Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamyk

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamyk

  1. No ci obok to naprawdę specjaliści. Jak widziałem co stoi u nich na placu to szacun. Z przystanku zrobią sportową furę. :laghing2: :laghing2: :laghing2:
  2. no normalnie love is in the air
  3. Jak zawsze.. Jak zawsze.. jak w Rejsie - nuda, panie, no nuda po prostu
  4. a co to za zieloności w środku tygodnia ?? chyba wrzody :gwizdanie: na doopie ?? na żoładku gamoniu aaaaaaa medycyna jak widać to nie mój konik
  5. a co to za zieloności w środku tygodnia ?? chyba wrzody :gwizdanie: na doopie ??
  6. a co to za zieloności w środku tygodnia ??
  7. podobno śniegi wracają do stolYcy ciekawe czy po otwarciu drzwi "grozi" komuś lodóweczka zewnętrzna
  8. Też jedziesz No to trochę nas będzie dzisiaj jak można wpaść, to nawet swoją babę wezmę i zajrzymy Gupi, czy co?! Dzisiaj ta jedna jest najważniejsza i całe uwaga musi być skierowana na nią... dla towarzycha gołąbie jeden a nie dla hołdów ...
  9. Też jedziesz No to trochę nas będzie dzisiaj jak można wpaść, to nawet swoją babę wezmę i zajrzymy
  10. życzenia poszły pshemo będzie miał dzisiaj niezły kocioł w chałupie
  11. co ?? :shocked: ktoś tu widzę rzadko nóżki myje - higieny więcej panie kolego zrazilem się kiedyś kiedy wypiłem 3sztuki a następnego dnia bania mnie tak bolała że myślałem że odpadnie A tak to mi się nie zdarza Ale może trafił się kiepski spoko może w dymie siedziałeś, połączenie fajek z browarem przynajmniej na mnie działa fatalnie ale wracając jeszcze do piwa też słyszałem mnóstwo pozytywnych opinii o perle byle bez pasteryzacji i świeżynka, czyli z automatu wiadomo że tylko w lublYnie a poza tym
  12. co ?? :shocked: ktoś tu widzę rzadko nóżki myje - higieny więcej panie kolego
  13. po kolorze to bym sie chyba wywinął na lewą strone wali wali , cały w tym urok :kox: Carlsberg panowie, tylko Carlsberg na moje jeden z najlepszych browarów
  14. co za miłe popołudnie mało że nalewka pomarańczowa wyszła mi idealnie, to jeszcze do tego United wygrało 5/0 ależ fajowsko ....
  15. no ogry - dostałem OOOO kalendarz na 2011 jest po prostu kox
  16. od cytrynówek wara - właśnie siedzę nad trzecią szklaneczką osobiście robiona, a mocna że ja pierdziu
  17. ło matko trochę białego i następny zwariował .... makaron przeprowadź się gdzieś na północ
  18. wow Pixi wstał
  19. szkopy :>
  20. a to legalne ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.