Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamyk

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamyk

  1. zamiast na gokarty - dymamy może na śliweczki/węgiereczki ???
  2. ups http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/stolica-smierc-obroncy-krzyza-skopali-go,1,3706743,region-wiadomosc.html było w domu siedzieć ....
  3. I już w TV zaczynają pojawiać się dyskusje: czy prawnie zabrał ktoś czy bezprawnie - co za pojeb.any kraj. powiedzta mi teraz co z tym krzyżem mam zrobić, do kościoła czy do kominka :gwizdanie: :polew:
  4. jaki lepszy ???? czyś ty krejzi ? ładne autko, ładna modyfikacja jeszcze ogumienie i felunek, jak już ktoś wspomniał, no i będzie wyglądać gratulacje !! k.
  5. jak będzie w miarę weather, może, może ....
  6. a do Arkadii 2h przez miasto wiecznie zaj.ebane :thumbdown: to miasto w każdą stronę jest wiecznie zaj ...... mi z piaseczna do arkadii to mozesz nie uwierzyc ale najlepiej jedzie sie przez Wilanów Wisłostradą , i dopiero na wysokości Arkadii odbijam w lewo miedzy mostami Śląsko-Dąbrowskim a Gdańskim i moment jestem w Arkadii. takie koło człowiek robi a jest 3x szybciej niż Puławską itp. wierzę puławska to dramat porównywalny z modlińską nie mogę się nadziwić, jak miasto może nie inwestować w infrastrukturę - przez lata nie ma żadnych postępów, teraz nagle w stu miejscach naraz ryją dziki kraj
  7. a do Arkadii 2h przez miasto wiecznie zaj.ebane :thumbdown: to miasto w każdą stronę jest wiecznie zaj ......
  8. dawać tą arkadię promenada to już na serio dla niektórych koniec świata ....
  9. a czy wy wiecie, że dzisiaj rusza liga mistrzów ?? w końcu .......
  10. ło matko a co to ma być ? koleś w zegarmistrzostwie robi ???? katastrofa, jak na moje
  11. aż kapie k.
  12. SOBIE wieśniaku wiem jak sie pisze chłopcze , pisze "SE" bo tak chce normalnie miłość czuć w powietrzu k.
  13. :polew: doooobre k.
  14. cholera ale mnie impreza ominęła ... k.
  15. a głos na fotkę oddany czy nie? przyznawać się, ale to już .... :gwizdanie:
  16. ale cisza, wszyscy jeszcze odsypiają czy już w knajpie siedzicie?
  17. strzała 2 all dałem fotę pięknoty do konkursu - dymać więc na odpowiednią stronkę i głosować dzięki k.
  18. strzała we wtorek k.
  19. jeszcze kropka na odchodne trza mu przyjebać :naughty: dooobre
  20. wykres elegancki witja jednak się zna na temacie a tobie no cóż, przyjemności i już k
  21. niedawno była wystawiona za 110 może mam inny gust, ale jak na moje -
  22. dobre - posmialem się z rańca witam wszystkich, heja k.
  23. z żółtymi różkami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.