Treść opublikowana przez Kamyk
-
[B7 BRD] Szuflady pod siedzeniami
no cuber skoro piszesz że nie jest tak źle cenowo, to chyba dzisiaj będzie dzwonione do OOOO
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moskal, kto i za co palcem grozi ??
-
[B7 BRD] Szuflady pod siedzeniami
no właśnie, próbowałem coś na allegro poszukać ale cicho i głucho może być ciężko z tematem ...
-
[B7 BRD] Szuflady pod siedzeniami
aaa jasne czy można to kupić used ?? jest możliwość, czy szanse trafienia są minimialne? no i od b7 podejdzie do b8?
-
[B7 BRD] Szuflady pod siedzeniami
hm no niby łapię ale czy KAŻDY fotel jest przystosowany do dokręcenia, czy potrzeba specjalnej konstrukcji, aby to zamontować ? sorry za amatorskie pytanko, no ale nie wiem jak to wygląda
-
[ALL B8] Szuflady pod fotele
panowie ma to ktoś? kusi mnie taki bajerek, jak to się sprawuje - można używki dostać?
-
[B7 BRD] Szuflady pod siedzeniami
hm, a te dziury to nie są jakoś niewidoczne, tzn od dołu fotela ???
-
[B5 AEB] Problem z kilmatyzacją
popieram - zrobiłem tak samo w moim poprzednim autku i pokazało natychmiast dowal jakiegoś kolorku, natychmiast pokaże którędy ucieka
-
[B5 AFF] po wizycie u Rogala
jasne - coś w stylu "mów mi teraz f-16, albo polski jaszczomb "
-
[B5 AFF] po wizycie u Rogala
no kusiło kusiło i wykusiło a że gwarancja się właśnie skończyła i Witja miał termin, no to poszło i teraz podobnie jak ty, z bananem na dziobie jeżdżę/latam * * - niepotrzebne skreślić
-
[ALL B5] Problem z otwarciem bagażnika(sedan)-naprawione
greg, sorry, aż to sprawdziłem i zwracam honor Otwarł, otwarła, otwarło, otwarli, otwarły to formy poprawne, ale rzadsze niż otworzył, otworzyła, otworzyło, otworzyli, otworzyły. „Nie mogąc znaleźć drzwi wyjściowych, otwarłam okno i postanowiłam z niego wyskoczyć” – czytamy w książce Sny – klucz do podświadomości. Do śmiechu to nie jest. — Mirosław Bańko, PWN
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"Od 12 lat wykrecam turbosprezarki..." można powiedzieć że kolekcjoner :> bo znaczki i klasery są już de mode- [B7 BRD] Szuflady pod siedzeniami
sprzedać, tzn wymienić na nowsze ??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o, pixi wstał- [ALL B5] Problem z otwarciem bagażnika(sedan)-naprawione
no padłem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
do hundy nie będą pasować seeeeeeeeeeeeerio Jaki ja naiwny :doh1: przydałby się jakiś przycisk "pomógł" lepiej "postaw pifko"- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co się cieszysz a buba doyebał do pieca to mi się wesoło zrobiło- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to są jednak kacapy prawdziwe chyba że to ichniejsza myjnia ...- [B5 AFF] po wizycie u Rogala
na serii zamulał trochę, myślałem ze tak ma być bo to przecież 75PS i 150NM. Jednak po zrobieniu wszystkiego hurtem (to co pisałem wyżej) gdy się przejechałem to nie poznałem auta banan od ucha do ucha sam pchał się na pysk a po programie u Witka to musiałem się rozglądać w środku czy to na pewno moje auto :> Swoją drogą szukałem A4 z AFN, wiadomo lepiej by się podkręciło przy tych samych nakładach finansowych, lecz po obejrzeniu kilku sztuk z kolorowymi podłużnicami gdy ujrzałem tego zadbanego i wypieszczonego AFF'a od razu go kupiłem. Pytanie Witka "Gdzie znalazleś takie auto?" mówi samo za siebie. Już przed kupnem a4 czytałem dużo postów na tym forum i planowałem trochę modzić serię więc silnik nie był aż takim priorytetem. Mi taka moc wystarcza, auto naprawdę ładnie się zbiera z każdego biegu tym bardziej że mam skrzynię DWE, która niebawem zostanie zastąpiona dłuższą i będzie stanowczo za szybko się kończą biegi Lecz wiem że apetyt rośnie w miarę jedzenia i nie wykluczone, że coś się jeszcze podniesie do góry. Padały również opinie na forum że nie warto dalej modzić tych silników gdyż to nieopłacalne. Ja powiem tak wiem co mam, trochę zainwestowałem i na pewno wolę zrobić w tym niż szukać następnego "be_z_wypadka" no ciekawa wypowiedź a jak już się tak chwalisz, to gdzieś fotki zamieszczałeś? pokazuj paździocha, ale to jush :> witek jakby nie było, byle czego nie chwali ....- [ALL] Mapa do nawigacji - jaka najlepsza?
no pożycz, pożycz i tak za bardzo to wiesz, się nie stresuj tak od razu to cię nie zatrzymają, więc po prostu spokojnego testowania życzę preferencje ma każdy inne, więc chyba będziesz musiał sam dojść do tego co ci pasuje a co nie niemniej jednak pisz, jakie spostrzeżenia itd itp- [B7 BPW] Wycie przy pełnym skręcie
no to świetny czas ale efekt zgodny z oczekiwaniami ?- [ALL B5] Ograniczenie prędkości przez temopomat??
wlej jeszcze raz na Shellu - mnie jeszcze nigdy nie zawiedli w piątek czekamy na dalszą relację, bo to bardzo dziwne co piszesz blokowanie prędkości przez tempomat - no takie rzeczy to tylko w erze .....- [ALL B5] Grzanie się koła
tak się jakoś dziwnie składa, że wzrost temperatury jest najczęściej wywołany tarciem się dwóch części nie może być inaczej alcompany poszukaj co się za bardzo do siebie przytuliło - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.