Treść opublikowana przez Kamyk
-
[ALL] Opony 18" - co wybrać?
zapytaj o te opony kolegi wojtusania, ja kupowałem od niego a wojtusania to jeszcze biznes prowadzi? bo coś cicho, przestał się ogłaszać ... zdrowaś k.
-
[ALL B5] Co myslicie o tych felgach rs4
jak na moje śliczne - jeden z najbardziej udanych wzorów OOOO do dzisiaj świetnie wyglądają na niuniach, choć wzór nie jest najmłodszy wejdź w kontakt ze sprzedawcą niech ci prześle certyfikaty dowiedz się o gwarancję na piśmie i wtedy rozważ temat na moje - warto zdrowaś k.
-
[B5 AHL] Producenci opon
Kolego ja kupiłem sobie 4 nowki Goodyear Excellence i juz nigdy ich nie kupie miały byc ciche a wcale nie są i na dodatek bardzo kiepsko u nich z trakcją. Potwierdzam u mnie poprzednie autko tańczyło na GY-E Nie podobały mi się, a wcześniej miałem Bridgestone GY - odradzę Zdrowaś K.
-
[ALL B8] audi a4 b8 3.0 tdi
gawwwel i jaki kolor zacny zdrowaś K.
-
[ALL B8] audi a4 b8 3.0 tdi
O w torbę Carlos, to tak można ?? Toś mnie teraz zaskoczył, killer Zdrowaś K.
-
[ALL] Zielony syf wzdłuż szyb
Szlag mnie trafia, bo wzdłuż szyb, w zasadzie wszystkich bocznych, na zewnętrznej okalającej gumie, pojawił mi się zielony nalot, co oczywiście doprowadza mnie do szału . Wygląda to kichowato Ma ktoś pomysł, jak z tym walczyć? Tylko bez jaj, żeby mi tu ktoś z Domestosem nie wyjechał ..... zdrowaś k.
-
[ALL] Pytanie o PARKTRONIK
wrzucać wsteczny, postawić kumpla z tyłu i sprawdzać - któryś z czujników leży i kwiczy cierpliwie i powoli - wszystko się znajdzie jak nie będzie szło - na vag-ę go zdrowaś k.
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
Tobi Może i ja się nie znam, ale daj cynk, o co tam biega? Srebrne lusterka do ciemnego lakieru? Matko, weź wytłumacz bo ja nie łapię Bez obrazy, oczywiście Zdrowaś K. PS - no nie wyobrażam sobie wrzucić grafitu do mojego sreberka. Padłbym, pewnica ...
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
Rossi i całe szczęście - jednak nie po to się auto kupuje żeby potem bez problemu przechodzić nad jego utratą do porządku dziennego (jak niejaki agent Tomek ) Wygląda pięknie, mam nadzieję, że teraz już wszystko będzie na drogach w porząsiu. Pozdrawia i szerokości Zdrowaś K
-
[ALL B8] NOWE Foty Setup2010 SILVER HURRICANE
No pikna, pikna - i kolor jakiś taki słuszny Gratulując zakupu Zdrowaś K
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
No Bart, żeś się narobił i opisał, że prima sort Autko podczas montażu leżało do góry kołami ?? Łatwiej by było montować Zdrowaś K.
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
Zgaduj zgadula k
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
No i znowu troszkę pojeździliśmy naszym skarbem Efekt jest taki, jak można zobaczyć poniżej Jakby kto pytał to potwierdzam - telewizja kłamie jak z nut ... No i chyba najpiękniejsze ze wszystkich Pytanka ???? Zdrowaś K.
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
Nie no, na razie obniżki nie planuję - zdjęcie było robione z dołu i może dlatego wyszedł taki off road, mi autko się cały czas w miarę podoba Natomiast fela jest 18cie i rzeczywiście zgodzę się, że przy tej bryle nie można wręcz jeździć na mniejszej A mam przed oknem taką tyle że w avant, nadziwić się kolesiowi nie mogę że cały czas trzyma ją na 16" Zdrowaś tk
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
Niunia na wakacjach cd - tym razem pod kulkami (nie mylić z bilardem ) Zdrowaś K.
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
Panowie dzięki serdeczne, text o kalendarzu po prostu przedni coś tam jeszcze dorzucę w takim razie Będzie mini cykl - niunia na wakacjach Zdrowaś K.[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 10:53_________________________________________________ Taka tam sobie foteczka :gwizdanie: Zdrowaś K.
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
[br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 15:34_________________________________________________ No miała być niunia na wakacjach, ale jak widać ze wstawiania zdjęć mam średnio zaliczone. Co robię źle ???? Zdrowaś K.
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
Popieram Tobiego - jak już to A5, ale do tego małego dziadostwa ?? Po B-8 , toć to skandal przecież Zdrowaś K.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Makki, o gustach się nie dyskutuje, więc odpowiem - no prawie ładnie ... Ale skoro masz satysfakcję z wymiany i zmiany, to QL Zdrowaś K.
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
Kacper na szczere gratki - ciemna szybka wygląda miód malina Jak to w pieniądzu wyszło - pochwali się może na PW u kogo i za ile? Zdrowaś K.
-
[ALL B8] GALA - już mnie nosi powoli
No to lepiej być nie może, nic tylko szaleć ze szczęścia Jeszce raz byłem w niuni z instrukcją w ręku - za cholerę nie idzie tego ustawić A by to szlag ... Zdrowaś K.
-
[ALL B8] GALA - już mnie nosi powoli
Witam, sprawa w sumie prosta: Jak większość posiadaczy Audi mam taki bajer w wersji sprzętu audio. Powinno być coraz głośniej, im wyższe obroty silnika, no i skala ustawienia jest od 1 do 7. Miałem i na minimalnym wskazaniu i na maxie, a różnicy nie ma żadnej - jak pędzę to sam muszę głośniej robić, żeby był sound jak trzeba. Co tam pokręciłem, kto podpowie, bo już mnie po prostu ta sprawa Zdrowaś K.
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
No panie kolego, to pytanie na forum techniczne, więc rozsądnie ostrzegam - uważaj z takimi tematami tutaj, bo się moderatorstwo zdenerwuje i Cię jeszcze gotowe wypunktować za "bałaganienie" Pozdrawiam Zdrowaś K. PS. A skoro już pytanie padło - poszukaj kolegi vario-tech, on te sprawy ma w małym. Paluszku, oczywiście
-
[ALL B5] Co sądzicie o firmie Pelying ?
No to Longer już chyba wiesz, co i jak? Rady wszystkich są dość jednoznaczne, że tak powiem - więcej pytań chyba nie masz? Zdrowaś K.
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
ale nie mylmy pojęć - ja obiektywnie stwierdzam że diesel 170KM w B8 jedzie przeciętnie i nie w porównaniu z moim silnikiem tylko w porównaniu ze 140KM diesel B7. więc mam podstawy przypuszczać że 143KM jedzie jeszcze słabiej. a co mojego silnika i Twojej ironii to uwierz mi że można je w pełni rozwinąć. Ani chybi, będziesz mnie musiał osobiście przekonać Zdrowaś K.