Treść opublikowana przez posio
-
Problem z temperaturą i z wskaznikiem temperatury
U mnie jest tak ze czujnik jest dobry(sprawdzałem na nowym orginalnym) i na liczniku w ogóle temperatura nie rośnie. Na vagu temperatura silnika pokazuje dobrze a jak wejdę na licznik to cały czas-100. Co może być przyczyną?
-
Huczenie po zmianie kół
Jak przyjedziesz ręką po bieżniku to będziesz czuł czy są po ząbkowane.
-
Czujnik zderzeniowy gdzie jest ?
Dzięki koledzy.
-
Czujnik zderzeniowy gdzie jest ?
A jak ściągnąć ten boczek na słupku B? On jest przykrecany czy zatrzaski.?
-
[B6 AVF] Pompowtryski 038130073AR a 038130073BA
Dołączam się. A mogę założyć 2 pompki z końcówką ar a dwie z końcówką ba?
-
Czujnik zderzeniowy gdzie jest ?
No właśnie nie było wystrzalu ale zaczęły air bag świecić.
-
Czujnik zderzeniowy gdzie jest ?
Witam. Gdzie znajduje się czujnik zderzeniowy boczny od kierowcy i jak go wymienić? Nie wiem czy to dobry dział, jak coś to proszę o przeniesienie.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ja mam też dystanse jakby kto potrzebował. 10mm grubości. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Zależy jaka rodzina... :-P bo jak 2+5 to do audi się nie zmieści... Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
No pewnie przegląd przechodzi zawsze bez problemu... :-P Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
No a lampa ma homologację jakoś światła do jazdy dziennej.? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Jako dzienne i tak nie wolno ich używać... Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Za przejazdem kolejowym w prawo. Marcin, znam go dobrze i mu robi we wszystkich autach klimy. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
- Egr
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Z tylu są takie normy. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
No tak tylko o ile dobrze pamiętam to tam są jakieś dziwne te normy... Jakieś normy z Forda chyba. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
To ten magnatec nie jest dobry? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Nie prowokacja?, tylko olej dostałem od znajomego i zastanawiam się czy mogę go nalać... Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Czy mogę nalać taki olej ze zdjęcia do mojego audi, lub sharana 1.9 tdi oznaczenia silnika avb i asz. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Wiocha kristof... :-P nie no żartuje. Jest ok... :-) Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ---------- Te a te lusterka malowales, czy to są nakładki...? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Nie dziala podswietlanie fis,wlacznika swiatel,i czesci pakietu swiatlo
co znaczy MCE to ja wiem, tylko nie wiem o co chodzilo koledze michalex... mi sie wydaje,ze na liczniku zrobil sie jakis zimny lut, ale jeszcze nie mialem czasu tego sprawdzic...
-
Nie dziala podswietlanie fis,wlacznika swiatel,i czesci pakietu swiatlo
y yyy mce co...?
-
Nie dziala podswietlanie fis,wlacznika swiatel,i czesci pakietu swiatlo
nie pokazuje zadnego bledu...
-
nie dziala podswietlanie fis,wlacznika swiatel,i czesci pakietu swiatlo
kurcze, a wczoraj akurat mialem to rozkrecone...
-
nie dziala podswietlanie fis,wlacznika swiatel,i czesci pakietu swiatlo
a jak sprawdzic jaki mam modul mce..?