Treść opublikowana przez Kamyk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zamiast na gokarty - dymamy może na śliweczki/węgiereczki ???
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ups http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/stolica-smierc-obroncy-krzyza-skopali-go,1,3706743,region-wiadomosc.html było w domu siedzieć ....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I już w TV zaczynają pojawiać się dyskusje: czy prawnie zabrał ktoś czy bezprawnie - co za pojeb.any kraj. powiedzta mi teraz co z tym krzyżem mam zrobić, do kościoła czy do kominka :gwizdanie: :polew:
-
[B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update
jaki lepszy ???? czyś ty krejzi ? ładne autko, ładna modyfikacja jeszcze ogumienie i felunek, jak już ktoś wspomniał, no i będzie wyglądać gratulacje !! k.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak będzie w miarę weather, może, może ....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a do Arkadii 2h przez miasto wiecznie zaj.ebane :thumbdown: to miasto w każdą stronę jest wiecznie zaj ...... mi z piaseczna do arkadii to mozesz nie uwierzyc ale najlepiej jedzie sie przez Wilanów Wisłostradą , i dopiero na wysokości Arkadii odbijam w lewo miedzy mostami Śląsko-Dąbrowskim a Gdańskim i moment jestem w Arkadii. takie koło człowiek robi a jest 3x szybciej niż Puławską itp. wierzę puławska to dramat porównywalny z modlińską nie mogę się nadziwić, jak miasto może nie inwestować w infrastrukturę - przez lata nie ma żadnych postępów, teraz nagle w stu miejscach naraz ryją dziki kraj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a do Arkadii 2h przez miasto wiecznie zaj.ebane :thumbdown: to miasto w każdą stronę jest wiecznie zaj ......
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dawać tą arkadię promenada to już na serio dla niektórych koniec świata ....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a czy wy wiecie, że dzisiaj rusza liga mistrzów ?? w końcu .......
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ło matko a co to ma być ? koleś w zegarmistrzostwie robi ???? katastrofa, jak na moje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bon jour
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
aż kapie k.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
SOBIE wieśniaku wiem jak sie pisze chłopcze , pisze "SE" bo tak chce normalnie miłość czuć w powietrzu k.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: doooobre k.
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
cholera ale mnie impreza ominęła ... k.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a głos na fotkę oddany czy nie? przyznawać się, ale to już .... :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale cisza, wszyscy jeszcze odsypiają czy już w knajpie siedzicie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
strzała 2 all dałem fotę pięknoty do konkursu - dymać więc na odpowiednią stronkę i głosować dzięki k.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
doberek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
strzała we wtorek k.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeszcze kropka na odchodne trza mu przyjebać :naughty: dooobre
-
[B6 BDG] po kroplówce u Rogalotti-ego
wykres elegancki witja jednak się zna na temacie a tobie no cóż, przyjemności i już k
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
niedawno była wystawiona za 110 może mam inny gust, ale jak na moje -
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobre - posmialem się z rańca witam wszystkich, heja k.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z żółtymi różkami