Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamyk

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamyk

  1. no co taka cisza - sen zimowy ???? kupta se chopaki subarytkę Sexy Sumo -- 2011 Subaru Forester (60s)
  2. kolego sugeruję wyszukiwarkę milion takich pytań już padło -
  3. kolego, popraw błędy (i to bez VAGa) i zamieść post jeszcze raz ...
  4. ja cały czas stawiam na trefne paliwo no chyba że normalnie z butem jedzie, a na tempomacie nie chce opisuj jeszcze raz, bo sam miałem kiedyś taki przypadek (BP, szlag by ich trafił ..... )
  5. panowie jakby kto szukał ekipy od przeprowadzek .... Second Floor Furniture Moving Fail
  6. Też mam litr i taki sam zamiar, wymieniać aż nie będzie idealnego zielonego ile czasu na to potrzebowałeś ???
  7. no ja pierdzielę, ale koleś opis dał .....
  8. są gołąby, ale ten z 8:40 wygrał mój prywatny ranking swoją drogą powody wypadków zazwyczaj tylko dwa połowa to typowy lewoskręt i słynne "na pewno zdążę", a drugi - śnieg/lód daje do myślenia, to na pewno
  9. o proszę nawet o tym nie wiedziałem - muszę poszukać u siebie no ale ja to w sumie szybko nie jeżdżę
  10. może dobrze Cie zaprowadziła - na Pola Elizejskie - w ramach opcji "najciekawsze miejsca Paryża" no bo tak sie zastanawiam czy nabyć mapę w drodze zakupu, czy nabyć mapę w drodze... download hmmm, skoro jeszcze nie jesteś zdecydowany to może spróbuj pożyczyć od znajomych i się trochę ze sprzętem pokręcić po okolicach druga opcja jest taka jak napisałeś nie żebym coś sugerował :gwizdanie: ps - i to nie były Pola, tam łatwo trafić i bez gps gdzieś południe Langwedocji
  11. eeeeeeeee tam bez przesady właśnie lepiej jak grzeje niż chłodzi od skóry, wtedy nery siadają Jajka się grzeją. A z gotowanych jajek nic się nie wykluje :polew:
  12. Za to jakie niezdrowe hehheh ale przyznaję że odpalam jak tylko wsiadam dlaczego niezdrowe?? no wlasnie - też mnie to zaciekawiło ....
  13. no no piękna korekta jak tam odczucia - gna jak dziki ??
  14. nie ma się co dziwić - mróz doopska ściska strasznie wczoraj wracałem z miasta koło 21ej no masakra, po prostu masakra ... a tak poza tym
  15. może wlałeś do baku jakiegoś syfu ?? przyznaj się, byłeś w Tesco nie tylko po zakupy ?? zdrowaś k.
  16. i słuszna koncepcja jak śpiewała Violetta Villas - przyjdzie na to czas, na to czas, na to czas ......
  17. tych akurat nie miałem, ale w poprzednim pojeździe ujeżdżałem Nokiany zimowe nie do zdarcia, ja byłem super zadowolony chyba 5 sezonów miały jak sprzedawały auto i gość się pytał, czy to kupione w zeszłym roku jakość i osiągi super to tak na moje zdrowaś k.
  18. miro 4 niutki to doopa nie różnica a spalanie, wiadomo że skoczy jak ktoś chce latać, to normalne, że wiecznie z górki nie będzie czasami trza depnąć, żeby auto poszło jak trza a to wiadomo, co oznacza - wir się lekko włączy zawsze w zbiorniku cudów nie ma - i tyle
  19. kolejny mężuś, fafarafa :kox: :kox: poziu, Tobie raczej to nie grozi
  20. Kamyk odpowiedział(a) na olek_BB temat w Audi A4 B6
    no ciężko ci będzie z drugiej strony 3 stówki to też nie dramat, skoro ori kosztuje 4 razy więcej
  21. z tą policją to trudny temat z tego co czytałem i pamiętam, to zależy gdzie, w jakim rejonie kraju podobno w łódzkim kiedyś była ostra jazda z kontrolą map w gps jak jest teraz to nie wiem ja osobiście jeżdżę na IGO 8 jak na moje potrzeby się sprawdza, chociaż przyznam, że raz to nas we Francji zdrowo do hotelu wykierowała puste pole - Jesteś u celu a na budziku 1:30 w nocy były emocje, i to bez Lecha
  22. Dlatego kupiłem lekką lecz stabilną A3 z mocnym dieslem..póki nie zanosi sie na potomstwo. Turbo benza tez Ci sie znudzi jak zobaczysz ile kosztuje sama przyjemność przyspieszania.. Lepszy but i sądze 120zł/100km Też swoją drogą wez pod uwage stosunek mocy do masy i moim zdaniem B6 AVF Avant mając 200ps+ dopiero jedzie żwawo. hehe nie strasz kolegi - może ma stację na właśność ale co zrobić, żeby był fun, trzeba portfel przetrzepać czasami ......
  23. i to jest dopiero podpowiedź właściwa tak jak ktoś pisał, cal różnicy to żadna różnica. jak zmieniać to zmieniać, a nie się bawić w półśrodki - 16 to można zostawić na zimowe gumy, a na lato ma być konkret ....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.