Treść opublikowana przez Kamyk
-
Jakie paliwo lejecie do 2.0 TDI ? - praktyczne opinie
hehe - i to po tygodniu smażenia
-
[ALL B5] Problem z otwarciem bagażnika(sedan)-naprawione
:> się facet nie śmiej tylko płać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
show room najbliżej - Berlin albo Wiedeń ewentualnie Maskfa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
AUTO-DOCTOR , Grodzisk mazowiecki , ul.Graniczna 40 :kox: no to kiedy normalnie słychać jak im d*py drżą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fly, dooobre- [B5 ADR] Mokra podłoga po stronie kierowcy
z tego co mi się wydaje to bym się zgadzał z przedmówcami - musisz chyba mieć za dużo syfu w kanałach odprowadzających wodę spróbuj to jakoś przetkać - to się wydaje podstawowym lekarstwem na chwilę obecną- [ALL B6] Rdzewiejące a4 2004 r nie bite
taaa, pojęcie małe mankamenty w pewnych sytuacjach nabiera kompletnie innego znaczenia .... rdza na OOOO -- [ALL B5] Problem z otwarciem bagażnika(sedan)-naprawione
greg ale Czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze to moje słowa za cytowanie należy się tzw. pińć złotych a poza tym gratulacje, dobrze że rebus rozwiązany i problem usunięty- Jakie paliwo lejecie do 2.0 TDI ? - praktyczne opinie
a co - dymu se narobił gdzieś ?? mów chłopie, bo to ciekawa sprawa może być ...- [ALL B5] Spryskiwacze Swiatelek, zatkane?
no i wychodzi na to, że coś tam miałeś w układzie, pewnie jakieś paprochy przytkały wyszło, działa, lepiej być nie może gratki ps - endrju, PIS :>- [ALL] Czy to oryginalny box?
mój znajomy "kwiaciarz" zraszając kwiaty w upał zwykł mówić głupi-kupi więc naprzód, co się będziesz szczypać :gwizdanie:- [ALL] Mapa do nawigacji - jaka najlepsza?
piter no i co tam powiesz jak wyniki (mam nadzieję że cię do pierdla za to nie wsadzili :polew: )- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cześć ciule- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moskal ty nasz - ANIELE- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
stan zdrowia - perfect to będzie fajny dzień :>- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
panowie btw jak ktoś lubi mocne kino na tvn leci Se7en z Pittem Morganem i Spaceyem stare ale jare polecam- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie narzekam - wiadomo jak jest, jeden blondynkę drugi brunetkę na zdrowie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i ja dołącze żebyście nie myśleli że STARE GRZYBY śpią :beer1: walę o - pixi wstał- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
leszcz - ja już otworzyłem. Dzisiaj grany JIM BEAM ło matko tej i danielsa - nigdy każdy lubi co innego ...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poziu ukręć łeb bestii, a co tam :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moskal ty to w ogóle masz kolorowe życie czerwona kropa, butelka z zielonym paskiem i żółte różki no qr** tęcza w pełni- [ALL] Mapa do nawigacji - jaka najlepsza?
ty no zabrzmiało tak nieprawdopodobnie że aż młodej przeczytałem .... może ty jesteś jakiś bin laden, albo cóś ???? niemniej jednak testuj testuj, coś na pewno pod siebie dobierzesz- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja przy złotym i to już drugi liter w ciągu dwóch tydźni [br]Dopisany: 25 Luty 2011, 22:00_________________________________________________i to sam jest się czym chwalić?? ni c**jam fiu fiu no to złotawo się życie kręci ....... - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.