Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamyk

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamyk

  1. on i tak na poduszce siedzi lub jak kto woli krzesełku :polew: :polew: :th: :th: :th: :th: :th: :th: Zdrowaś K.
  2. Niezła Dodam to co inni - trzeba założyć innego alusa i będzie 5 razy ładniejsza. Szukaj w 17tkach Zdrowaś K.
  3. Ciekawy wątek. Dopiero co odebrałem i spryskiwacze od lamp przednich były tylko jako opcja. Nikt w salonie nie wspomniał, że przy halogenie jest to wymagane podczas kontroli technicznej. A samochód zarejestrowałem bez problemu, tak samo jak zresztą PawełA4. Ciekawy temat Zdrowaś K.
  4. Paweł, a co masz na oku - i dlaczego 17 a nie 18 ?? Boisz się o komfort? Daj cynk, bo nie chcę błędu popełnić Zdrowaś K. Witam Tak jak mówisz nie mam zamiaru stracic komfortu z jazdy i uwazać na każda dziure u mnie w miescie a troche ich jest:/ , a 17 i profil 50 powinno byc dobrze pozdrawiam Krzycho i jak tam poszukiwania ? Ja przeglądając wiadomo jaką stronę, znalazłem takie 3 tematy z 17tek: 1. http://www.allegro.pl/item319805603_mak_vertigo_audi_vw_mercedes_seat_7x17_5x112.html 2. http://www.allegro.pl/item317026063__17_5x112_mercedes_audi_vw_seat_nowe_.html 3. http://www.allegro.pl/item323059417_l509_17_mb_5x112_vw_audi_skoda_nowe_alufelgi.html Szukasz czegoś innego? Co Ciebie kręci w tym zakresie? Zdrowaś K.
  5. Paweł, a co masz na oku - i dlaczego 17 a nie 18 ?? Boisz się o komfort? Daj cynk, bo nie chcę błędu popełnić Zdrowaś K.
  6. Zacznę się z tym zgadzać. Naprawdę coś większego by się przydało. Czas ruszyć na łowy :> Zdrowaś K.
  7. W piątek jeździłem testową w salonie, miejsca z tyłu nie przysporzyli... i bardzo dobrze, od miejsca to są A6, czwórka jest nadal zgrabna i w sam raz. Troszkę mnie zaskoczyłeś. Porównywałem w salonie obydwie wersje (B7 z B8). Myślę dokładnie odwrotnie, że szczególnie miejsca z tyłu nie oszczędzano i konkretnie dorzucono. Świadczyłoby o tym zwiększenie rozstawu osi o 14 cm, co jak wiadomo, jest poważną modyfikacją. Czytałem też gdzieś, że ten sam rozstaw jest węższy o cal w porównaniu z A6. Więc skoro nie na miejscu z tyłu, to gdzie to się schowało ? Zwiększenie bagażnika z 420 do 280 litrów nie ma chyba tutaj nic do rzeczy A jeździ się milusio, tylko te radary .............. Zdrowaś K.
  8. z tego co wyczytałem, to jest łącznie 9 głośników o mocy 80 watt, do tego zmieniarka na 6 płyt zdrowaś K.
  9. przepiękna środek śliczny gratuluję wyboru zdrowaś K.
  10. Dobra uwaga - wczoraj przyjrzałem się nieco bliżej tematowi licznika w książce gwarancyjnej. Jak wół stoi, że max prędkość to 211/h. I tak sobie myślę, że na szczęście licznika nie pociągnęli jeszcze bardziej w górę :> Zdrowaś K.
  11. Czyli wyszło tak, jak miało być ... Napięcie miało rosnąć, bez dwóch zdań. O minusach na razie jeszcze nie mogę nic napisać. Niunia już prana, ale coś nic nie chce w tym praniu wyleźć Poczekamy, zobaczymy Zdrowaś K.
  12. Hmm... To kiedy mówisz, że będzie okazja Floydów posłuchać?? Może wybierasz się 1 marca do Spodka na koncert Australian Pink Floyd Show? A co do samego auta to wiadomo: :th: No sorry, ale w Spodku nie będę. Wątpię żebym znalazł czas. A na Floydów zapraszam zawsze. Wczoraj dałem troszkę ognia, lekko się szybki aż wygły przy High Hopes Konkretne dźwięki, nie ma co !! Zdrowaś K.[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 10:52 _________________________________________________ Dzięki serdeczne za życzenia ! Staram się jak mogę ! Zdrowaś K.[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 10:54 _________________________________________________ Fajna kalkulacja, dziękuję Zdrowaś K.[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 10:57 _________________________________________________ Odpowiedź jest następująca - wczoraj po raz pierwszy zapełniałem bak po przejechaniu 900 km. Spalanie wyszło w cyklu mieszanym 6,1 Nie wiem, czy to dobrze czy źle, ale chyba dramatu nie ma. Wiem, że ma się to nijak do tego co wbili w książkę, ale traktuję informację o zużyciu "4,3 l na 100" jako pomiar z Marsa, do tego przy zerowym oporze, jeździe z górki i z żaglem Ściema, krótko mówiąc. Ale satisfaction jest niezła. I te miny przechodniów - bezcenne Zdrowaś K.
  13. Raczej tylko w celach przedstawienia i zapoznania Przed czymkolwiek innym będę się chyba bronił, chociaż łatwo nie będzie :> Zdrowaś K.
  14. jaki tam jest moment ... ? 143KM z momentem 320Nm / 1750 - 2500 Jakoś się buja Zdrowaś K. myslalem ze bedzie lepiej .... Wybacz - nie chciałem rozczarować :> Zdrowaś K.
  15. jaki tam jest moment ... ? 143KM z momentem 320Nm / 1750 - 2500 Jakoś się buja Zdrowaś K.
  16. :polew: poziu ... gdzie tak ich wiele widziales ? .. pewnie w swoich snach .... a wracajac do tematu .... ladny diselek, jestem ciekaw jak to sie zbiera na CR-u i jaki w nim jest potencjal .... Hmmm, po pierwszym dniu prawdziwego jeżdżenia chyba już mogę co nie co powiedzieć :> Odpowiedź jest mało zaskakująca - CR zbiera się po prostu fantastycznie, a do tego jak śmiesznie mruczy..... Przyspieszenie na 6tym biegu między 130 a 160 wprawiło mnie w radosne rżenie, tak to chyba można określić. Pamiętałem to z jazd próbnych, ale jednak próba a własny wózek to inna bajka. Więc tak jak piszę, po lekkim dociśnięciu poszedł jakby ktoś go batem po kufrze posmyrał Takie przyspieszenie może się podobać. Poza tym miałem wczoraj mnóstwo zabawy i radochy z tempomatu. Mało, że fajnie działa, bo przyspiesza i zwalnia na dotknięcie palca, to jeszcze robi to tak żwawo, jakby czytał w myślach. Muszę się przyznać, że nie wziąłem opcji z automatycznym trzymaniem dystansu do samochodu poprzedzającego, ale naprawdę nawet nie wiedziałem że takie coś jest (wyczytałem z książki obsługi - ciekawe czego się jeszcze dowiem bo to ma przeszło 330 stron ) Suma sumarum, cały czas szukam jakiegoś bardziej SŁABEGO punktu Cholera, pewnie zanim znajdę, to mi trochę zejdzie Zdrowaś K.
  17. Ostatnie prześliczne !!! :oklaski: Z podziękowaniem K.
  18. No cóż, wszystkiego mieć nie można, więc te 9 głośników które mam na chwilę obecną mi w pełni odpowiada. Nie miałem porównania do B&O, więc dzięki za podpowiedź, będę unikał odsłuchiwania tego co mogło być Odnośnie koloru - nie, od początku chciałem icesilver. Takie B8 zobaczyłem jako pierwsze, jeszcze w folderze, potem w necie, i w takim się od razu zakochałem. A że miałem już auta granatowe, białe, kremowe, bordowe to chciałem teraz inny jasny kolor, który szczególnie w połączeniu z tylnymi lampami tak mnie kręci. I nie zamieniłbym, na pewno, na żaden inny Zdrowaś K.[br]Dopisany: 10 Luty 2008, 11:28 _________________________________________________ Porównanie ASS z B&O podrzucę jutro, muszę się dorwać do papierów w pracy. Natomiast felgi to chyba kwestia czasu. Zresztą zdam się tutaj na Wasze podpowiedzi, może coś ciekawego podszepniecie. Bo rzeczywiście też stoję na stanowisku, że na takim aucie coś ciut większego powinno być. Nie pójdę w jakiś kosmiczny rozmiar, bo to nie na nasze drogi (szacun i pozdrowionka dla ostatnich ministrów infrastruktury ), ale jakieś 17, może 18 poszukam. Wszelkie sugestie nie tylko mile widziane, ale wręcz wskazane :th: Zdrowaś K.
  19. a przeciez samochod to nie konkurencja dla kobiety, wiec nie rozumiem :gwizdanie: oczywiście, są rzeczy poza wszelką konkurencją :a4fan: Zdrowaś K.
  20. Młodej to samo mówię Czekaj, dam jej przeczytać ..... Zdrowaś K.
  21. Przykro mi, ale nie mogę obiecać tego samego ;( Zdrowaś K.
  22. Ja też mam, ale nie powiem w który Zdrowaś K.
  23. Boberek, Słowo honoru - nie było innego wyjścia Ale mnie irytują też, od pierwszego momentu jak go zobaczyłem Co zrobić, może przyjdzie czas na korektę wnętrza zdrowaś K.
  24. co innego siedziec, co innego sobie jezdzic swoim. Musashi, ale wiesz , w ten sposób rodzą się plany na przyszłość Czego wszystkim szczerze życzę Zdrowaś K. kto wie :gwizdanie: na razie sobie wmawiam ze sie B6 nie na cieszylem rozumiem ze zona pojdzie w odstawke na jakis czas [br]Dopisany: 09 Luty 2008, 18:40 _________________________________________________ty a mam bomba pomysl, nie chcesz zrobic sobie malej przejazdzki i wpasc na spota do poznania? Musashi, młoda już Cię nie lubi Sorry za to, że przekazałem jej te wieści .... Zdrowaś K.[br]Dopisany: 09 Luty 2008, 19:06 _________________________________________________ Kasieńka, co mogę powiedzieć Do zobaczenia na spocie ??? Zdrowaś K. PS Jestem żonaty ...
  25. Zgadzam się. Też nie jestem na kolanach. Ale wyższa wersja to już skóra w połączeniu z alcantarą, której ja po prostu nie toleruję. Wziąłem średnią półkę, tyle mogę powiedzieć na temat siedzeń. Dodam, że też mnie nie rzucają na kolana, ale cóż, reszta jakoś wynagradza tą niedogodność Zdrowaś K.[br]Dopisany: 09 Luty 2008, 18:21 _________________________________________________ kwestia gustu o nich sie nie dyskutuje...chodzi mi po prostu o rączki takie jak B 567 masz klamki normalne, są one praktyczne, u mnie w VW2005 rocznik i już te całe plastiki do wymiany bo całe rączki wychodzą ze środka tak ze linkę widać..., miejmy nadzieje że jednak AUDI to AUDI i kolega nie będzie ich musiał co chwilę naprawiać.... Ja też mam tą nadzieję :> Zdrowaś K.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.