Treść opublikowana przez Kamyk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wdech/wydech ..... wdech/wydech ..... już jest dobrze, wyparowało
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
panowie powoli pakowanko i wypad na imprezę więc od siebie życzę na przyszły rok - szerokiej suchej i bezpiecznej, mało awarii i zero dzwonów, a co za tym idzie, niewykorzystanych polis ubezpieczeniowych :> a tak bardziej trywialnie - dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności w 2011 zdrowaś tomas_h
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie wiem, może dlatego że po 3 szampanach jestem, ale jakoś mnie to rozwaliło ........ :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
net odcinają?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co jest do uja pana cisza taka - poumierali wszyscy ?? pisać coś, ale to już- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobrze ze potem holowanka nie było ....... FVA- Tow Rope Fail- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
potwierdzam - sam jestem na etapie wykupu tej opcji zobacz czy możesz też to zrobić, kosztuje raptem 5 dych, a można być sporo do przodu w przypadku tzw. kuku a do tego jest to osobne ubezpieczenie, w przypadku skorzystania nie ma żadnego wpływu na posiadane zniżki jak na moje, to warte rozważenia ..... ja mam ta opcje w PZU spokojnie działa wymieniałem szybe w A4 nie tracisz zniżek ani nic w A6 wykupiłem tez pakiet szyba i zapłaciłem 40 zł chyba a szyby ubezpieczone na 2 tys zł za 100 zł można wykupic chyba do wartości 5 tys zl jakos tak w PZU szyby wymienia sie w JAAN Glass zadzwoniełm do PZU zgłosiłem a za 3 dni miałem nowa szybę w aucie dodam jeszcze tylko, że nie chodzi tylko o szyby - wszystkie lampy też wchodzą w zakres ubezpieczenia- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ba uwaga... uwaga... nowe zdjecia Pozka z ostatniego zlotu mitasubiszi- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fachowcy w pis-du ......- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
potwierdzam - sam jestem na etapie wykupu tej opcji zobacz czy możesz też to zrobić, kosztuje raptem 5 dych, a można być sporo do przodu w przypadku tzw. kuku a do tego jest to osobne ubezpieczenie, w przypadku skorzystania nie ma żadnego wpływu na posiadane zniżki jak na moje, to warte rozważenia .....- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
AC- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co kupiłeś i skąd chwal się- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakieś paliwo do rakiet tam chyba mają - czy cóś to pewnie jakies biturbo albo i dabl biturbo- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakieś paliwo do rakiet tam chyba mają - czy cóś- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niejaki Mietek - no nie poszło kolesiowi 30 sekund. Tyle czasu potrzebował 26 letni kierowca samochodu osobowego audi, aby powiększyć swoje konto o 24 punkty karne. Policjanci z Lubartowa zauważyli samochód audi pędzące z prędkością 190 km/h tj. o 100 km/h szybciej niż pozwalały na to przepisy. Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę. Patrolując drogę krajową nr 19 w miejscowości Mieczysławka k. Lubartowa policjanci z lubartowskiej drogówki zauważyli samochód osobowy audi jadący w kierunku Lublina, którego kierujący jechał z nadmierna prędkością. Wykonany przy pomocy policyjnego videorejestratora pomiar prędkości wykazał, że samochód audi pędził z prędkością 190 km/h tj. o 100 km/h szybciej niż pozwalały na to przepisy. Policjanci rozpoczęli pościg używając sygnałów błyskowych i dźwiękowych. czytaj dalej Kierujący audi nie zwracał uwagi na jadący za nim radiowóz i popełniał kolejne wykroczenia drogowe: wyprzedził inne pojazdy na oznakowanym przejściu dla pieszych oraz na skrzyżowaniu. W ciągu niespełna 30 sekund czyli od momentu pomiaru prędkości do chwili zatrzymania, kierowca audi, 26 letni mieszkaniec Lublina, popełnił wiele wykroczeń drogowych, za które otrzymał mandat w wysokości 1 tys. zł., a jego konto punktowe powiększyło się o 24 punkty karne.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o w torbe jeża no genialne, nie ma to jak się pośmiać od rana- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dostałeś skarpetki nie - podkoszulki [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 14:10_________________________________________________laska ma chyba jakiś problem z białym na usteczkach ......- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kali, bogactwo to pojecie względne był praktyczny - wielka księga nalewek oj będzie pite, coś tak czuję :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
święta święta i .....- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeszcze Kszyniek wysoki jest, tylko on odrazu oddaje z łopaty :>- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew:- Jaki płyn do spryskiwaczy?
chris nie mundruj w zeszłym roku miałem kłopoty z klapkami od wysuwających się dysz spryskiwaczy z tego co wiem, to zalanie płynem ori gwarantuje odpowiednie nasmarowanie, czy cosik tam w każdym bądź razie tak słyszałem może od czasu do czasu warto wjechać i wziąć od nich zdrowaś k.- [ALL] Co myślicie o tych felgach?
fela ładna, ale czy na pewno wymiarami będzie ci pasować? - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.