzi. MfG. Karol
  18. Chamstwo! Ja nie mogę się śmiać! (jeszcze) ---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- Może tutaj: MASTER MOT - Serwis oraz sprzedaż części zamiennych klimatyzacji ( auto klimatyzacji ) samochodowej.
  19. Witajcie, idę jutro do szpitala na operację. Niby nic poważnego ale stres jest...
  20. A co z igiełką sąsiada co na lawecie odjechała?
  21. Autokomputer na ul. Makuszyńskiego
  22. To ten "rodzyn" co tak głośno tutaj o nim było ?
  23. Ja też nie mam dostępu do tego forum...
  24. Reflektuje ktoś na austriacki płyn do płukania tkanin? Poj. 1,2l cena 15 PLN. Zapach zielony, niebieski lub żółty.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.