Treść opublikowana przez electrofinger
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hej. Audi jeszcze się nie psuje? Moje już zaczyna sygnalizować kontrolkami że należy zasilić kasę Volkswagen AG. 6 kkm bezawaryjnej jazdy to już przesada Kolega z forum ma dziś podjechać i się podpiąć sprawdzić co jest grane...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sieg heil. Audi już się psuje. Vorsprung durch Technik jego mać
-
electrowóz A6 C6 AVANT 2009
Niedawno weszły felusie 17. Takie mi się podobają i koniec. Jakbym znalazł identyczne 18 to może, może ale i tak jest za późno bo zamontowane. Oponki Goodyear Efficientgrip Performance 225/50/17 98w Rant ochronny zdał egzamin po kilku godzinach w hipermarkecie na tym ich krawężniku...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, szukam takich felg: 4F0601025AH
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na parkingu idealnie lekko, a przy większych prędkościach już trzeba troszkę siły. Jak będziesz miał zrobione, to daj namiary, też potrzebuję. Mapy w navi by się przydało nowe wgrać.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A kup że se Mobil 1. Chcesz Castrol bo Audi poleca???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak skomplikowane roboty możesz zlecić w Feu Vert.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam Pioneer DEH 2800mpb - kupiłem 100 lat temu w Saturnie. Mogę sprzedać...
-
electrowóz A6 C6 AVANT 2009
Myślałem o feldze ale podwyższenie kosztów i obniżenie komfortu jednocześnie. Mówię o krakowskich drogach bo w A nie ma aż takich kolein, dziur czy wyrw w drogach
-
electrowóz A6 C6 AVANT 2009
Sztuka kompromisu między mocą - jest 170 a nie 140, skrzynią - wolałem automat ale absolutnie nie multitronic, pojemnością - powyżej dwóch litrów zabiłaby mnie akcyza i spalaniem - miało być poniżej 8,5l/100km, a te kilka, czy nawet kilkanaście dni w roku ze śniegiem to nie przywiązywałem uwagi czy będzie quattro.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry. Takie sobie kupiłem
-
electrowóz A6 C6 AVANT 2009
Zakupiłem niedawno takie oto cudo: A6 C6 Avant 2009 2.0 TDI CAHA 170 KM manual ośka. Auto zakupione w Niemczech przeze mnie osobiście. Z wyposażenia posiada wszystko czego potrzebowałem, a nawet więcej. Przegląd z olejem i wszystkimi filtrami zrobiony. EGR wymieniony - sugerowano ze względu na powolny wyciek oleju. Zimówki Dunlop nówki 4 szt. zamontowano. Obydwie lampy tylne zewnętrzne wymieniłem na Valeo ze względu na uszkodzenie LED.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, będę potrzebował kogoś kto aktualizuje MMI 3G high. Aktualizacja oprogramowania, wyłączenie blokady odtwarzania DVD podczas jazdy, mapy, ewentualnie spolszczenie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam A4 1.8T 150KM 210Nm i jak na mój gust to auto ma wystarczająco dużo mocy do sprawnego przemieszczania się jak i przyśpieszania. Jak trzeba to 200km/h pojedzie bez problemu chociaż powyżej 140-150 jest już wg mnie za głośno. Na poniższej stronie porównajcie sobie osiągi dowolnych aut: http://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/porownanie/ Zona akurat jest zdania że 1.9TDI szybciej się odpycha niż 1.8T bo ma większą pojemność ale mniejsza o to. Szukam osoby która da nam przekonać się że tak jest. Nie chodzi to o szybkość a żwawość PS. Mamy 1.9TDI 90KM także tego.. na 99% 1.8T będzie żwawsze niż 1.9TDI
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widzę uchwyt na komórkę. Gratulacje ! Oczywiście zazdraszczam.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Do połowy kwietnia zimowe obowiązkowo. Przynajmniej u mnie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Po czym wnosisz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Poza tym jest szybsze, ma +7 do respektu, +2 do charyzmy, +10% do wartości ale -4 do czarów i -6 do osłony A sam żeś nie przyjechał... To za karę żeś nie przyjechał. ha ha...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale wchodzicie modowi do pewnej części ciała...PS. i tak nikt nie czyta co napiszę Jak byś dostał przelew na konto żeby sie tak spuszczać nad czyimś autem to tez byś tak pisał A przedmiot bóstwa będzie obecny we wtorek na spocie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale wchodzicie modowi do pewnej części ciała... PS. i tak nikt nie czyta co napiszę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pewnie w Alpach siedzą albo w Zakopcu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W jakim celu, bo będę w kraku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
łeee,....nie ma driftowania to po co serwer zaciskasz ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak mnie dopadną opady śniegu, to mam takie atrakcje gratis. Właściwie to mi jeszcze płacą za jeżdżenie po tym białym gównie... https://www.youtube.com/watch?v=IE2zhajAIO0 https://www.youtube.com/watch?v=awvdSSPw-3M https://www.youtube.com/watch?v=ZRwg3-6rTWA
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
racja, to pamietam na stowe....u mnie już , siedzi nowe koło, jak zwykle Miodzio ukłony A to dres, czy piżama ? ? ?