Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamyk

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamyk

  1. jakoś tak nudnawo dzisiaj ........
  2. Alkoholem ? :naughty: od razu tam alkoholem gorzołom zwykłom :polew:
  3. moskal, no co ty - w środku tygodnia alkoholizm ?? to karygodne BTW -
  4. no ogry dzisiaj mi opinii nie zrujnujecie przyjeżdżam sam
  5. good point przyznam, że jestem pełen rozterek
  6. Moja Szanowna ? blisko blisko Moja Słodka Baba
  7. no właśnie - dzisiaj chyba z młodą przyjadę jak te mordy pijackie zobaczy to się załamie, z kim ja się zadaję ta młoda to kto dokładnie ? bo nie wiem czy się golić i zakładać jeansy :kox: młoda to MSB poziu i nie musisz się starać ona ma gust
  8. no właśnie - dzisiaj chyba z młodą przyjadę jak te mordy pijackie zobaczy to się załamie, z kim ja się zadaję
  9. ktoś w arkadii dzisiaj będzie ? :gwizdanie:
  10. moro a czym ty pomykasz po tym mieście, bo mi też jakiś mały pierdolot po głowie chodzi ......
  11. Kali bez obrazy ale jak szukasz czegos oszczednego i walisz sie w 3.0 to gratuluje nie wiem jak wielka rodzine masz (zona 5cioro dzieci) ale na moje to spokojnie POLO w dieslu czy pb spokojnie ogarnialoby twoje potrzeby - spokojne auto bez jazdy na pale pelna pipka. bo jesli bedziesz jezdzil tym 3.0 jak eSa to nie wroze ci spalania na konkretnym poziomie. 3/4 pewnie zaraz mnie wysmieje ze wyjezdzam z takimi opiniami ale takie jest moje zdanie na ten temat za zaoszczedzona kase mozesz spokojnie za 2 lata (jak sie juz dorobisz) kupic cos na wypasie (to twoje STI czy inne zapierdalatory hmmm, majkel , wiesz, ja tam nie wróg, ale przemyśl temat trochę racji jest w tym co pisze moro jak planujesz w temat wejść tylko czasowo to jesteś pewien że taka opcja jest najlepsza? bo z odłożeniem kasy to ma chyba na serio mało wspólnego .... but - the decision is up to you
  12. jaki wózek poszedł się ... ?
  13. Bili jakiś rekord ile wejdzie do składu ?? :polew: gdyby nie pani jola to by nie było gdzie palca włożyć
  14. ale Real dzisiaj dał ognia ......piękny mecz !!!
  15. jakiś dupny portal się tu zrobił
  16. pełne skóry to powinni montować w autach do 100KM bo w szybszych przy hamowaniu dópa wpada pod kierownice :naughty: :naughty: :naughty: :polew: :polew: tekst pierwyj sort [br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 19:35_________________________________________________ film o charakterze instruktażowym :> !
  17. trza było nie chlać odezwał się ten co nie pije :gwizdanie: smiejcie sie smiejcie koledzy z klubu, cholera jasna .....
  18. qr** jak ja nie lubię chorować
  19. wow gratki
  20. a to prawda drukować i w ramki, bo rzadkość
  21. to może inaczej na ile chcesz jechać i w jakich terminach ? rozważam jakieś 4-5 noclegów, a z racji szkół no to chyba tylko ferie, nic innego temat w miarę istotny, to odległość do wyciągów (konieczność odśnieżania, szukania parkingu, potem z powrotem mnie rozkłada ) 2 lata temu płaciłem 80zł z jedzeniem a teraz: http://www.uchramca.pl/?strona,menu,pol,glowna,0,0,1295,cennik,ant.html masakra się w PL porobiła... o kutwa no to wariactwo jakieś 4 osoby to jest dziennie jakieś 5 stówek a gdzie tu dalej dlatego najrozsądniejszym rozwiązaniem są Alpy daj mi swojego maila, wyślę Ci ekstra propozycję ja pierd.... Poziek coś pisze o rozsądku świat oszalał
  22. to może inaczej na ile chcesz jechać i w jakich terminach ? rozważam jakieś 4-5 noclegów, a z racji szkół no to chyba tylko ferie, nic innego temat w miarę istotny, to odległość do wyciągów (konieczność odśnieżania, szukania parkingu, potem z powrotem mnie rozkłada ) 2 lata temu płaciłem 80zł z jedzeniem a teraz: http://www.uchramca.pl/?strona,menu,pol,glowna,0,0,1295,cennik,ant.html masakra się w PL porobiła... o kutwa no to wariactwo jakieś 4 osoby to jest dziennie jakieś 5 stówek a gdzie tu dalej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.