Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamyk

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamyk

  1. sqizzy może spróbuj ozonowania? bardzo proszę, fajna cena http://citeam.pl/oferty/warszawa/55-zl-zamiast-140-zl-za-godzine-ozonowania-auta-lub-mieszkania?utm_medium=email&utm_campaign=Newsletter+-+Warszawa+-+24-04-2011&utm_content=Newsletter+-+Warszawa+-+24-04-2011+CID_a531f6156c4c368e42cba0b6147260b8&utm_source=NEWSLETTER+CM
  2. no może to i dobre rekomendacje kusi mnie żeby coś z tym zrobić - "zapach" jest średniawy ....
  3. pany jakby ktoś chciał MOTÓR kupić, to wiecie - wszystko zależy od reklamy http://mistrzowie.org/250114/Szczery-motocyklista
  4. To zupełnie nie pasuje do tego samochodu ... nie jest ze smakiem .... dla mnie Wiejski ... dla Ciebie nie koniecznie musi zgadzam się - na moje to zresztą nawet nowe Merole które mają to wstawione koło p-mgielnych wyglądają do doopy takie mam zdanie, po prostu to wygląda okropnie i już
  5. muszę odświeżyć kotleta bo teraz ja mam jakiś syf w środku u mnie się pojawia natychmiast po włączeniu klimy - wczoraj jechaliśmy w rodzinne strony na święta i pytanie było w aucie "Kto zdjął buty". No więc wiadomo o co chodzi ... kusi mnie żeby wypróbować na początek ten cały carplan http://allegro.pl/listing.php/search?string=carplan+odgrzybiacz&category=0&order=t polecacie - jest sens ?
  6. pany jakby ktoś nie miał planów na święta i parę wolnych złotych, to ....
  7. Sio :polew:
  8. a daj se z nią spokój - pewnie wkurza, ale może i sama zniknie nie ma się chyba za bardzo czym przejmować
  9. oprócz wyżej sugerowanego filtra (chociaż jestem przekonany że masz tam jakiś syf) to przejrzyj jeszcze inne dolotówki pewnica, coś musi być ostro zapchane :gwizdanie:
  10. bazarek prawie taki, jak na tarchominie :> :> :>
  11. jakby co to wiecie - LOTem bliżej Skinny Girl Blob Launch FTW
  12. :przebiegly: :przebiegly:
  13. krzyniu (odnośnie avatara) f*ck CB???? a co ty masz do CB radia ??
  14. ja też - to dobra i sprawdzona firma :good:
  15. http://img59.imageshack.us/img59/9803/homo.gif
  16. no to trochę się chłop nalatał, zanim to postawili :decayed:
  17. cały czas w lekkim szoku :shocked:
  18. miało być ale nikt nie podłapał tematu to nie nalegałem no kuuuurwa to nie ma w końcu ? ja już sobie ściskanie cycków załatwiłem a tu co ? i zapadła kłopotliwa cisza ......
  19. ej mientkie pytongi straciłem wątek to zapytam - jutro jest jakieś spotkanie na szczycie w Bierhalle w kontekście zbliżających się jajcuńskich świunt ? any comments ??
  20. russian style

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.