Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamyk

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamyk

  1. 187 KM/405 nm ...
  2. buba dzieciaku looknij w podpis/profil i wytyłuj te literki a odnośnie Mellera (jakbym za proroka robił...): (...)w rozmowie z Tomaszem Machałą wicemarszałek Sejmu Stefan Niesiołowski. Pytany o list redaktora naczelnego "Playboya" Marcina Mellera, który zadeklarował, że nie będzie już głosował na PO, Niesiołowski odpowiada: "On w ogóle nic nie rozumie, jest niekompetentny, jest ignorantem" (...) pełen tekst : http://wiadomosci.onet.pl/kraj/niesiolowski-ostro-krytykuje-red-naczelnego-playbo,1,4202460,wiadomosc.html
  3. amen po dzisiejszym dniu twierdzę tak samo a ten rudzielec takie karwa cuda obiecywał dołączam do Mellera, słowo honoru ...
  4. wieczorne sie ma, cycole powiem wam, że właśnie wróciłem z trasy, tematy rodzinne zagnały mnie kawałek za Iławę i przyznam szczerze, że zyebany jestem jak koń po westernie cała ta krajowa 7, to jedne wielkie bagno - jakieś tiry, naczepy, ludzie co jeżdżą środkiem drogi 80 na godzinę no ujozy szło dostać do tego mnóstwo błota na drodze - gdzieś tam robią jakąś niby szybką drogę, ale wiadomo w jakim tempie i wiadomo co to oznacza (wyjazdy z budowy, droga wygląda jak polna) tempo budowy i rozwoju infrastruktury mamy zaiste - IMPONUJĄCE w końcu kawa i brandy .... weekend, w PISdu
  5. proponuje zamknąć
  6. saktor do tablicy pisać mówić i tłumaczyć, co i jak ale to jush
  7. no właśnie pewna sprawa atakuj i pisz, co z tego wyszło
  8. nic nie mow, moja babka namawiala moja matke zeby mnie tak nazwala... (bo urodzilem sie dzis) Fly mordo ty moja oprócz życzeń - od dziś mówię ci kaziu i nie dziękuj
  9. o tej porze jak z lodem, to i o 12tej można się napić
  10. a wiecie że dzisiaj jest kazimierza ?? właśnie wróciłem z imienin jakiś mam taki radosny nastrój po 3 ballantines :gwizdanie:
  11. no pany mało że weekendzik za pasem to widzę i okazji dowalilo na celebrację, jakby pomysłów zabrakło i głód nagle dopadł, taki tam filmik od przyjaciół zza buga
  12. [br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 07:40_________________________________________________ ZAKŁADKI > ZARZĄDZAJ ZAKŁADKAMI. Potem IMPORTOWANIE I KOPIE ZAPASOWE > EKSPORTUJ DO PLIKU HTML i zapisujesz sobie gdzieś plik bookmarks. Potem to samo tylko IMPORTUJ Z PLIKU HTML i wskazujesz na ten plik. no zrobiłem w sumie wszystko przeniósł, ale nie chce gołąb zakładek z paska skrótów se pozakładam od nowa podziękował
  13. o nie... poczytaj pierwszych kilkadziesiat stron. jest tego wiecej cholera, to ten jego poprzedni dealer wyjechał czy ki uj za pięknie było
  14. no Fly, jak już zwieracz puszcza, to zdecydowanie musisz coś z tym zrobić
  15. a ja ... a ja już w domciu, po gulaszu węgierskim delektuję się herbatką z cytrynką i przyglądam się pozostałym 5 pączkom - zaiste, ten dzień powinien zginąć z kalendarza
  16. ale tylko od święta - jak zasłuży lubi skurczybyk BDSM
  17. dobry pomysł, ale chyba ciężko będzie namierzyć właściciela od nowości ....
  18. mam takie same zdanie na jego temat :kox: :polew: to się koleś teraz dowiedział ....
  19. hm... daj to Łukaszowi, on i tak sie nudzi no nie odpisuje, fagas jeden
  20. spróbuj poszukać u gościa mateusz_ramzes :gwizdanie:
  21. hmm, jak nei masz na naklejce, to może podjedź do ASO w serwisie na pewno podadzą kod, nie ma bata ...
  22. fotki autorstwa kogos z forum o kosmetyce aut, jak zrobił u siebie...wiec zdjecia pewniaki masz namiar na gościa - gdzie to robił?
  23. no i kolejne potwierdzenie a u mojego kumpla w bruxeli, po wynajęciu domu z ogrodem kupił sobie zestaw stolik i krzesła z białego plastiku (deszcz i takie tam, wiadomo) po 3 tygodniach już było naniesione na mapę tam zdjęcia i update zdecydowanie częściej robią ....
  24. pany krótkie pytanie z branży IT: co mam przenieść (jaki plik, katalog) między kompami, żeby w nowo zainstalowanym FF mieć zakładki i pliki z laptopa ?
  25. fak jak mi się chce jarać :polew: dopiero się zacznie...... tylko nie przeskocz na piwo bo później kałdun ciężko zrzucić.... lepiej sączyć jakąś łychę wieczorkiem z lodem a jeszcze lepiej - z lodzikiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.