Treść opublikowana przez Kamyk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poziu żeś se avatara yebnął to klękajta narody :polew:
-
[ALL] Odgrzybianie klimatyzacji - preparat z allegro
nie polecam, próbował śfagier do swojego złoma i kompletna porażka
-
[ALL] Okłamywanie licznika
z tego co zaobserwowałem, to przekłamania licznik-gps są rzędu 4 km/h oczywiście licznik pokazuje więcej niż rzeczywiście jedziesz - co jest akurat bardzo dobre ta różnica występuje w przedziale między 110-160 km/h
-
[ALL B6] Jaki najtańszy zamiennik wycieraczek
facet ...... pytanie brzmi PO CO? sprzedaj butelki i kup Valeo albo Boscha, wg uznania i dostępności - na rok/dwa masz temat z bańki w sumie dobrze by chyba było coś widzieć przez szybę podczas deszczu, co nie ???
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no jasna sprawa :> sami se to oglądajcie póki co, dzisiaj Real będzie próbował przejść po raz pierwszy od chyba 6 lat 1/8 LM i jest spora szansa, że przy pomocy Mourinho i CR7 im się w końcu uda kolejny ciekawy wieczór ...- [ALL B8] Czy A4 B8 maja ISO FIX
no to ciekawy temat ja tego też nie mam (myślę o tulejach), a tylna kanapa wygląda tak jak na zdjęciach pokazanych przez Cubera http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=192776.msg2268828#msg2268828- [ALL B6] Wytarty tunel środkowy
spreje :polew: panowie no nie róbcie wiochy spray do ??- [ALL B8] A4 B8 2.0 143 KM a 2.0 170 KM jakie różnice w silniku ?
kolego turdzi ma rację ja też poprzestałem na samym programie i jak na chwilę obecną wszystko gra i trąbi jak zespół kombi nie wchodź w graty, bo nie ma sensu - mało co zyskasz, a bałagan i zakupy większe rób program, podciągnij pod to co chociażby ja mam i gwarantuję, że nie będziesz narzekał spoko/loko- [ALL B5] Jakie polecacie wycieraczki na przód do 70 zł
ja kupiłem valeo co prawda 7 dych to sztuka kosztowała, ale jestem ciekaw co napiszę za rok - mam nadzieję że to nie będzie pudło- [ALL B6] Rozbita przednia szyba
Pilk ogarnia sprawę bez problemowo- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fakju na koniec tej pasjonującej wymiany poglądów o sporcie: Some people believe football is a matter of life and death. I'm very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that... Bill Shankly- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
idz na stadion , obejrzyj mecz z trybun , wróć i sie wypowiedz Moskal to sa twoje słowa z poprzedniej strony Panowie piłka jak ktoś tu wcześniej zauważył jest dla debili mało że pierdolish to jeszcze obrażasz :bicz3: nie wyspałeś się, czy jak ??? tak jak napisał Moorph - a każ im jeszcze skręcić w prawo, przecież to ponad ich siły- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ta, to jest dopiero rewelacja to co ja mam tu robić proszę trenera? prosto i w lewo a potem? no też prosto i w lewo i tak parę razy pasjonujące, rzeczywiście ...... :polew: proponuję zmienić temat i se to odpuścić, każdy lubi co innego i to powinno się uszanować i tyle w temacie no, może jeszcze jedno- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spoko, chcieć se możesz ale wyciągaj wnioski- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo ja wiem czy szkoda - był najgorszym piłkarzem z MU, to na pewno, razem z Nanim brak Vidicia i Rio widać gołym okiem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no i ten teges styl może i do doopy, ale efekt jest taki jak trza zobaczymy, kto w ćwierćfinale przypadnie - szkoda że nie Bayern, liczyłem na rewanż za zeszły rok- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no pany jedziemy to będzie ciekawe 90 minut :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
że się odbuduje to wiadomo po burdelu w 2008 się odbudowało, to i teraz to wszystko stanie z powrotem na nogi pytanie tylko jedno - co tam się jeszcze zdarzy w najbliższych dniach ? bo z tego co widać, to sajgon jest konkretny- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hmmmmm chcesz łapać spadający nóż ???- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
az waluty otworzyłem kantorówki są niezłe, ciekawe gdzie to się skończy ... a Poziu pytanie mądre - skoro wczoraj Nikkei -10, a przedwczoraj 6, to wiadomo, że na kontynencie też musiało pieprznąć pomimo poniedziałkowego względnego spokoju się szykuje rzeź- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widzieliście dzisiaj może giełdę ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i scooter :facepalm:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakis zakład grubszy? czy taką karę miałes? kokos no sorry, mi Doda nie podchodzi [br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 22:57_________________________________________________ swing to jest fajny do tanczenia a możliwe, Fred Astaire to ja nie jestem, niestety - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.