Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamyk

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamyk

  1. no cuber skoro piszesz że nie jest tak źle cenowo, to chyba dzisiaj będzie dzwonione do OOOO
  2. moskal, kto i za co palcem grozi ??
  3. no właśnie, próbowałem coś na allegro poszukać ale cicho i głucho może być ciężko z tematem ...
  4. aaa jasne czy można to kupić used ?? jest możliwość, czy szanse trafienia są minimialne? no i od b7 podejdzie do b8?
  5. hm no niby łapię ale czy KAŻDY fotel jest przystosowany do dokręcenia, czy potrzeba specjalnej konstrukcji, aby to zamontować ? sorry za amatorskie pytanko, no ale nie wiem jak to wygląda
  6. panowie ma to ktoś? kusi mnie taki bajerek, jak to się sprawuje - można używki dostać?
  7. hm, a te dziury to nie są jakoś niewidoczne, tzn od dołu fotela ???
  8. popieram - zrobiłem tak samo w moim poprzednim autku i pokazało natychmiast dowal jakiegoś kolorku, natychmiast pokaże którędy ucieka
  9. jasne - coś w stylu "mów mi teraz f-16, albo polski jaszczomb "
  10. no kusiło kusiło i wykusiło a że gwarancja się właśnie skończyła i Witja miał termin, no to poszło i teraz podobnie jak ty, z bananem na dziobie jeżdżę/latam * * - niepotrzebne skreślić
  11. greg, sorry, aż to sprawdziłem i zwracam honor Otwarł, otwarła, otwarło, otwarli, otwarły to formy poprawne, ale rzadsze niż otworzył, otworzyła, otworzyło, otworzyli, otworzyły. „Nie mogąc znaleźć drzwi wyjściowych, otwarłam okno i postanowiłam z niego wyskoczyć” – czytamy w książce Sny – klucz do podświadomości. Do śmiechu to nie jest. — Mirosław Bańko, PWN
  12. "Od 12 lat wykrecam turbosprezarki..." można powiedzieć że kolekcjoner :> bo znaczki i klasery są już de mode
  13. sprzedać, tzn wymienić na nowsze ??
  14. o, pixi wstał
  15. do hundy nie będą pasować seeeeeeeeeeeeerio Jaki ja naiwny :doh1: przydałby się jakiś przycisk "pomógł" lepiej "postaw pifko"
  16. Co się cieszysz a buba doyebał do pieca to mi się wesoło zrobiło
  17. to są jednak kacapy prawdziwe chyba że to ichniejsza myjnia ...
  18. na serii zamulał trochę, myślałem ze tak ma być bo to przecież 75PS i 150NM. Jednak po zrobieniu wszystkiego hurtem (to co pisałem wyżej) gdy się przejechałem to nie poznałem auta banan od ucha do ucha sam pchał się na pysk a po programie u Witka to musiałem się rozglądać w środku czy to na pewno moje auto :> Swoją drogą szukałem A4 z AFN, wiadomo lepiej by się podkręciło przy tych samych nakładach finansowych, lecz po obejrzeniu kilku sztuk z kolorowymi podłużnicami gdy ujrzałem tego zadbanego i wypieszczonego AFF'a od razu go kupiłem. Pytanie Witka "Gdzie znalazleś takie auto?" mówi samo za siebie. Już przed kupnem a4 czytałem dużo postów na tym forum i planowałem trochę modzić serię więc silnik nie był aż takim priorytetem. Mi taka moc wystarcza, auto naprawdę ładnie się zbiera z każdego biegu tym bardziej że mam skrzynię DWE, która niebawem zostanie zastąpiona dłuższą i będzie stanowczo za szybko się kończą biegi Lecz wiem że apetyt rośnie w miarę jedzenia i nie wykluczone, że coś się jeszcze podniesie do góry. Padały również opinie na forum że nie warto dalej modzić tych silników gdyż to nieopłacalne. Ja powiem tak wiem co mam, trochę zainwestowałem i na pewno wolę zrobić w tym niż szukać następnego "be_z_wypadka" no ciekawa wypowiedź a jak już się tak chwalisz, to gdzieś fotki zamieszczałeś? pokazuj paździocha, ale to jush :> witek jakby nie było, byle czego nie chwali ....
  19. no pożycz, pożycz i tak za bardzo to wiesz, się nie stresuj tak od razu to cię nie zatrzymają, więc po prostu spokojnego testowania życzę preferencje ma każdy inne, więc chyba będziesz musiał sam dojść do tego co ci pasuje a co nie niemniej jednak pisz, jakie spostrzeżenia itd itp
  20. no to świetny czas ale efekt zgodny z oczekiwaniami ?
  21. wlej jeszcze raz na Shellu - mnie jeszcze nigdy nie zawiedli w piątek czekamy na dalszą relację, bo to bardzo dziwne co piszesz blokowanie prędkości przez tempomat - no takie rzeczy to tylko w erze .....
  22. tak się jakoś dziwnie składa, że wzrost temperatury jest najczęściej wywołany tarciem się dwóch części nie może być inaczej alcompany poszukaj co się za bardzo do siebie przytuliło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.