Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamyk

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamyk

  1. poziu żeś se avatara yebnął to klękajta narody :polew:
  2. nie polecam, próbował śfagier do swojego złoma i kompletna porażka
  3. z tego co zaobserwowałem, to przekłamania licznik-gps są rzędu 4 km/h oczywiście licznik pokazuje więcej niż rzeczywiście jedziesz - co jest akurat bardzo dobre ta różnica występuje w przedziale między 110-160 km/h
  4. facet ...... pytanie brzmi PO CO? sprzedaj butelki i kup Valeo albo Boscha, wg uznania i dostępności - na rok/dwa masz temat z bańki w sumie dobrze by chyba było coś widzieć przez szybę podczas deszczu, co nie ???
  5. no jasna sprawa :> sami se to oglądajcie póki co, dzisiaj Real będzie próbował przejść po raz pierwszy od chyba 6 lat 1/8 LM i jest spora szansa, że przy pomocy Mourinho i CR7 im się w końcu uda kolejny ciekawy wieczór ...
  6. no to ciekawy temat ja tego też nie mam (myślę o tulejach), a tylna kanapa wygląda tak jak na zdjęciach pokazanych przez Cubera http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=192776.msg2268828#msg2268828
  7. spreje :polew: panowie no nie róbcie wiochy spray do ??
  8. kolego turdzi ma rację ja też poprzestałem na samym programie i jak na chwilę obecną wszystko gra i trąbi jak zespół kombi nie wchodź w graty, bo nie ma sensu - mało co zyskasz, a bałagan i zakupy większe rób program, podciągnij pod to co chociażby ja mam i gwarantuję, że nie będziesz narzekał spoko/loko
  9. ja kupiłem valeo co prawda 7 dych to sztuka kosztowała, ale jestem ciekaw co napiszę za rok - mam nadzieję że to nie będzie pudło
  10. Pilk ogarnia sprawę bez problemowo
  11. fakju na koniec tej pasjonującej wymiany poglądów o sporcie: Some people believe football is a matter of life and death. I'm very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that... Bill Shankly
  12. idz na stadion , obejrzyj mecz z trybun , wróć i sie wypowiedz Moskal to sa twoje słowa z poprzedniej strony Panowie piłka jak ktoś tu wcześniej zauważył jest dla debili mało że pierdolish to jeszcze obrażasz :bicz3: nie wyspałeś się, czy jak ??? tak jak napisał Moorph - a każ im jeszcze skręcić w prawo, przecież to ponad ich siły
  13. ta, to jest dopiero rewelacja to co ja mam tu robić proszę trenera? prosto i w lewo a potem? no też prosto i w lewo i tak parę razy pasjonujące, rzeczywiście ...... :polew: proponuję zmienić temat i se to odpuścić, każdy lubi co innego i to powinno się uszanować i tyle w temacie no, może jeszcze jedno
  14. spoko, chcieć se możesz ale wyciągaj wnioski
  15. bo ja wiem czy szkoda - był najgorszym piłkarzem z MU, to na pewno, razem z Nanim brak Vidicia i Rio widać gołym okiem
  16. no i ten teges styl może i do doopy, ale efekt jest taki jak trza zobaczymy, kto w ćwierćfinale przypadnie - szkoda że nie Bayern, liczyłem na rewanż za zeszły rok
  17. no pany jedziemy to będzie ciekawe 90 minut :gwizdanie:
  18. że się odbuduje to wiadomo po burdelu w 2008 się odbudowało, to i teraz to wszystko stanie z powrotem na nogi pytanie tylko jedno - co tam się jeszcze zdarzy w najbliższych dniach ? bo z tego co widać, to sajgon jest konkretny
  19. hmmmmm chcesz łapać spadający nóż ???
  20. az waluty otworzyłem kantorówki są niezłe, ciekawe gdzie to się skończy ... a Poziu pytanie mądre - skoro wczoraj Nikkei -10, a przedwczoraj 6, to wiadomo, że na kontynencie też musiało pieprznąć pomimo poniedziałkowego względnego spokoju się szykuje rzeź
  21. widzieliście dzisiaj może giełdę ?
  22. i scooter :facepalm:
  23. jakis zakład grubszy? czy taką karę miałes? kokos no sorry, mi Doda nie podchodzi [br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 22:57_________________________________________________ swing to jest fajny do tanczenia a możliwe, Fred Astaire to ja nie jestem, niestety

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.