Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamyk

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamyk

  1. :polew: Poziu dobre wolałem nie, mam nadzieję kiedyś tam wrócić
  2. byłeś ?? :drool: :drool: :drool: kłamiesz chcesz galerie obejrzeć ?
  3. Kamyk , co oni mogą wiedzieć o klimacie na stadionie a nie wiem, ale akurat na TYM stadionie, to ja coś nie coś wiem nie zrozumcie mnie źle, ale nie dałem się sprowokować wczoraj po wyskoku kolegi kileeera (nawet nie wiesz facet jak mnie korciło, bo napisałeś o jedno słowo za dużo) a dzisiaj boję się że to niepotrzebnie pójdzie w stronę dyskusji sportowej i przerzucaniu się argumentami proponuję peace i zmianę topicu może być nawet o pogodzie - mnie to wali, choć nie jestem na żadnej fali
  4. Mi się wydawalo, że o tą biała wielką pieluchę chodzi o KLIMACIK panowie, o KLIMACIK !!!! :facepalm:
  5. Ja bym powiedział że jesteś chory na tym punkcie i powinieneś się leczyć. goń się :decayed: [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 23:21_________________________________________________ Ja bym powiedział że jesteś chory na tym punkcie i powinieneś się leczyć. No, tez na to patrzę z lekkim przerażeniem... ... ale każdy może mieć pierdolca na jakimś punkcie dzięki mam chyba prawo do tej słabostki, co nie :>
  6. no i co by tu powiedzieć .....
  7. ło matko, cała moja familia się popłakała ze śmiechu :nabijasie:
  8. No chyba nie wierzysz, że to prawdziwy film? To dobrze zrobione CGI. Zresztą widać przez kogo sfinansowane oj tam oj tam - tylko lepsi piją Pepsi a póki co, koszulki ubrane, piwo otwarte, puls już wysoko jedziemy, oby do półfinału :gwizdanie:
  9. szczerze, to nie byłem, ale wydaje się że to zayebiste miejsca i pomysł na spota :good:
  10. Red Devil (former, ale zawsze )
  11. nie narzekaj zwróć uwagę, że cały czas jesteśmy płatnikami netto jakby nie było, więcej dostajemy, niż oddajemy - kwestia jak to realizujemy, to już inna bajka ale wyobraź sobie, co zacznie się dziać, jak proporcje się wyrównają, dopiero się zrobi ciekawie albo i lepiej - jak będziemy więcej wpłacać do budżetu wspólnego niż z niego dostawać na projekty już widzę ekipę choćby z LPR wtedy "obyś żył w ciekawych czasach" - starożytna chińska klątwa
  12. a kto jeździ po wawie srebrnym avantem B5 ? rejestracja LPU, czy cóś takiego :gwizdanie: temat z zeszłego tygodnia, parkowałem face2face przy Carrefour na Myśliborskiej
  13. bardzo słuszna uwaga ktoś spróbował potwierdzić info na stronach UKIE lub unijnych?
  14. dla tych co mają cojones
  15. http://sss.org.pl/event.php?view=170411 :kox:
  16. [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 13:13_________________________________________________ http://komixxy.pl/698626/Rozkaz-krola
  17. Berecika Ci nie zrzucili z głowy ? przybity
  18. właśnie wróciłem z Krakowskiego powiem szczerze, jest odlot po prostu ...
  19. Rozumiem, że Man UTD przegrywa?? :gwizdanie: taaaa keep on dreamin' z ciekawości zapytam.. Z kim grali?? Fulham - 11 w tabeli EPL
  20. Rozumiem, że Man UTD przegrywa?? :gwizdanie: taaaa keep on dreamin'
  21. no i 2:0 :naughty:
  22. jeszcze jeden, jeszcze jeden szczeniaki się po krzakach chowają, co za dziecinada

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.