Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamyk

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamyk

  1. to może inaczej na ile chcesz jechać i w jakich terminach ? rozważam jakieś 4-5 noclegów, a z racji szkół no to chyba tylko ferie, nic innego temat w miarę istotny, to odległość do wyciągów (konieczność odśnieżania, szukania parkingu, potem z powrotem mnie rozkłada )
  2. no to zdrowo 170 to juz niezla kasa, jak jedziesz z gwiazdorami swoimi zresztą co jak co, ale ten sport to nigdy do tanich nie należał
  3. a nie szkoda ci sprzetu i nerwów zeby tam jechac? szkoda jaka jest inna opcja? gorka szczesliwicka :polew:
  4. a nie szkoda ci sprzetu i nerwów zeby tam jechac? szkoda jaka jest inna opcja?
  5. ej, kilery i madafaki do narciarzy i deskowców - ktoś może mi podpowiedzieć jakąś mądrą metę w białce lub bukowinie? bywa tam ktoś? z góry dzięki t.
  6. spoko, majkel, dasz radę - inni też tak dzisiaj mają a to wiadomo. Ale jeszcze jest taki zamuł w firmie, robić nie ma co. Mogłem sobie wczesniej zaległości porobić a tak to nawet nie mam co odrabiać. Ale mamy plan, żeby w golfa w biurze pograć a to znam temat pracowałem kiedyś u takich, co w ptk o 14tej dołki na korytarzu rozstawiali
  7. spoko, majkel, dasz radę - inni też tak dzisiaj mają
  8. bą żur
  9. skoro piszesz w temacie to może byś przeczytał jego nazwę orazy wyciągnął wnioski.. niezbyt dobry początek ale jakby co, to my pomożemy .......
  10. strzała T. prosta sprawa - wtorek, Torwar, Poziek no i łyżwy tu się od lat nic nie zmienia
  11. Jak cała Warszawa. oniak poruszył dość drażliwy temat :gwizdanie:
  12. Futbol, kochaniutki - FUTBOL is maj lajf
  13. ło matko ludzie, umyjta się w końcu !!!!
  14. tez mysle ze PZU jakoś te directy do mnie nie trafiają ... k.
  15. a miało być na twoje prywatne potrzeby :polew: :polew: Szwagierka nie chciała domowego in vitro .. zdecydowała się na tradycyjne zapłodnienie także pozwalam Ci ją wychlastać :naughty: ranyyyyyyyyyyy :polew:
  16. mi się zbliża przeglądzik po 90 jestem ciekaw, jak u nich pójdzie i ile skasują .......
  17. też mi się tak wydaje
  18. Cuber palcem pogroził i temat ucichł od razu wszystko b8 chodzą jak szwajcarskie "sikory"
  19. ło matko, widzę że tutaj słodko znowu i ponownie mąciwoda nr 1 zaangażowana ......
  20. panowie, uwaga na zakrętach Urinating Guy Almost Killed
  21. :sick3: :sick3: nauczcie sie w koncu pic, a nie tylko zdychacie :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.