Treść opublikowana przez Kamyk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mundry greg - browarek jest lekarstwem na Fszytko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiedziałem że wam się spodoba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
karwa - no babcia hardcore http://www.dailymotion.pl/video/xhbmt8_grandma-rides-tram_fun#from=embed
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W zaszłym tygodniu co mi się zagotował na katowickiej. wp***dolić nie ma komu bo to po prostu pech i uroki holowania na lince. Chociaż jak chcesz to Kolkov ciągnął :decayed No to Kolkov jest teraz wdzięczny Moskal niech nam żyje i wyrasta stary zbokol chluba miasta (torunia) buziaki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w torbę jeża to wcześnie zacząłeś i jeszcze wcześniej planujesz zakończyć, widzę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mogłoby tak być... Ale pewnie już niedługo zostane kawalerem z odzysku STANIE KAWALERSKI WITAJ PONOWNIE 23 lata masz na serio ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Piję już ..... :gwizdanie: ale oczywiście nie z frajerami :naughty:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
piłem kilka razy , prawda to :good: :good: w carrfourze się półki od tego umywają czas spróbować, w takim razie podobno niepasteryzowane jest prima sort kasztelan niepasteryzowany tez jest w pyte w pyte?? moskal ja pierdziu, ty to dopiero zbokol jesteś- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
piłem kilka razy , prawda to :good: :good: w carrfourze się półki od tego umywają czas spróbować, w takim razie podobno niepasteryzowane jest prima sort- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bo tak przeecież jest na Lubelszczyźnie.. Zobacz na Ragusia.. juz podłapuje od nich e e e e e no dzie kurfa na lubelszczyźnie mówi się piknie i czysto po polskiemu A to że czasami mówi się skrótami to no... odstosunkować się proszę od lubelszczyzny Dokładnie.... od lub Lubelszczyzny z daleka dużo słyszałem o waszym lokalnym browarku - lubelska perła to ponoć cymes prawda to ??- [ALL] Mapa do nawigacji - jaka najlepsza?
a z ciekawości - czy w Automapie jest już S8 przez warszawskie bemowo? może ktoś sprawdzić ? Posiłkując się google map ( Warszawa jest mi obca ) gdzie widać plac budowy to nie ma jeszcze S8 podobnie jak w Krakowie nie ma S7. Niemniej jednak moja wersja mapy nie jest najnowsza. Ja mam 6.6.0 a wyszły później jeszcze 6.6.1, 6.6.2 a teraz jest 6.7.0 od jakiegos czasu. ta, google map na polskę jassssna sprawa mówił mi kiedyś jakiś znajomy, że ponoć update na polskę jest robiony raz na rok dlatego wszystko jest maksymalnie opóźnione, szczególnie w kontekście zmian dróg i nowych osiedli i budynków czasami można się mocno zdziwić ... :gwizdanie:- [ALL] Usuwanie rys na szybie
no na moje super jak to nie fotki ściemka, to efekt rewelacja- [ALL B5] Kolor tapicerki drzwi
a masz ori książkę ? jeśli się nie mylę, to tam jest zawsze wklejana kopia tej naklejki jak auto masz z dobrego źródła, z kompletem kwitów, to sprawdź tam- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba MZA ło to mnie chodziło- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: bez jaj ale w ten sposób u mnie w pracy gadaja chłopaki z Lubelszczyzny , do poszczania :kox: mówie do jednego : jaką drogą jedziesz do xxxx ??? a on : trzydziestko ósemko :kox: :kox: a ja z kolei pińcset ósemko do roboty- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
were czy where ?? bry bry- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiem wiem ostoja tak jak Neville i Scholes po odejściu całej trójki ta paka będzie już innym zespołem ale póki co - grają (przynajmniej 2 z nich) i to jak ..... dobra, komu w drogę temu impreza pod Marriottem w Champions CY [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 19:48_________________________________________________ karwa jego mać ............ a było tak dobrze do przerwy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no pany są tacy co się interesują, są tacy co nie ale 3majcie kciuki dzisiaj MU jedzie zaległy mecz z Chelsea co prawda na wyjeździe i będzie chyba ciężko, ale coś mi mówi że..... mam takie feelin' że 2 night będzie dobra night spójrzcie bo warto- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to się nazywa trzeźwe myślenie :> chlapnij browara sposób dobry na wszystko :polew:- [ALL B5] Kolor tapicerki drzwi
luknij co bronek zaznaczył musisz mieć tak samo u siebie, nie ma siły- [ALL] Usuwanie rys na szybie
a poleruje się CAŁĄ szybę dla równomiernego efektu, czy tylko miejsca drapnięte ??- [ALL] Mapa do nawigacji - jaka najlepsza?
a z ciekawości - czy w Automapie jest już S8 przez warszawskie bemowo? może ktoś sprawdzić ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale kondycja, brachu, jaką kondychę łapiesz na wiosnę- [ALL] Mapa do nawigacji - jaka najlepsza?
no i wyrośniesz nam tu na experta od navi skąd ją, że tak powiem, nabyłeś ? peb ? - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.