Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamyk

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamyk

  1. a kto ma telefon w erze ?? http://www.maltreting.pl/index.php/2010/09/takie-rzeczy-tylko-w-erze/
  2. q..a, no niezły western ......
  3. jak pierwszy raz to ogladałem - po minucie wyłączyłem (na lapku nic nie było słychać ) , pół roku później masakra :kox: :kox: :good: przyznam, że na widok jakiegoś gościa w tshircie z napisem forfiter dzisiaj wybuchnąłem śmiechem no a potem odświeżenie kotleta w domu, to już była tylko formalność ....
  4. wiem że to wszyscy już widzieli i to ze sto razy ale co mi tam - pośmiałem się przed chwilą z tego do łez, to i wy pamięć odświeżcie
  5. Nie będę się powtarzał, auto robi mega wrażenie . masz rację, pod względem mocy to jest po prostu F16 normalnie polski jaszczomb
  6. to o czym się dyskutuje jak nie o gustach ?? subiektywnie Eagle wybrał co mu pasuje i spoko, jego wybór, jego fura, zestaw i już, nie ma sprawy ale publikując zdjęcia zawsze jest możliwość, że na 100 osób 90 będzie zachwyconych, a 10 nie i tyle :gwizdanie:
  7. no jest problem z tymi klimami u mnie w rocznym aucie też jakiś zapach był taki kurna nie teges niby w tym roku jeszcze nic nie wyniuchałem, ale wątpię że ot tak sam se zniknął ....
  8. stachu dzięki za ten text, bo już się bałem że z moim gustem jest coś nie teges ..... tak jakoś za ciemno, bandycko, jakby karki z beemy w środku siedziały no coś mi się tam nie teges
  9. i co, dało radę ?
  10. mnie u dealera pytano, czy życzę sobie oznaczenia silnika z samochodu śmiało można ich nie mieć od D-1 jestem przekonany, że tak samo jest z samym napisem Audi na klapie natomiast brak ringów już jest ingerencją i twórczością właściciela, po dzwonie i wymianie zakład ci zrobi zawsze wg zasady - nasz klient, nasz pan
  11. mi się też wydaje że pasta do zębów - np do takich - da radę tylko trzeba kupić nową szczoteczkę najlepiej z włosiem w stylu HARD bo wątek też jest mocny, nawet bardzo :polew:
  12. ale co to jest fejsbuk
  13. ja pierdzielę ależ wózek a moc - no nie mam słów gratuluję i kucy i wypasu, widać że po bandzie idziesz :gwizdanie:
  14. Kamyk odpowiedział(a) na tmaxx88 temat w Audi A4 B5
    rany a wydaje się taka pierdołka chyba by mnie szlag trafił ....
  15. What happens in BT stays in BT zabrzmiało jak cytat z Green Mile ....
  16. dobrze powiedziane skoro amator temat ogarnął w chwilkę, to przecież to auto aż się prosi żeby podprowadzić .....
  17. no to dawać, albo coś poopowiadać, albo wrzucać foty i inne mpg-i
  18. i po weekendzie, i po przeszło 10-letniej przygodzie ... (wersja dla twardzieli) Komentarz Włodzimierza Szaranowicza - Podsumowanie po PŚ w Planicy - Pożegnanie Adama
  19. widzę że futbolowo się z lekka zrobiło może nasz expert moskalito coś od siebie dorzuci w temacie tłumików
  20. uhmmm a ten wolej z meczu z Bayer Leverkusen do dzisiaj jedna z najpiękniejszych bramek świata :good:
  21. a pamiętacie jeszcze Zinedine'a ?? Zidane The Greatest Player Ever Destroying A Goalkeeper[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 13:05_________________________________________________ :polew:
  22. 50 min ? to chyba co najwyzej do granicy Łomianek, albo wyjatkowo nie trafiles na zadne swiatla i miales pusto :gwizdanie: wg google to 127 km (do centrum) chyba z żaglem zapier..lał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.