Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamyk

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamyk

  1. ty jebako :naughty: :naughty: mamy niż demograficzny i trzeba to zmienić taaa , tylko jakos tą emotke : widze od 2 lat a potomka ani słychu ani widu :gwizdanie: Cienias albo kanibalizm uprawiają :naughty:
  2. Flyer nie zamieszczaj lepiej takich filmów ......
  3. adamoo, albo masz park maszynowy, albo czegoś tu nie łapię na uj ci 3 wymianki, skoro Kupon można realizować od 24 marca do 24 czerwca 2011
  4. wychodzi na to, że między takimi Statoilami/Shellami/BP a Neste/Auchan/Carrefour stawiamy znak równości ??
  5. No no, ale wbiłem kij w mrowisko Osobiście do tej pory lałem tylko i wyłącznie na Shellu, normalne zwykłe, bez żadnych ulepszaczy. Uwag nie miałem i mieć raczej nie powinienem. Ale ze względu na to co się dzieje tak se po prostu patrzę na inne alternatywy. Bardzo chętnie poczytam wasze dalsze opinie w tej sprawie t.
  6. Wiadomo jak wszystkich wqrwiają ceny na stacjach - taki artykuł, pod rozwagę .... Niska cena a jakość paliwa To, że paliwa na stacjach przy hipermarketach kosztują mniej niż w punktach dużych koncernów nie musi oznaczać gorszej jakości. Z wyników kontroli przeprowadzonych w 2010 r. przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wynika, że wszystkie przebadane stacje należące do tanich sieci sprzedawały paliwo zgodne z normami. Większość punktów jest na bieżąco kontrolowana w ramach monitoringu jakości paliw przez niezależne instytuty. Dlaczego paliwo jest takie tanie? W przypadku tanich stacji należących do hipermarketów o niskiej cenie decydują minimalne marże na paliwie. Głównym źródłem dochodu sieci handlowych są wielkopowierzchniowe sklepy. Hipermarketowe stacje są zlokalizowane na terenie należącym do sieci handlowej, więc przy ich budowie nie płaci się za działkę. W sieciach w pełni zautomatyzowanych, jak np. Neste, paliwo jest tanie dzięki temu, że stacje nie zatrudniają pracowników. Z kolei Bliska sprzedaje paliwo bezpośrednio od producenta, czyli koncernu Orlen.
  7. byłem wczoraj w rodzinnej wsi , spotkałem sie ze starymi kumplami na tradycyjnej wieczornej imprezie "za sklepem" czyli wódka z plastikowego kubka zapijana piwem + blanty. masakra..........ale na własne życzenie :kox: :kox: no to niezłe party sam pamiętam jak kiedyś musztardówkę muszynianką myliśmy, bo z gwinta jakoś gorzoła nie wchodziła to były czasy .....
  8. jak widzę kolega Moskal tempa nie zwalnia :polew:
  9. nie napisałem że jest coś nie tak trzeba tylko zachować czujność - nie mam pojęcia z czego mają szczotki
  10. myślę, że umyte to będziesz miał nawet auto - o ile oczywiście się zdecydujesz na skorzystanie z ich myjni
  11. ej pijoki - widzieliśta już ofertę na wymianę gumek ?? http://gruper.pl/x.php/1,2901/Szewczyk-wymiana-opon-Warszawa.html?utm_source=newsletter-warszawa-2011-03-20&utm_medium=e-mail&utm_term=warszawa&utm_campaign=newsletter-warszawa-2011-03-20 a poza tym, jak to kiedyś powiedział Flyer - pić to trzeba umieć, dzieciaki ...
  12. ależ tu dzisiaj spokój i cisza ...
  13. Na razie tylko prezes sobie na moich plecach utwardza pałe poziu jak zawsze po krawędzi leci :polew:
  14. niniejszym zwracam się do krzaka i doopy o wybaczenie :notworthy: [br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 12:15_________________________________________________moskal wiem że też śledziłeś na żywo , ale dla innych co nie śledzili Real Madryt - Tottenham Hoptspur Chelsea - Manchester United FC Barcelona - Szachtar Donieck Inter Mediolan - Schalke Gelsenkirchen
  15. Odezwał się ten, co jeszcze niedawno sam był krawatem podobno wyglądał jak pół doopy zza krzaka, to go do wroclavia zesłano :decayed:
  16. może tak być - i jeździsz teraz z jakimiś średnio świeżymi czworonogami spróbuj z tą wentylacją, coś ze szczelnością mogło się wydarzyć, auto na kanał i oglądanko się szykuje
  17. Kamyk odpowiedział(a) na K2 temat w Audi A4 B5
    wygląda spoko a z drugiej strony, żeby taka pierdoła kosztowała stówę, to też chyba lekka przesada
  18. temat radarowy - ekipa od iPhona coś wie ?? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=193568.0
  19. witam ewrybady jestem ciekaw, czy już ktoś rozgryzał temat ?
  20. Oniak ty stara doopo wszystkiego debeściarskiego
  21. ja pier..... ale piździ dzisiaj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.