Treść opublikowana przez Kamyk
-
[ALL] Czy to oryginalny box?
hehehe wiesz, poza forum, to idź na całość ..... :gwizdanie:
-
[ALL B5] Spryskiwacze Swiatelek, zatkane?
ta na pewno igła lub szpilka tam wejdą endrju jak coś napisałem bez sensu to wyprostuj miałem na myśli przetkanie samych końcówek spryskiwaczy, tak samo jak ''wycieraczkowych'' jak to jakoś inaczej działa, to napisz, a nie cFaniakuj ..... chyba chodzi o to żeby pomóc, co nie ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siedzę przy czarnym kto wpadnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czekaj kórwa , jutro ci possam az ci sie odechce :naughty: :naughty: Czyli ssanie kuli robisz w pakiecie Zią ? :polew: się robi uczuciowo
-
Jakie paliwo lejecie do 2.0 TDI ? - praktyczne opinie
KOLEGO.. ten temat dotyczy silinka BRD.. a miedzy nim a twoim jest duza roznica.. i tak jak mowi kolega powyzej mym mamy wtryski siemensa. dobra uwaga - w temacie powinni się wypowiadać BRDowcy
-
[ALL B5] Spryskiwacze Swiatelek, zatkane?
spróbuj zwykłą igłą lub szpilką
-
[ALL B5] Problem z otwarciem bagażnika(sedan)-naprawione
czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze
-
[ALL B6] Rdzewiejące a4 2004 r nie bite
nie ma domku bez ułomku - mój "sunsiad" ma C klasę i co się nawścieka na motor, to historia ....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kierowca w afekcie zapomniał o pilocie!! #Fail ktoś się tu wqrwił na pilota
-
[B6 AWX] Ciężko wchodzą biegi
chyba jednak będzie sprzęgło - masz fakturę zakupu i wymiany od poprzedniego właściciela czy nie bardzo? ile autem zrobiłeś od tego czasu?
-
[B6 AWX] Czy dużo da mi wirus awx-a
To normalne , że nie możesz się dodzwonić .......... bądż cierpiwy . Witek ma tyle roboty że ciężko mu w czasie hamowania odebrać - PW powinno załatwić sprawę do witka najlepiej albo przez PW albo gg najszybciej tam go złapiesz, bo robotę ma mało że dość szybką to jeszcze głośną
-
[B5 ADR] Mokra podłoga po stronie kierowcy
hmmm, a masz takie ciśnienie na uszczelnianie teraz? wpadnij to byle jakiego sklepu i na ten miesiąc kup sobie jakiś gumową wycieraczkę na przód. tematem zajmij się jak termometr zmądrzeje i zacznie pokazywać rozsądną temperaturę zrobisz jak uważasz, ale chyba bym się wstrzymał w lutym z takimi tematami - musi dobrze zaschnąć żeby temat zakończyć ...
-
[ALL] Czy to oryginalny box?
piter jak już to wyjąłeś, to może lepiej tego nie wkładaj, co ...... :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Mokra podłoga po stronie kierowcy
wyeliminuj podłogę - szanse że tam dymu narobiłeś są minimalne
-
[ALL B6] Problem z dobraniem koloru kierownicy do wnetrza auta!
a w pytaniu najbardziej podobało mi się to o tuż można się załamać natomiast wracając do samej treści - nr 1 wygląda nieźle
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://komixxy.pl/580907/Gazety[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 10:46_________________________________________________ czekaj kórwa , jutro ci possam az ci sie odechce :naughty: :naughty: :polew: yebłem ....
-
[ALL B8] Szuflady pod fotele
hehe - no chyba znajdę 2 tysie na jakiś inny szlachetny cel muszę to zobaczyć, ale chyba masz rację - przestrzeń z tego wątpliwa, przyjemność pewnie też potwierdza się natomiast stara prawda: pewnych rzeczy jak się nie kupi na etapie zamawiania autka (tak jak np siatki z tyłu foteli kierowcy i pasażera na prasę i inne pierdołki) to potem już się po prostu nie chce siana wywalać
-
[ALL B8] Szuflady pod fotele
fantastyczny stosunek to ja wczoraj miałem niemniej jednak temat looknięcia na spocie wydaje się być najlepszą sugestią po to, żeby wozić tam paczkę gum (czy to na ząb, czy tych innych) to rzeczywiście logiczność zakupu i posiadania jest więcej niż dyskusyjna a fotele .....hm, może na balkon
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale musisz przyznać ze dawno nie miałem :naughty: :naughty: jaki happy od razu :polew:
-
[ALL B8] Szuflady pod fotele
pshemo też mi to na odległość leci jakimś podstępem :gwizdanie: 2 stówki to jakoś tak przymało a co ty taki wyrywny z tą sprzedażą - bajerek kompletnie nieużywany czy nieprzydatny ?
-
[ALL B6] Rdzewiejące a4 2004 r nie bite
W naszym klimacie obstawiam że po następnej zimie znowu wyjdzie. oprócz klimatu dorzuciłbym jeszcze ten syf którym sypane są drogi też coś mi się wydaje, że nawet po wymianie spokój będziesz miał tylko na jakiś czas
-
[B5 AFF] po wizycie u Rogala
jasne - coś w stylu "mów mi teraz f-16, albo polski jaszczomb " dobre Kamyk spoko - mów mi wuju .... :wink4:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chudineze uwierzył ze podszywam sie pod prezesa co za bezedura - przecież taki triceratops jest tylko jeden na świecie
-
[ALL B8] Szuflady pod fotele
210 tylko za szufladkę, czy już za pełen osprzęt? bo jakoś tak rozsądnie cenowo to mi się wydaje, przyznam szczerze .... tym bardziej, że w innym wątku ktoś pisał o podróbkach z komplecie za 650 coś tu kurna nie pasi ...
-
[ALL B6] Schowki fotela
osobiście mam wrażenie że to dość ciężki temat może ekipa z poznania się wypowie czy to u nich na giełdzie można dostać ale poza tym, używki ani sztuki nie znalazłem