Treść opublikowana przez koterni
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
na zimę do PD zalej Specyfica 506.01 0W-30 - porządny olej na estrach 0W30 w upalne dni to chyba nie najlepszy pomysł,właściwości trzyma do 23c w plusiehttp://www.agloprima.com.pl/files/img/inne/klasy.jpg
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
brak słów on tak może bez końca...
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
golf 3 z tego roku to waży max 1tona,przecież to gnije w oczach,ciekawe ile niemodzona 110 wykręca w golfie 3[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 16:20_________________________________________________ nie tłumacz mu on i tak wie swoje jest odporny za...biście na wiedze,twardogłowy typ [br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 16:26_________________________________________________ na szczęście Witka,wielkie szczęście
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
ja pisze o kieleckiej hamowni
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
ta najlepsza hamownia jest jego prawdopodobnie jego brata ....
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
Jarol ma 197Ps,nie rób z siebie błazna większego niż jesteś masz 10s między 50-100 tak czułem,fajnych macie tunerów w kielcach
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
taaaaaaaaak jasne i teraz wszyscy pognają do wrocławia bo sajgon tak chce chłopie zejdź na ziemie :polew: :polew: :polew: zaproś do kielc przecież kolega hamownie otworzył i reklame mu robisz z resztą z małym skutkiem na wszystkich forach
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
chwila jarol ma większy moment od tej audi danielsa,więc jaki e słabsze kreski???? po za tym przecież jarol nagrywał wg ciebie oczywiście nie tak bo nie było sekundy przytrzymanie przy 50,nie czaje człowieka,zapodaj tego miksera pewnie masz z 8 sekund między 50-100 i filmu nie dasz
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
on nie wrzuci bo woli komentować cudze,mixera swojego nie pokaże choć tylko on jedyny umie mierzyć czasy i ma najdokładiejszą hamownie w polsce
-
[ALL] Audi A6 C6 2.0 TDI po programie u ROGALLA
wynik
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
posłuchaj się nie wiesz sam bo piszesz "nie wiem" ale się udzielasz więc moje pytanie jak można oczym nie wiedzieć ale być przekonanym o słusznośći swoich wypowiedzi to chore[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 19:57_________________________________________________ czyli cały czas chodzi o promowanie konkretnej hamowni z kielc,fajny wybrałeś sposób na pewno nagonisz sobie klientów w ten sposób,trzeba jedną poważną obsrać ażeby wypromować własną
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
Jak jest ktoś chętny kto ma S4 ze Śląska to możemy sprawdzić jak wyjdzie. Tdi 3 i 4 bieg vs S4 3 bieg 50-150 ewentualnie potem Tdi 3 i 4 bieg vs S4 2 i 3 bieg 50-150 tu pewnie trochę zostanę w tyle jest jeden godny przeciwnik sajgon z kielc,ma co prawda golfa 3 ale kreski ma najdokładniejsze w okolicy
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
ludzie z kielc wywody i nic więcej,widzisz rzeczy które chcesz widzieć,coś czuje że twoje osiągi 50-100km/h to około 6,7s i dlatego nie dasz filmu,żenada wypisujesz takie bzdury że masakra,przy tej masie golfa gdzie ten mikser???? oceniasz innych,daj film i ocenią inni ciebie,nikt ci tu na słowo nie uwierzy,po za tym przy temperaturach obecnych do czego ci fmic???
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
dokładnie szczeka a konkretów żadnych,po za tym z tego co widziałem między danielsem a Jarolem była no załóżmy niecała sekunda różnicy a sagon pisze że u barata jest tylko sekunda gorzej niż u danielsa nie czaje już gośćia zupełnie,czyli clip Jarola panie sagon jest git i barata też jest git bo jest TYLKO sekundę gorzej w porównaniu z danielsem??? napisz bo nie rozumiem twojego toku rozumownia-a raczej braku rozumowania,którą hamownie chcesz wylansować na tym forum,na forum golfa podobno cię nie ma 2 lata???? hehe daj jakiś filmik twoich osiągów
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
chłopie jest jeden mały problem że nie interesuje nas twój "barat" czy "śfagier" czy ktokolwiek inny mamy to gdzieś jak komuś z kielc jedzie fura,gratulacje wyobrażni porównując osiągi a4 b5 i a4 b6 oba z avf,pomyślałeś o wadze aut o oponach o warunkach???? ile mamy znawców teoretyków :polew: poopowiadajmy sobie jak komuś z naszej rodziny śmiga fura...marnujesz się na forum uderzaj do TVN TURBO Kornackiego podmienić PS:"barat" rozumiem że to ktoś z rodziny zapewne twój idol,gratuluje czyli mamy nowego tunera z Kielc,kto chętny? bo jego kolega robi czipy i zawsze jest 12ps mniej
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
ot i znawca się znalazł,ty jesteś chyba tym ziomem z klubu golfa którego na mineralnej nie chcieli za żadne pieniądze chipować,już znają cię na wielu forach,pokaż jak twoja 110 jedzie,jeśli na tym filmiku pomiar jest od 60 to mikser masz ale w głowie :facepalm: nic tylko współczuć
-
Seat Leon ARL + Hybryda GT2256V
co masz na myśli? widzę że nowym najlepiej nic nie pisać bo pada jedno podejrzenie...gratulacje
-
Seat Leon ARL + Hybryda GT2256V
też tak chcę
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
ja mam taki filtr różnica mało odczuwalna,trzeba by na hamowni sprawdzić
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam,cieszę się że w końcu należę do grona posiadaczy A4