Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamyk

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamyk

  1. tęskniłeś ? przyznawaj się, ale to już ! zdrowaś k.
  2. Najpierw wydarzenie sezonu, czyli rusza sezon w Barclay's Premier League W sobotę 2 mecze, w niedzielę hit kolejki a w poniedziałek wieczorem Man Do tego (w międzyczasie) Ostróda zdrowaś k.
  3. Moskal, no miej litość - ŻÓŁTE rogi ????? reszta bajka zdrowaś k.
  4. I to się nazywa mieć pomysła k.
  5. Na parkingu, tam gdzie pętla autobusowa :polew:
  6. No a gdzie ?? I to koniecznie ze sprzętem ... k.
  7. A nie mówiłem ? k.
  8. Na tym Torwarze Poziek będzie na 100 % k.
  9. 100 % że będzie - jak zawsze Torwar see you there zdrowaś k.
  10. Poziek, wpadnij we wtorek na Towar Po tańcu z gwiazdami k.
  11. Nie daj się oszukać pozorom. Jeszcze ze 2 razy wpadniesz na spota to dowiesz sie, że miałeś malowane auto, przebieg 2 razy przekręcony przez jakiegoś Turka w ASO, felgi 17stki są dla mięczaków a srebrny to nie kolor i trzeba rezać do czarnego To późnej zostaje w psychice ;-) Miłego, JaroD Dobre Kolorem mogą mnie zaskoczyć, ale reszty nie kupię za cholerę I rzeczywiście co do 17tek masz rację ... Zdrowaś k.
  12. kurna - fajnie było co niektórych z was wczoraj spotkać naprawdę milusio było, cieszę się że dołączyłem zdrowaś k.
  13. kamyk co ty kurfa z tą zdrowaś ? pod krzyżem za długo koczowałeś ? :naughty: poziu wyklaruję dzisiaj wieczorem nie pękaj, z o. tadeuszem mi nie do końca po drodze zdrowaś k.
  14. :polew: :polew: Wiesz, że na mnie możesz zawsze liczyć :naughty: Normalnie LOVE IS IN THE AIR ..... zdrowaś k.
  15. :hi: Czekaj czekaj ja chyba od 16 będę w Wawie tylko on jest na morzem :gwizdanie: To kij mu w nery :gwizdanie: kij w nery ???? to tak nie po Krześcijańsku zdrowaś k
  16. Tomek, a nie szybciej było zapytać na GG ? Dawaj na spota staruszku - dawno Ciebie nie widziałem :kox: Luki Ty i gg to dwie sprzeczności - nie cFaniakuj więc Za staruszka to masz kopa w doopę Ale po obowiązkowym misiaczku Widzimy się w takim razie we wtorek pozdrufka dla all zdrowaś k. ps - Luki, dopiero wróciłem ....
  17. podaj adres to zaproszenie wyslemy poza tym to troche za pozno sie zorientowales Buba nie mundruj - pytam grzecznie i już Za tydzień "będzieta " ?? zdrowaś k.
  18. Wakacje i takie tam atrakcje - więc proste pytanko Sezon urlopowy ogłoszony w zakresie spotów, czy można dołączać śmiało ? Dajcie cynk, okiej ? Zdrowaś k.
  19. kolego nie ten wątek - warunki ogólne się kłaniają przenieść do opon letnich polecanych zdrowaś k.
  20. No nieźle - w taki sposób to jeszcze rok pojeżdżę na tym co mam ... zdrowaś k.
  21. Grisza pierdzielisz że hoho Przede wszystkim dowiodłeś że jesteś fajnym kolegą którego można prosić o pomoc. Do tego udowodniłeś, że to forum jest bardzo potrzebne i można tutaj wzajemnie na siebie liczyć. Poza tym dostarczyłeś mi wiarygodną informację jako osoba postronna - to przecież bezcenne! Więc jak możesz nawet myśleć, że to nie było potrzebne? To że zrezygnowałem z ich zakupu to inna bajka, ale bez Twojej opinii ... Wiesz o co biega? Zdrowaś k.
  22. Witam towarzystwo, sprawa jest następująca: Na chwilę obecną jeżdżę na 245/40 i za chwilkę będzie kupno nowych opon. Dyskutowałem już z adameczkiem, no i doszliśmy do wniosku że może mam trochę za szerokiego kapcia. Koleś jeździ na 225 i jest też zadowolony. Oczywiście wchodzi tutaj też w grę zmiana innego parametru, wysokości gumy, z 40 na 45, ale to chyba tylko in plus, a wizualnie przypuszczam że będzie to samo. Pytania są dwa: 1. czy będzie jakakolwiek różnica w jeździe? 2. czy na felę na której była opona 245/40 można bez żadnego kłopotu założyć 225/45 Profile 18 pozostają Za wszelkie rady będę szczerze zobowiązany Zdrowaś k.
  23. Witam towarzystwo Problem w sumie banalny - zjechałem już moje Primacy dość konkretnie no i byłby czas powoli rozglądać się za czymś następnym. Ze względu na to, że te oponki średnio mi przypasowały (zapewne wszystko przez sprzedawcę z Wrocławia - radzę uważać na gościa, wiadomo gdzie sprzedaje, nr przekażę zainteresowanym) myślę nad następującymi tematami: 1. http://allegro.pl/item1071250032_goodyear_efficientgrip_245_40_r18_97y_xl_4szt_nowe.html 2. http://allegro.pl/item1061198442_245_40_18_goodyear_nowe_245_40_r18_gw_ass.html To mnie więcej w temacie znalazłem - nie będę was zasypywał innymi linkami Absolutny max na gumy to 2 tys, natomiast po głowie jako opcja chodzi mi też takie coś jak Matador - podobno niezły i interesujący wyrób. No i pytanie - co myślicie o tym, co byłoby najciekawsze, no i jak wasze doświadczenia ? Za mądre podpowiedzi, sugestie i opinie będę szczerze zobowiązany zdrowaś k.
  24. ok dzieki a tak apropo to maja 4mm [br]Dopisany: 29 Maj 2010, 19:10_________________________________________________http://allegro.pl/item1058305497_opony_continental_225_45_r17_c_2szt.html maja 6mm bieznika w miare "młode" hyyyyyy cena tez nie najgorsza No z tych co tu przedstawiłeś to te ostatnie jeszcze w miarę Do dalszych rozważań zdrowaś k.
  25. chłopie jakiś środek pokaż, tapicerkę bym chętnie obejrzał - skóra, alcantara czy welur? o kolorach proponuję nie dyskutować wiadomo, jak to bywa: jednemu brunetka, innemu blondynka zdrowaś k.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.