Treść opublikowana przez electrofinger
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to mam problem z głowy - nie mam roletek tylko przyciemniane szyby. Wysłane z mojego SM-G800H przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A do czego toto? Wysłane z mojego SM-G800H przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej! Szukam osoby/firmy do wykończenia mieszkania od A do Z. Huta, planowany odbiór druga połowa listopada. Wysłane z mojego SM-G800H przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A u mnie jest tak: Śnieżek pada sobie powoli. Także jeszcze trzeba poczekać na coś takiego...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Do mnie wysłali list po mojej pierwszej odmowie. Serwisuję u nich auto to i dane mają...wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czyli jechać niech wgrają i się odczepią?A mapy w navi są bezpieczne? wysłane z kontenera na śmieci Mi już 2razy chcieli wgrać. Pismo do domu też przysłali. 2 razy odmowę podpisywałem i powiedzieli że za każdym razem będą mi to wciskać. Chodzi o to by auto nie było słabsze ani nie muliło. Boję się że jak to wgram to będzie gorzej...wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
CAHA 170KM. Nic nie dłubane. wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej W związku z aferą dieselgate ASO chce mi wgrać nowy program. Zmieni to coś na plus albo na minus? @edraven to pytanie głównie do Ciebie. Na razie odmówiłem. wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
U mnie też nasypało tego białego gówna. Napęd na tył a opony jakieś nalewki... Porażka wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak jest [emoji3] wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zamek wymieniony. Działa OK. wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
2000€ ?wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To jest bydło.wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W przyszłym roku będzie Evanescence w Europie. Interesuje kogoś? wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na innym forum też tak mówią. I koniecznie z gazem!wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
@boseron . Za 40kpln to se nową škodę citigo kupisz. Będzie nowa sprawna i nie bita. wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja na to: potrzebuję taki sam zbiornik na płyn jak na załączonym obrazku.wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam mio mivue 658 wifi. Nagrywa bardzo ładnie i ma "bajery". wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja bym sobie A8 D2 4.2 sprowadził. Ale bym sobie mógł ponarzekać że się wszystko sypie na potęgę! wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jakby nie było, intuicję co miałem rzeczywiście na myśli masz świetną Cuber to samo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale że co ze akumulator do wymiany to od razu auto się sypie ? Zapomniałem dodać że popielniczka w drzwiach z tyłu się nie zamyka. A to znaczy że sypie się na potęgę!wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Termin i zamek zarezerwowany. Do tego listwa drzwi do wymiany, a i pewnie niedługo akumulator. Strasznie sypią się te auta... wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ile chcą za robociznę i zamek?Zamek 880pln.Roboczogodzina 255pln na ostatniej fakturze. Szacują dwie godziny. wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na dwie godziny oszacowało wymianę ASO Auto Special. wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Taa... wystarczy posłuchać.... tylko trza znać szwabski Kiedy rezamy? Rezajcie. Jak se coś uwalicie przy okazji to nie zapomnijcie skleić - ten dederowiec urwał zaczep i kleił. Wymieniłem sam tylne lampy i trzecie światło stop - wystarczy.