Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawolo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawolo

  1. Proponuję sprawdzić czy masz w ogóle w drzwiach wiązkę do skł. luster bo jeśli nie to ... miłej zabawy.
  2. Też się kiedyś zastanawiałem i po kilku latach testów doszedłem do wniosku że nieistotne jest co lejesz lecz GDZIE. Według mnie najlepsze paliwo jest na stacjach ESSO
  3. Odnośnie pianek to raz zapodałem i teraz mi lecą do środka przez nawiewy strzępy jakieś gąbki :ranting1:
  4. W niemieckich ASO też?
  5. Linku nie mam ale szukajcie w "chomikuj.pl" tam jest wszystko i jeszcze troche .... :oklaski:
  6. dawolo odpowiedział(a) na kondri temat w 1.6
    Producent zaleca 5W40
  7. Jak ci za mało to se opony z wyższym profilem załóż ale licznik pokazywać bedzie dalej tyle samo :gwizdanie: (tak bynajmniej uczyli na fizyce w przedszkolu :bicz3: )
  8. To zamień z powrotem
  9. Jak klima jest włączona to wentylatorek pracuje
  10. A ściągałeś w/w pokrywy w obydwu autach (w a4 i w pasku)?
  11. Nówka będzie kosztowała prawie tyle co całe auto Rozejrzyj się za rześką używką
  12. Dzwiek typowy dla pompy wspomagania. Tak na marginesie : cokolwiek bedziesz naprawiał to podstawowa sprawa PRODUCENT AUTA ZAMONTOWAŁ ZIELONĄ ZAKRĘTKĘ NA ZBIORNICZKU PO TO ZEBY BYŁO WIADOMO ZE PŁYN MA TEŻ BYĆ ZIELONY!!!!!!!! Na czerwonym prawdopodobnie zatarłeś pompę
  13. :gwizdanie: w moim AEB plastik był przykrecany do pokrywy zaworów a zawory są w ............ głowicy
  14. sprawdz dokladnie szczelnosc ukladu dolotowego (jezeli kolektor jest plastikowy to lubi sie czasem deko odkształcić
  15. Posypał mi się rozrząd w A4 95r. więc wsadziłem drugi silnik-też AEB lecz pochodził z Passata 97r. Okazało się że pokrywa głowicy ma inny kształt i przez to nie mogę założyć plastikowej osłony(drobnostka ale ). Zastanawiam się czy w konstrukcji samej głowicy też są różnice ? Bo jeżeli nie to bym sobie wstawił pokrywę ze starego silnika
  16. Po prostu można je rozebrać bez zdejmowania tapicerki (nie trzeba go odkręcać od drzwi ). Wystarczy rozebrać obudowę ,odkręcić silniczek i delikatnie go unieść.Kabelki mają wystarczającą długość wystarczy je DELIKATNIE naprężyć. http://img821.imageshack.us/img821/5206/p27091022290001.jpg
  17. Zgadza się prawie wszystko. Prawie .... bo nie trzeba rozbierać tak wiele - wystarczy dostęp od zewnątrz!!!
  18. [Jelenia Góra]Witam Was.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.