Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Odgrzybianie klimatyzacji - preparat z allegro


trezor4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam co myślicie o preparatach do ogrzybiania klimy , zeby to zrobic samemu ? kosztuja ok 25 za puszkę która sie umieszcza w aucie i wlacza klime na 10min a ona wciaga preparat i odgrzybia , stosował ktos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co myślicie o preparatach do ogrzybiania klimy , zeby to zrobic samemu ? kosztuja ok 25 za puszkę która sie umieszcza w aucie i wlacza klime na 10min a ona wciaga preparat i odgrzybia , stosował ktos ?

Ja stosowałem w podobnej cenie. Nic nie pomogło, i tak smierdziało. Jak już to jakiejś dobrej firmy, lub coś co kolega wyżej zaproponował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie pomogą środki rozpylane wew. auta , trzeba preparat zapodać bezpośrednio na parownik ... zresztą jest masa wątków na ten temat :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbdown: u mnieprzez pierwszy tydzien po zastosowaniu waliło szpitalem, potem sklepem z wykładzinami a potem znowu standardowym smrodem z klimy.. w tym roku jade zeby fachowcy zrobili mi to tak jak trzeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie 30zl koszt w warsztacie klimatyzacji odgrzybianie na parownik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam, próbował śfagier do swojego złoma i kompletna porażka :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45zł zapłacilem w warsztacie specjalizujacym sie w klimatyzacji za odgrzybianie na parownik... wszystko ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stosowalem do parownika ta pianke i jeszcze gorzej j... bylem na ozonie nic nie wiem czy chemicznie ja odgrzybic czy co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest prosta jak odgrzybia się klimę regularnie to nie ma najmniejszego problemu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stosowalem do parownika ta pianke i jeszcze gorzej j... bylem na ozonie nic nie wiem czy chemicznie ja odgrzybic czy co

Którą pianką , z "CRC" ? Czy jakąś inną , o zapachu szpitala za 10 złoty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pianka to chyba gówno, myśle że najlepiej było by chemicznie czyli jakis proszek daja do parownika i tam go jakoś odgrzybiają, dokładnie nie powiedział koleś ale mówił że lepsze od ozonowania ultradźwieków itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od czasu jak kupiłem autko po wyłączeniu klimy jechało skarpetami...

Próbowałem Wurtha, i innych niestety po pewnym czasie to samo.

Podczas wymiany nagrzewnicy wykąpałem parownik, i du.... to samo

Dopiero podjechałem do kolesi od klimy i mówię im od razu czym to odgrzybiają pianką ...

Pokazali mi środek , mieli tego bekę , zdjął wiatrak od nawiewu walnął pistoletem po parowniku i cud .Smród znikł

Tak ze dobra rada - trzeba podjechać do FACHOWCA a szkoda kasy i roboty dla eksperymentów z różnymi "cudownymi środkami" .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już śmierdzi to b. ciężko ten zapach wytępić , niestety przy braku odpowiedniej "konserwacji" klimy tak najczęściej to wygląda , ja zawsze odgrzybiam klimę dwa razy w roku ( wiosna i jesień )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem auto zimą a wiosna przyszła i wtedy zaczął się smród ale potem jakoś ustąpił lekko ale nie było to samo co u innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...