Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamyk

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamyk

  1. Hm, rzeczywiście, w Polsce 270 KM jak na nasze drogi to absolutne minimum Przecież tyle mamy możliwości, żeby je w pełni rozwinąć, co nie ? Zdrowaś K.
  2. KLEKOT ?? Oj Kolego, umów się gdzieś na jazdę próbną common railem i napisz to jeszcze raz Wątpię, żebyś się odważył Zdrowaś K.
  3. Kolega to ma chyba jakieś problemy z poziomowaniem cyfrówki Ładne, ładne Zdrowaś K.
  4. Ładniusie autko - witamy w klubie Zdrowaś K.
  5. Założono na fotosiku - w ten weekend cyknę coś w plenerze i zamieszczę A Eibach ... No próbuj próbuj Zdrowaś K.[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 16:53_________________________________________________No Panie i Panowie! Można obejrzeć - a niech mi który tylko kolor zwymyśla Zdrowaś K. http://kamyk-a4.fotosik.pl/albumy/632244.html
  6. Vario wsadziłem 18 i jest ok - o eibachach na razie nie myślę Mi się podoba i tak ma być w sumie Jakoś bym fotki zasadził, ale mi się nie chce na fotka.pl rejestrować jest inny sposób ?? Zdrowaś K.
  7. No nie ukrywam że tej chińszczyzny to się boję najbardziej. nie przepadam za tym na talerzu, a co dopiero w garażu wink4 Także informacja że to jednak z Niemiec trochę by pomogła - jakieś dalsze namiary/plotki/informacje/linki??? Zdrowaś K.[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 17:27_________________________________________________Wydaje mi się, czy nas ubyło ?? Kuredu się wqrw.. ??? ;( Zdrowaś K.
  8. Ło matko , Makki, nie obraź się, bo to kwestia gustu, ale jak na moje - Zdrowaś K.
  9. Z tym 225 nie przesadzaj. Spokojnie możesz taką oponę naciągnąć na 9" i będzie to dobrze wyglądało Nie każdy lubi baloniaste opony. A porównywanie tego do german style jest trochę na wyrost. Dibo, a czy takie coś podejdzie - 245/35 R 18 Felga jest ori o nazwie ROTOR http://www.shop.audi.be/images/upload/articles/9504.jpg Wydaje się być całkiem w porządku Zdrowaś K. na seryjnym zawiasie z takimi oponami auto będzie wyglądało jak allroad, seryjnie na 18 są opony o profilu 40 i takich powinieneś szukać, a jak już znajdziesz i założysz to obniżaj zawias bo naprawdę nie wygląda to dobrze. No to mam rebus w dalszym ciągu Bartek, co i gdzie kupiłeś ??? Zdrowaś K.
  10. Z tym 225 nie przesadzaj. Spokojnie możesz taką oponę naciągnąć na 9" i będzie to dobrze wyglądało Nie każdy lubi baloniaste opony. A porównywanie tego do german style jest trochę na wyrost. Dibo, a czy takie coś podejdzie - 245/35 R 18 Felga jest ori o nazwie ROTOR http://www.shop.audi.be/images/upload/articles/9504.jpg Wydaje się być całkiem w porządku Zdrowaś K.
  11. Tak se pomyślałem, że zapytam szanowne towarzystwo o opinię. Na naklejce na drzwiach mam sugerowane wymiary opon do mojego paździocha No i kupując felgę 18 każą mi zakładać 245/40 z indeksem 93 Y. No i nic więcej, żadnych innych sugestii, bo cała reszta jest wg oszołomów na M+S, czyli zdecydowanie nie na lato. Pytanie jest proste - co o tym myślicie??? Mi się bardziej uśmiecha 225/45, bo i węższe, no i gumy trochę więcej dookoła laczka. Kupno takiej jak se wymyśliłem - się da się, czy nic z tego? Będę zobowiązany za podpowiedzi Zdrowaś K.
  12. Dave, powiem krótko - za takie pieniądze to by było rezane natentychmiast No ale to niestety kosztuje raptem 4 razy więcej - przynajmniej wg ekipy z Krakowa, tam jest niezły squad od tematów navi Za konkretne sugestie innych możliwości będę szczerze zobowiązany Zdrowaś K.
  13. Tobi, prosta sprawa - jak masz system MMI HIGH w aucie, to się podyskutuje i zrobi Natomiast bez tego systemu, a przy "zwykłych" radiach Chorus lub Symphony - klops i kotlet. Prucie połowy auta, wymiana drutów itd. Wiadomość od gościa z podanego linku Koszt - ...naście tysięcy Nie jest dobrze Zdrowaś K.
  14. matko, ale temat ruszyłem z tego co widzę, to nie będzie łatwo coś zrobić co prawda na allegro można już znaleźć osoby które proponują modyfikację, ale ... zdrowaś k.
  15. Szanowni Koledzy ... Czy ktoś już rozważał temat wstawienia nawigacji do naszych ślicznotek? Jak wyglądają opcje, jaki wachlarz możliwości i rozpiętość cenowa? A jak już ktoś do tematu podchodził, to jakie są pierwsze obserwacje? No bo mnie to temat kusi, nie powiem ... A montowania Mio i oczekiwania na łapanie fixa mam już serdecznie dość Zdrowaś K.
  16. Jak na moje to świetna cena i dobre pieniądze - tyle że za co? Ori, to super. Jak możesz, to daj namiar, może sam takie wezmę. Zdrowaś K.
  17. A tak się z wami podzielę infem, skoro tak sporo o felgach i kółkach piszemy Oto mój wybór - http://www.alusport.com.pl/index.php?option=com_marketplace&page=show_ad&catid=9&adid=8&Itemid=5 Mam nadzieję, że będzie leciutko, dynamicznie no i po prostu fajnie wyglądać Do tego myślę dać Michelin Primacy w sugerowanym przez Audi rozmiarze - 225/50/17. Mam te gumy na zime w mniejszym rozmiarze i jestem bardzo zadowolony. No i co myślicie, zestaw prawidłowy, czy póki nie złożyłem zamówienia, coś zmienić? Bo jak zawsze, opcji miliony i wybór niełatwy Zdrowaś K.
  18. Serdeczne gratulacje, bardzo ładny kolor Na kolana mnie rzuciły fotele - do dzisiaj żałuję że nie poszedłem w alcantarę. Felgi - hm - ładniusie, ale 18 na nasze dziurki, może trochę rzucać. Ale - Twoja decyzja, wiesz co robisz. Serdecznie gratuluję, jeszcze raz Zdrowaś K.
  19. No Panie Kolego - witka w klubie ! Ode mnie brawa za wyposażenie, bo naprawdę robi wrażenie. Tylko prysznica brakuje i czerwonego ręcznika frotte Zdrowaś K.
  20. Lara, jak zawsze - de gustibus non discutanto A ja szukam dalej, Alvaro, dzięki za podpowiedź Zdrowaś K.
  21. S5 na B8 będzie wyglądało elegancko Bierz te Tylko sprawdź czy faktycznie są ori. KOlega Dibo mnie załamał - 19 cali Oj strach ogarnął - na nasze dróżki? Gdzie tym jeździć Zdrowaś K.
  22. Szukajcie a znajdziecie Może takie cudeńko, już wygląda bardziej konkretnie http://www.alusport.com.pl/index.php?option=com_marketplace&page=show_ad&catid=9&adid=8&Itemid=5 Zdrowaś K.
  23. Jak zawsze pomoc forum jest nieoceniona Odnośnie ORI - jakieś sugestie? Zdrowaś K.
  24. Koledzy i Koleżanki, czekam na opinie. Znalazłem sobie takie cudeńko na pewnym mało znanym portalu aukcyjnym http://www.allegro.pl/item524032139_nowe_felgi_17_5x112_audi_a5_a6_najnowszy_model.html No i podpowiedzcie, co to jest, kto to robi, jak to się nazywa, itd... Że o opiniach z grzeczności nie wspomnę Z góry dziękuję Zdrowaś K.
  25. Trzeniu, właśnie dokładniej otworzyłem książkę, w której stoi jak wół napisane: when the light switch is set to AUTO". Niemniej jednak za radę stawiam jasne z pianką, przy najbliższej okazji Więc już działa Zdrowaś K.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.