Treść opublikowana przez Kamyk
-
Kaczyński przyłapany przez fotoradar
on i tak na poduszce siedzi lub jak kto woli krzesełku :polew: :polew: :th: :th: :th: :th: :th: :th: Zdrowaś K.
-
Moje skromne A4
Niezła Dodam to co inni - trzeba założyć innego alusa i będzie 5 razy ładniejsza. Szukaj w 17tkach Zdrowaś K.
-
Uważajcie z xenonami bez spryskiwaczy
Ciekawy wątek. Dopiero co odebrałem i spryskiwacze od lamp przednich były tylko jako opcja. Nikt w salonie nie wspomniał, że przy halogenie jest to wymagane podczas kontroli technicznej. A samochód zarejestrowałem bez problemu, tak samo jak zresztą PawełA4. Ciekawy temat Zdrowaś K.
-
[ALL B8] Przesiadka z A4 B6 Avant na A4 B8 CAGB 2.0 143
Paweł, a co masz na oku - i dlaczego 17 a nie 18 ?? Boisz się o komfort? Daj cynk, bo nie chcę błędu popełnić Zdrowaś K. Witam Tak jak mówisz nie mam zamiaru stracic komfortu z jazdy i uwazać na każda dziure u mnie w miescie a troche ich jest:/ , a 17 i profil 50 powinno byc dobrze pozdrawiam Krzycho i jak tam poszukiwania ? Ja przeglądając wiadomo jaką stronę, znalazłem takie 3 tematy z 17tek: 1. http://www.allegro.pl/item319805603_mak_vertigo_audi_vw_mercedes_seat_7x17_5x112.html 2. http://www.allegro.pl/item317026063__17_5x112_mercedes_audi_vw_seat_nowe_.html 3. http://www.allegro.pl/item323059417_l509_17_mb_5x112_vw_audi_skoda_nowe_alufelgi.html Szukasz czegoś innego? Co Ciebie kręci w tym zakresie? Zdrowaś K.
-
[ALL B8] Przesiadka z A4 B6 Avant na A4 B8 CAGB 2.0 143
Paweł, a co masz na oku - i dlaczego 17 a nie 18 ?? Boisz się o komfort? Daj cynk, bo nie chcę błędu popełnić Zdrowaś K.
-
[ALL B8] Przesiadka z A4 B6 Avant na A4 B8 CAGB 2.0 143
Zacznę się z tym zgadzać. Naprawdę coś większego by się przydało. Czas ruszyć na łowy :> Zdrowaś K.
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
W piątek jeździłem testową w salonie, miejsca z tyłu nie przysporzyli... i bardzo dobrze, od miejsca to są A6, czwórka jest nadal zgrabna i w sam raz. Troszkę mnie zaskoczyłeś. Porównywałem w salonie obydwie wersje (B7 z B8). Myślę dokładnie odwrotnie, że szczególnie miejsca z tyłu nie oszczędzano i konkretnie dorzucono. Świadczyłoby o tym zwiększenie rozstawu osi o 14 cm, co jak wiadomo, jest poważną modyfikacją. Czytałem też gdzieś, że ten sam rozstaw jest węższy o cal w porównaniu z A6. Więc skoro nie na miejscu z tyłu, to gdzie to się schowało ? Zwiększenie bagażnika z 420 do 280 litrów nie ma chyba tutaj nic do rzeczy A jeździ się milusio, tylko te radary .............. Zdrowaś K.
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
z tego co wyczytałem, to jest łącznie 9 głośników o mocy 80 watt, do tego zmieniarka na 6 płyt zdrowaś K.
-
[ALL B8] Przesiadka z A4 B6 Avant na A4 B8 CAGB 2.0 143
przepiękna środek śliczny gratuluję wyboru zdrowaś K.
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
Dobra uwaga - wczoraj przyjrzałem się nieco bliżej tematowi licznika w książce gwarancyjnej. Jak wół stoi, że max prędkość to 211/h. I tak sobie myślę, że na szczęście licznika nie pociągnęli jeszcze bardziej w górę :> Zdrowaś K.
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
Czyli wyszło tak, jak miało być ... Napięcie miało rosnąć, bez dwóch zdań. O minusach na razie jeszcze nie mogę nic napisać. Niunia już prana, ale coś nic nie chce w tym praniu wyleźć Poczekamy, zobaczymy Zdrowaś K.
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
Hmm... To kiedy mówisz, że będzie okazja Floydów posłuchać?? Może wybierasz się 1 marca do Spodka na koncert Australian Pink Floyd Show? A co do samego auta to wiadomo: :th: No sorry, ale w Spodku nie będę. Wątpię żebym znalazł czas. A na Floydów zapraszam zawsze. Wczoraj dałem troszkę ognia, lekko się szybki aż wygły przy High Hopes Konkretne dźwięki, nie ma co !! Zdrowaś K.[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 10:52 _________________________________________________ Dzięki serdeczne za życzenia ! Staram się jak mogę ! Zdrowaś K.[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 10:54 _________________________________________________ Fajna kalkulacja, dziękuję Zdrowaś K.[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 10:57 _________________________________________________ Odpowiedź jest następująca - wczoraj po raz pierwszy zapełniałem bak po przejechaniu 900 km. Spalanie wyszło w cyklu mieszanym 6,1 Nie wiem, czy to dobrze czy źle, ale chyba dramatu nie ma. Wiem, że ma się to nijak do tego co wbili w książkę, ale traktuję informację o zużyciu "4,3 l na 100" jako pomiar z Marsa, do tego przy zerowym oporze, jeździe z górki i z żaglem Ściema, krótko mówiąc. Ale satisfaction jest niezła. I te miny przechodniów - bezcenne Zdrowaś K.
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
Raczej tylko w celach przedstawienia i zapoznania Przed czymkolwiek innym będę się chyba bronił, chociaż łatwo nie będzie :> Zdrowaś K.
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
jaki tam jest moment ... ? 143KM z momentem 320Nm / 1750 - 2500 Jakoś się buja Zdrowaś K. myslalem ze bedzie lepiej .... Wybacz - nie chciałem rozczarować :> Zdrowaś K.
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
jaki tam jest moment ... ? 143KM z momentem 320Nm / 1750 - 2500 Jakoś się buja Zdrowaś K.
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
:polew: poziu ... gdzie tak ich wiele widziales ? .. pewnie w swoich snach .... a wracajac do tematu .... ladny diselek, jestem ciekaw jak to sie zbiera na CR-u i jaki w nim jest potencjal .... Hmmm, po pierwszym dniu prawdziwego jeżdżenia chyba już mogę co nie co powiedzieć :> Odpowiedź jest mało zaskakująca - CR zbiera się po prostu fantastycznie, a do tego jak śmiesznie mruczy..... Przyspieszenie na 6tym biegu między 130 a 160 wprawiło mnie w radosne rżenie, tak to chyba można określić. Pamiętałem to z jazd próbnych, ale jednak próba a własny wózek to inna bajka. Więc tak jak piszę, po lekkim dociśnięciu poszedł jakby ktoś go batem po kufrze posmyrał Takie przyspieszenie może się podobać. Poza tym miałem wczoraj mnóstwo zabawy i radochy z tempomatu. Mało, że fajnie działa, bo przyspiesza i zwalnia na dotknięcie palca, to jeszcze robi to tak żwawo, jakby czytał w myślach. Muszę się przyznać, że nie wziąłem opcji z automatycznym trzymaniem dystansu do samochodu poprzedzającego, ale naprawdę nawet nie wiedziałem że takie coś jest (wyczytałem z książki obsługi - ciekawe czego się jeszcze dowiem bo to ma przeszło 330 stron ) Suma sumarum, cały czas szukam jakiegoś bardziej SŁABEGO punktu Cholera, pewnie zanim znajdę, to mi trochę zejdzie Zdrowaś K.
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
Ostatnie prześliczne !!! :oklaski: Z podziękowaniem K.
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
No cóż, wszystkiego mieć nie można, więc te 9 głośników które mam na chwilę obecną mi w pełni odpowiada. Nie miałem porównania do B&O, więc dzięki za podpowiedź, będę unikał odsłuchiwania tego co mogło być Odnośnie koloru - nie, od początku chciałem icesilver. Takie B8 zobaczyłem jako pierwsze, jeszcze w folderze, potem w necie, i w takim się od razu zakochałem. A że miałem już auta granatowe, białe, kremowe, bordowe to chciałem teraz inny jasny kolor, który szczególnie w połączeniu z tylnymi lampami tak mnie kręci. I nie zamieniłbym, na pewno, na żaden inny Zdrowaś K.[br]Dopisany: 10 Luty 2008, 11:28 _________________________________________________ Porównanie ASS z B&O podrzucę jutro, muszę się dorwać do papierów w pracy. Natomiast felgi to chyba kwestia czasu. Zresztą zdam się tutaj na Wasze podpowiedzi, może coś ciekawego podszepniecie. Bo rzeczywiście też stoję na stanowisku, że na takim aucie coś ciut większego powinno być. Nie pójdę w jakiś kosmiczny rozmiar, bo to nie na nasze drogi (szacun i pozdrowionka dla ostatnich ministrów infrastruktury ), ale jakieś 17, może 18 poszukam. Wszelkie sugestie nie tylko mile widziane, ale wręcz wskazane :th: Zdrowaś K.
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
a przeciez samochod to nie konkurencja dla kobiety, wiec nie rozumiem :gwizdanie: oczywiście, są rzeczy poza wszelką konkurencją :a4fan: Zdrowaś K.
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
Młodej to samo mówię Czekaj, dam jej przeczytać ..... Zdrowaś K.
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
Przykro mi, ale nie mogę obiecać tego samego ;( Zdrowaś K.
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
Ja też mam, ale nie powiem w który Zdrowaś K.
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
Boberek, Słowo honoru - nie było innego wyjścia Ale mnie irytują też, od pierwszego momentu jak go zobaczyłem Co zrobić, może przyjdzie czas na korektę wnętrza zdrowaś K.
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
co innego siedziec, co innego sobie jezdzic swoim. Musashi, ale wiesz , w ten sposób rodzą się plany na przyszłość Czego wszystkim szczerze życzę Zdrowaś K. kto wie :gwizdanie: na razie sobie wmawiam ze sie B6 nie na cieszylem rozumiem ze zona pojdzie w odstawke na jakis czas [br]Dopisany: 09 Luty 2008, 18:40 _________________________________________________ty a mam bomba pomysl, nie chcesz zrobic sobie malej przejazdzki i wpasc na spota do poznania? Musashi, młoda już Cię nie lubi Sorry za to, że przekazałem jej te wieści .... Zdrowaś K.[br]Dopisany: 09 Luty 2008, 19:06 _________________________________________________ Kasieńka, co mogę powiedzieć Do zobaczenia na spocie ??? Zdrowaś K. PS Jestem żonaty ...
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
Zgadzam się. Też nie jestem na kolanach. Ale wyższa wersja to już skóra w połączeniu z alcantarą, której ja po prostu nie toleruję. Wziąłem średnią półkę, tyle mogę powiedzieć na temat siedzeń. Dodam, że też mnie nie rzucają na kolana, ale cóż, reszta jakoś wynagradza tą niedogodność Zdrowaś K.[br]Dopisany: 09 Luty 2008, 18:21 _________________________________________________ kwestia gustu o nich sie nie dyskutuje...chodzi mi po prostu o rączki takie jak B 567 masz klamki normalne, są one praktyczne, u mnie w VW2005 rocznik i już te całe plastiki do wymiany bo całe rączki wychodzą ze środka tak ze linkę widać..., miejmy nadzieje że jednak AUDI to AUDI i kolega nie będzie ich musiał co chwilę naprawiać.... Ja też mam tą nadzieję :> Zdrowaś K.