Treść opublikowana przez electrofinger
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tutaj gość wszystko ladnie opisuje wystarczy tylko posłuchać. Lennox mi też się wydawało , że się samo naprawiło ale teraz jest z powrotem to samo. Ja coś nie mam weny do tego ale trzeba będzie się chyba za to zabrać. Ło matko! Ja tego sam nie dotykam. W PL zamek kosztuje 880PLN a roboty jest szacunkowo na 2 godz czyli ponad 500PLN. W Austrii za samą robotę chcą 260E. Oczywiście jeżeli to jest zamek a nie co innego...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Varta. Dziękuję za uwagę.wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A jak cenowo? Ile taki zameczek? Zna się ktoś na tym w kraku czy tylko ASO? wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To co, naprawiamy to hurtem?wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Będziecie to naprawiać?wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dlaczego? A6 C6 mi się za***iście podoba, dużo bardziej niż C7. Dlatego w ciemno powiem że masz fajne auto, chociaż moje ładniejsze. wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam dokładnie to samo tylko że od pasażera... Nie chu nie wiem o co kaman. C6 polift Gratuluje. Bardzo dobry wybór.wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
2-3 tygodnie temu. Nie przypominam sobie żeby lało...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej. Pojawiła się u mnie usterka zamka centralnego. Co możecie w temacie konstruktywnego powiedzieć ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej. Potrzebuję lakiernika samochodowego. Bardzo dobrego. Muszę polakierować nową zewnętrzną listwę drzwi kierowcy w Audi A6 C6 na kolor srebrny metalic. Potem trzeba ja przymocować. Ktoś coś?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A Brembo to nie jest lepsze???Skłaniam się ku ATE , ale może... Hmmm... wysłane z kontenera na śmieci Ja założyłem niedawno Ate power disc tarcze i ate klocki jest całkiem dobrzeATE kupione. Jutro serwis i wymiana.wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A Brembo to nie jest lepsze???Skłaniam się ku ATE , ale może... Hmmm... wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej, Jakie tarcze plus klocki polecicie do Audi? ATE, TRW czy może Brembo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ciekawe co na to miłośnicy nachodźców?UE piłuje gałąź na której siedzi. Przyjęcie turcju do UE strzał w kolano. wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Koledzy. Szukam kogoś od ubezpieczeń na życie. Cel: ubezpieczenie kredytu na mieszkanie. PS. Sprzedam Opla Vectre C 2006 LIFT 1.9 cdti kombi czarna, jasny beż w środku 160kkm, ode mnie z Austrii. Zarejestrowana w PL.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ciekawe... Na innym forum jak wrzuciłem to był głos że "nie chodzi" od jednej czy dwóch osób. Reszta zastrzeżeń nie miała i pojawiło się z 200-250 wyświetleń. Mówili że nawet na komórkach śmiga. Swoją drogą to tam cały czas miałem radio włączone i youtube mi napisał że mam 7 roszczeń co do utworów w tle... Ale to jeden film. Poza tym "syskie cy" są wysłane z Austrii... A co do wagi, dobrobytu, to już wiesz po co nachodźcy ciągną do Niemiec a przy okazji zostają w Austrii. U mnie chodzą, jak mam rozszyfrować przyczynę ? Czyli jednak komuś się otwierają...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No popatrz... Wystarczyło 12 minut i już zablokowane... f*ck MUSLIM Co jest zablokowane?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A macie, pooglądajcie sobie Włochy i Austria:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wpadnę na chwilę z prezentami. Nie uciekajcie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kup se nową pande w gazie. A jak chcesz tanio to mam Vectre C 1.9 CDTi na sell...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ello. Potrzebuję wypożyczyć lawetę z przyczepą na dwie doby (może jedną) za tydzień lub dwa. Ktoś coś?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co kupiłeś?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Guten Tag. Szukam zaufanego mechanika, chodzi o Opla Vectra C. Ktoś coś?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Lakieru tak grubo że internet nie da rady się przebić i strony mi nie otwiera...
-
[AEB] Gaśnie podczas jazdy. Dwa błędy.
Jadąc auto czasami gaśnie. Po prostu przestaje reagować na pedał gazu. Trwa to ok. 5 sek. Jeżeli jedziemy wystarcająco szybko i na biegu to auto odpala i jedziemy dalej. Komp pokazał: 01262 01247 Jak to ugryźć?