Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamyk

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamyk

  1. mundry greg - browarek jest lekarstwem na Fszytko
  2. wiedziałem że wam się spodoba
  3. karwa - no babcia hardcore http://www.dailymotion.pl/video/xhbmt8_grandma-rides-tram_fun#from=embed
  4. W zaszłym tygodniu co mi się zagotował na katowickiej. wp***dolić nie ma komu bo to po prostu pech i uroki holowania na lince. Chociaż jak chcesz to Kolkov ciągnął :decayed No to Kolkov jest teraz wdzięczny Moskal niech nam żyje i wyrasta stary zbokol chluba miasta (torunia) buziaki
  5. w torbę jeża to wcześnie zacząłeś i jeszcze wcześniej planujesz zakończyć, widzę
  6. Mogłoby tak być... Ale pewnie już niedługo zostane kawalerem z odzysku STANIE KAWALERSKI WITAJ PONOWNIE 23 lata masz na serio ??
  7. Piję już ..... :gwizdanie: ale oczywiście nie z frajerami :naughty:
  8. piłem kilka razy , prawda to :good: :good: w carrfourze się półki od tego umywają czas spróbować, w takim razie podobno niepasteryzowane jest prima sort kasztelan niepasteryzowany tez jest w pyte w pyte?? moskal ja pierdziu, ty to dopiero zbokol jesteś
  9. piłem kilka razy , prawda to :good: :good: w carrfourze się półki od tego umywają czas spróbować, w takim razie podobno niepasteryzowane jest prima sort
  10. Bo tak przeecież jest na Lubelszczyźnie.. Zobacz na Ragusia.. juz podłapuje od nich e e e e e no dzie kurfa na lubelszczyźnie mówi się piknie i czysto po polskiemu A to że czasami mówi się skrótami to no... odstosunkować się proszę od lubelszczyzny Dokładnie.... od lub Lubelszczyzny z daleka dużo słyszałem o waszym lokalnym browarku - lubelska perła to ponoć cymes prawda to ??
  11. a z ciekawości - czy w Automapie jest już S8 przez warszawskie bemowo? może ktoś sprawdzić ? Posiłkując się google map ( Warszawa jest mi obca ) gdzie widać plac budowy to nie ma jeszcze S8 podobnie jak w Krakowie nie ma S7. Niemniej jednak moja wersja mapy nie jest najnowsza. Ja mam 6.6.0 a wyszły później jeszcze 6.6.1, 6.6.2 a teraz jest 6.7.0 od jakiegos czasu. ta, google map na polskę jassssna sprawa mówił mi kiedyś jakiś znajomy, że ponoć update na polskę jest robiony raz na rok dlatego wszystko jest maksymalnie opóźnione, szczególnie w kontekście zmian dróg i nowych osiedli i budynków czasami można się mocno zdziwić ... :gwizdanie:
  12. no na moje super jak to nie fotki ściemka, to efekt rewelacja
  13. a masz ori książkę ? jeśli się nie mylę, to tam jest zawsze wklejana kopia tej naklejki jak auto masz z dobrego źródła, z kompletem kwitów, to sprawdź tam
  14. Chyba MZA ło to mnie chodziło
  15. :polew: :polew: bez jaj ale w ten sposób u mnie w pracy gadaja chłopaki z Lubelszczyzny , do poszczania :kox: mówie do jednego : jaką drogą jedziesz do xxxx ??? a on : trzydziestko ósemko :kox: :kox: a ja z kolei pińcset ósemko do roboty
  16. were czy where ?? bry bry
  17. wiem wiem ostoja tak jak Neville i Scholes po odejściu całej trójki ta paka będzie już innym zespołem ale póki co - grają (przynajmniej 2 z nich) i to jak ..... dobra, komu w drogę temu impreza pod Marriottem w Champions CY [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 19:48_________________________________________________ karwa jego mać ............ a było tak dobrze do przerwy
  18. no pany są tacy co się interesują, są tacy co nie ale 3majcie kciuki dzisiaj MU jedzie zaległy mecz z Chelsea co prawda na wyjeździe i będzie chyba ciężko, ale coś mi mówi że..... mam takie feelin' że 2 night będzie dobra night spójrzcie bo warto
  19. to się nazywa trzeźwe myślenie :> chlapnij browara sposób dobry na wszystko :polew:
  20. luknij co bronek zaznaczył musisz mieć tak samo u siebie, nie ma siły
  21. a poleruje się CAŁĄ szybę dla równomiernego efektu, czy tylko miejsca drapnięte ??
  22. a z ciekawości - czy w Automapie jest już S8 przez warszawskie bemowo? może ktoś sprawdzić ?
  23. ale kondycja, brachu, jaką kondychę łapiesz na wiosnę
  24. no i wyrośniesz nam tu na experta od navi skąd ją, że tak powiem, nabyłeś ? peb ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.