Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamyk

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamyk

  1. ten cały Bigos to kiedyś się dorobi statusu dziennikarza śledczego ale co ma rację - to jego
  2. Berek Biało dość
  3. dooooobre
  4. 5/0 ale ich zlali Jose Big Japa nawet nie pomógł ...
  5. Kamyk odpowiedział(a) na mateuszb1 temat w Audi A4 B5
    a leje ktoś na Neste? co sądzicie o tych bezobsługowych ?
  6. panowie, toys 4 boys mają ludzie nawalone
  7. gdzie jest ta siłownia ?? http://www.totalprosports.com/2010/11/20/sexiest-workout-ever-gif/
  8. szukaj prawnika temat zniszczonego mienia może tu być na rzeczy ale tak jak ktoś zauważył, kobiety auta i grzebienia się nie pożycza to raz, a po dwa - chroń mnie panie przed takimi przyjaciółmi ... k.
  9. :polew: :polew:
  10. pierwsza pomoc http://www.widelec.pl/widelec/1,99759,8703959,Pierwsza_pomoc_w_widelcowym_stylu.html
  11. chyba że ktoś ma drugi komplecik kół w garażu ja mam 4 komplety i za kazdym razem i tak nie zakladam sam bo ida na wywarzenie nawet jak stoja to i tak jakos traca swoje parametry np. z jednej strony kola jest 30 a z drugiej 0, takze proponowlabym nie zkladac samemu Zresztą nigdy nie wiadomo, czy śmigając cały sezon nie spadł jakiś ciężarek - lepiej za każdym razem wyważyć też tak mi się wydaje - majątku to nie kosztuje, a może tyłek uratować, jak ktoś lubi przycisnąć ...
  12. los fryzjeros ... na maila byś coś odpisał ..... t.
  13. no ja pierd ........ :polew:
  14. no dawno mnie tu nie było ... gratki auta, ale film ------ rewelacja gdzie się tego chłopie nauczyłeś? no i jakim programem?
  15. słuchajcie, jak powinna brzmieć odpowiedź na proste skądinąd pytanie - ile masz koni ??
  16. Noooo taki mogę oglądać Fajny cyc mam laska :> :hi: no nie ma to jak dobrze zacząć dzień .... pikne wideło, pikne
  17. do weekendu jeszcze daleko, ale ..... do pobicie koleś, może w jednej z dziesiątek linii naszego metra Borracho en transmilenio
  18. tzw późne pomarańczowe co prawda nie u nas, ale ile razy się widzi gości co "jeszcze zdążą przeskoczyć" Хроники ДТП 2010
  19. lepiej 19 niż taki burdel .... http://www.dailymotion.pl/video/xfm7kh_zima_fun#from=embed
  20. hmm, a dobre chociaż? co dionizos zaproponował? strzała wszystkim k.[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 08:21_________________________________________________ no ja pierdzielę ................ :polew: :polew:
  21. a temat tv jak wygląda ?
  22. pochwa hmmm, miło że temat tv został niechcący poruszony tak się składa, że mój też jakoś ostatnio szwankuje i szykuje się wydatek jestem ciekaw, kto co zasugeruje czy to prawda, że Bravia jest nie do pobicia?? chętnie poczytam wypowiedzi szacownego grona pozdr k
  23. jakby ktoś nie wiedział, czym się różnimy od kobiet a raczej nasze mózgownice polecam (10 minut) Czym się różni mózg mężczyzny od mózgu kobiety[br]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.