Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamyk

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamyk

  1. Czyżby 500 PLN i 10 pkt. ... ? nic nie chce pisać od wczoraj to pewnie w palnik dał od razu
  2. co jest ??
  3. strzała paFcio
  4. cyce pytanie poważne - kto ma blisko na Trakt Lubelski mam tam coś do odebrania, a z Bemowa to dość średnio chce mi się tam zapierd ..... kto pomoże ?
  5. no zeszło i uj że od 9 - dzisiaj wygrali
  6. no ja pierdzielę na wyjeździe 0/1
  7. no panowie, to jedziemy z koksem ... 2 godziny żywszego bicia serca przede mną Glory Glory Man United !!!!
  8. no i teges, zwykły dzień, po prostu, jakich pełno ...
  9. a co Ty zbił po drodze, pierdoła jedna albo osuszył, wcale bym się nie zdziwił :naughty:
  10. a tak poza tym to coś mi mówi, że czeka mnie dzisiaj ciężki wieczór ..... UEFA CHAMPIONS LEAGUE|Chelsea vs Man.Utd||6.04.2011
  11. [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 10:18_________________________________________________13 marca do mnie przemawia poziu ja mam całą listę tych które przemawiają .....
  12. http://www.bonjourmadame.fr/ :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  13. kiedy Bierhalle ? :kox: :naughty: dzwonie po dziwki ja załatwiam KOKS BĘDĘ ho ho - lista się zapełnia a Ty jak wujek, będziesz ? :gwizdanie: na chwilę obecną, i owszem a jeszcze dodatkowo mnie te dziwki przekonują
  14. kiedy Bierhalle ? :kox: :naughty: dzwonie po dziwki ja załatwiam KOKS BĘDĘ ho ho - lista się zapełnia
  15. a taxi po norwegii to wy kiedy jeździli ?? :polew:
  16. giełda przy stodole w weekend, ew. allegro jak pilny temat to jeszcze ewentualnie warszawska giełda elektroniczna na niepodległości, koło GUS z tego co widziałem, to mają wszystko w niezłych pieniądzach
  17. Do mnie dzownił o 15:50 zebym przyjechał do Arkadii jak ja sie juz przygotowywałem na mecz Apatora z Zielonką :kox: :kox: to ta ekipa co na dwupierdzianie grochu jedzie prosto/lewo/prosto/lewo ??
  18. a nie mogles dac znac wczesniej?? ragga pierdoło, nie mogłem na PW dać cynka ????
  19. uffff na wyjeździe do przodu 4:2 jest dobrze :good:
  20. no to jestescie strasznie podobni :polew: yebłem z krzesła ragga i hornet, spóźnione ale serdeczne - wszystkiego dobrego chciałem poinformować, że od wczoraj na laczkach i felach letnich OOOO Szewczyk dało radę - w sumie bez cyrków, tylko umawiać się trzeba dużo wcześniej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.