Treść opublikowana przez Kamyk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no co taka cisza - sen zimowy ???? kupta se chopaki subarytkę Sexy Sumo -- 2011 Subaru Forester (60s)- [ALL] RNS-E VS Nawigacja na szybie
kolego sugeruję wyszukiwarkę milion takich pytań już padło -- [ALL B5] Grzanie się koła
kolego, popraw błędy (i to bez VAGa) i zamieść post jeszcze raz ...- [ALL B5] Ograniczenie prędkości przez temopomat??
ja cały czas stawiam na trefne paliwo no chyba że normalnie z butem jedzie, a na tempomacie nie chce opisuj jeszcze raz, bo sam miałem kiedyś taki przypadek (BP, szlag by ich trafił ..... )- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
panowie jakby kto szukał ekipy od przeprowadzek .... Second Floor Furniture Moving Fail- [B7 BPW] Wycie przy pełnym skręcie
Też mam litr i taki sam zamiar, wymieniać aż nie będzie idealnego zielonego ile czasu na to potrzebowałeś ???- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja pierdzielę, ale koleś opis dał .....- [ALL B6] Rdzewiejące a4 2004 r nie bite
:shocked:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
są gołąby, ale ten z 8:40 wygrał mój prywatny ranking swoją drogą powody wypadków zazwyczaj tylko dwa połowa to typowy lewoskręt i słynne "na pewno zdążę", a drugi - śnieg/lód daje do myślenia, to na pewno- [ALL B5] Ograniczenie prędkości przez temopomat??
o proszę nawet o tym nie wiedziałem - muszę poszukać u siebie no ale ja to w sumie szybko nie jeżdżę- [ALL] Mapa do nawigacji - jaka najlepsza?
może dobrze Cie zaprowadziła - na Pola Elizejskie - w ramach opcji "najciekawsze miejsca Paryża" no bo tak sie zastanawiam czy nabyć mapę w drodze zakupu, czy nabyć mapę w drodze... download hmmm, skoro jeszcze nie jesteś zdecydowany to może spróbuj pożyczyć od znajomych i się trochę ze sprzętem pokręcić po okolicach druga opcja jest taka jak napisałeś nie żebym coś sugerował :gwizdanie: ps - i to nie były Pola, tam łatwo trafić i bez gps gdzieś południe Langwedocji- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eeeeeeeee tam bez przesady właśnie lepiej jak grzeje niż chłodzi od skóry, wtedy nery siadają Jajka się grzeją. A z gotowanych jajek nic się nie wykluje :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Za to jakie niezdrowe hehheh ale przyznaję że odpalam jak tylko wsiadam dlaczego niezdrowe?? no wlasnie - też mnie to zaciekawiło ....- [B5 AFF] po wizycie u Rogala
no no piękna korekta jak tam odczucia - gna jak dziki ??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ma się co dziwić - mróz doopska ściska strasznie wczoraj wracałem z miasta koło 21ej no masakra, po prostu masakra ... a tak poza tym- [ALL B5] Ograniczenie prędkości przez temopomat??
może wlałeś do baku jakiegoś syfu ?? przyznaj się, byłeś w Tesco nie tylko po zakupy ?? zdrowaś k.- [B6 AVF] Mały sofcik u Witka
i słuszna koncepcja jak śpiewała Violetta Villas - przyjdzie na to czas, na to czas, na to czas ......- Opony Nokian
tych akurat nie miałem, ale w poprzednim pojeździe ujeżdżałem Nokiany zimowe nie do zdarcia, ja byłem super zadowolony chyba 5 sezonów miały jak sprzedawały auto i gość się pytał, czy to kupione w zeszłym roku jakość i osiągi super to tak na moje zdrowaś k.- [B6 AVF] Mały sofcik u Witka
miro 4 niutki to doopa nie różnica a spalanie, wiadomo że skoczy jak ktoś chce latać, to normalne, że wiecznie z górki nie będzie czasami trza depnąć, żeby auto poszło jak trza a to wiadomo, co oznacza - wir się lekko włączy zawsze w zbiorniku cudów nie ma - i tyle- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kolejny mężuś, fafarafa :kox: :kox: poziu, Tobie raczej to nie grozi- [ALL B6] Kula haka
no ciężko ci będzie z drugiej strony 3 stówki to też nie dramat, skoro ori kosztuje 4 razy więcej- [ALL] Mapa do nawigacji - jaka najlepsza?
z tą policją to trudny temat z tego co czytałem i pamiętam, to zależy gdzie, w jakim rejonie kraju podobno w łódzkim kiedyś była ostra jazda z kontrolą map w gps jak jest teraz to nie wiem ja osobiście jeżdżę na IGO 8 jak na moje potrzeby się sprawdza, chociaż przyznam, że raz to nas we Francji zdrowo do hotelu wykierowała puste pole - Jesteś u celu a na budziku 1:30 w nocy były emocje, i to bez Lecha- [B6 AVF] Mały sofcik u Witka
Dlatego kupiłem lekką lecz stabilną A3 z mocnym dieslem..póki nie zanosi sie na potomstwo. Turbo benza tez Ci sie znudzi jak zobaczysz ile kosztuje sama przyjemność przyspieszania.. Lepszy but i sądze 120zł/100km Też swoją drogą wez pod uwage stosunek mocy do masy i moim zdaniem B6 AVF Avant mając 200ps+ dopiero jedzie żwawo. hehe nie strasz kolegi - może ma stację na właśność ale co zrobić, żeby był fun, trzeba portfel przetrzepać czasami ......- [ALL] Z 16 na 17 cali ?
i to jest dopiero podpowiedź właściwa tak jak ktoś pisał, cal różnicy to żadna różnica. jak zmieniać to zmieniać, a nie się bawić w półśrodki - 16 to można zostawić na zimowe gumy, a na lato ma być konkret .... - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.