Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jaki najtańszy zamiennik wycieraczek


maxus24

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem takie samo podejście jak ty kupiłem w markecie wycieraczki za 15zł szt wytrzymały 1 miesiąc potem zaczęły mazać i skrzypieć. Pojechałem po nowe tym razem innej firmy i za 18zł szt :polew: efekt bardzo podobny tylko że te tym razem skrzypiały już po 3 tygodniach ale ścierały dobrze. kolejne wycieraczki za 25zł szt tu moje zdziwienie bo wytrzymały dwa miesiące :decayed: reasumując koszt wydanych pieniędzy 116zł oryginalne valeo 95zł jakość wycierania szyby a co za tym idzie widoczność o wiele lepsza wytrzymałość też bo kolega ma i już rok jeździ i dalej dobrze ścierają szybę. Morał z tego taki czasem to tylko pozorna oszczędność ja już więcej tanich wycieraczek nie kupie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie najtańsze zamienniki moglbym tam zamocowac?

:facepalm:

facet ......

pytanie brzmi PO CO?

sprzedaj butelki i kup Valeo albo Boscha, wg uznania i dostępności - na rok/dwa masz temat z bańki

w sumie dobrze by chyba było coś widzieć przez szybę podczas deszczu, co nie ??? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ostatnio w TESCO gumki do wycieraczek na metry. 3 zeta za metr :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a opłaca się wymienić te wycieraczki na aerotwin boscha z nowymi ramionami ? lepiej te wycieraczki zbierają od tych piórowych ? Czy może tylko te aerotwin wyglądają ładnie i nic poza tym ? proszę o opinię osób ozywających aerotwin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniłem na Aero z tym, ze nie mam boscha ale Valeo i wg mnie ciszej pracują (te na tego klipsa mi stukały) i lepiej zbierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie te standardowe wycieraczki mi stukają powyżej 110-120 km i jest to bardzo denerwujące, po za tym za dobrze nie zbierają. A myślałem że tylko moje stukają takie jakieś felerne, a tu chyba taka przypadłość. Będzie trzeba odżałować na nowe pióra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana gum na alca i jest spoko :) mam 6 miesięcy i nie narzekam. Zobaczymy czy zime wytrzymają :)

4zł za jeden wkład to nie jest wydatek zbyt duży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję kotleta i podbiję pytanie z tytułu wątku. Sam dotąd kupowałem Bosche, ale nie jestem z nich zadowolony, bardzo szybko przestają dobrze zbierać a ja bardzo tego nie lubię :/ podałby ktoś może jakieś numery tych valeo? ew. jakieś dobre zamienniki? Bo jeśli mam płacić za średnie wycieraczki 80zł, to wolę płacić mniej a zmieniać częściej, albo kupić już coś naprawdę dobrego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...