Treść opublikowana przez electrofinger
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No i Audi się zjebało. 19stoletni trup. Gdzie w Krakowie wymienię żarówkę podświetlającą obrotomierz???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
da sie. ja tak korzystam na 64bitowym 8.1. To bardzo proszę o manual co kupić bym się mógł podłączyć. Najlepiej link do Alledrogo http://a4-klub.pl/index.php?/topic/10634-b5-abc-czarnuch-26-v6/ Kawał historii, w tym roku już się z nią rozstanę Panie, a jak to jest że wcześniej frekwencja na forum 80% a teraz to 8%? Czy to baba jakaś cię opętała
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A to tam taką manianę odjebali ? ? ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Weisse Scheisse...Połowa napędu w aucie ?? W mojej ośce mi dużo śniegu nie przeszkadza. Przeszkadza mi śnieg w pracy, a zwłaszcza jak muszę jechać trzyosiówką - masakra. Łańcuchy bezwzględnie wymagane...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Weisse Scheisse...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak kocha Cie No chyba nie, bo się przestał odzywać i nie wiem o co lotto Taki foch .... no wiesz no głowa go boli nie wiesz jak to jestPlus hemoroidy Daj receptę - nie odmówię
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak kocha Cie No chyba nie, bo się przestał odzywać i nie wiem o co lotto
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Miodzio; czy to o czym pisaliśmy na priv jest aktualne ? Nie ukrywam, że to rozwiązałoby mi duży problem.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niemieckie perełki stoją w PL taniej niż w D. W Austrii za dobre na oko auto wołają jak za woły. Nie da się kupić rodzyna za pół ceny...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zna ktoś kogoś na SKP która zajmuje się autami sprowadzonymi - pierwsza rejestracja w kraju?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A Ty żeś zbanowany był co się dopiero teraz odzywasz ? ? ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nic się nie przejmuj. Niemcy w tych oznaczeniach literkowo-cyferkowych się od kilku ładnych lat gubią.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron, gdzie są foty? ? ? A tak poza tym tu jak tu się wkleja foty ? ? ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To trzeba było nową pandę brać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobrze że nie Opel... W B8 nie ma trochę mało miejsca?
-
Zablokowany środkowy nawiew
Tak więc zablokował się ten nawiew w pozycji zamkniętej, wieje tylko na szybę lub na nogi. Kod błędu klimatronika to 11.5 - zapętlony silnik - nie mam komputera z VAGiem. Na podpięcie mogę podjechać dopiero za dwa tygodnie. Co jesteście w stanie doradzić?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A to wszystko wina Tuska To nie Tusk, to ocet jest winny...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zdałem egzamin na prawko, chociaż zaczęło się tragicznie i ledwo zmieściłem się w czasie. Potem szło coraz lepiej. Ale co Was to obchodzi. MfG. Karol
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chamstwo! Ja nie mogę się śmiać! (jeszcze) ---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- Może tutaj: MASTER MOT - Serwis oraz sprzedaż części zamiennych klimatyzacji ( auto klimatyzacji ) samochodowej.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witajcie, idę jutro do szpitala na operację. Niby nic poważnego ale stres jest...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A co z igiełką sąsiada co na lawecie odjechała?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Autokomputer na ul. Makuszyńskiego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To ten "rodzyn" co tak głośno tutaj o nim było ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja też nie mam dostępu do tego forum...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Reflektuje ktoś na austriacki płyn do płukania tkanin? Poj. 1,2l cena 15 PLN. Zapach zielony, niebieski lub żółty.