Treść opublikowana przez SMS
-
Nierówna praca silnika
tak tez myslalem ze to wina sond. Zastanawiałem się tez nad świecami. Ciekawe z tym wypadaniem jest to ze jak przejadę z 15km , potem troche postoi zgaszony a później jadę to wypadanie się juz nie powtarza.
-
Nierówna praca silnika
wiem kolego ale takie juz kupiłem a narazie nie mogę znalezc nikogo w okolicy kto to zrobi. Pytanie tylko czy może to być powodem wypadania? Teraz pokazalo wypadanie na 4 i 6 oraz coś o obwodzie grzania sondy tylko nie zapisałem tego i nie pamiętam dokladnie
-
Nierówna praca silnika
instalacja stag6 wtrysku hana zielone. Auto szarpie tylko na gazie i bez znaczenia jaki bieg. Od niedzieli do dzis jest wszystko ok. sprawdzałem na vagu i pokazalo mi wypadanie zaplonu na 2 i 5 cylindrze, sprawdzałem tez jezdzac tylko na pb i nie bylo wypadania ( tylko na gazie się tak dzieje) co jest przyczyną? Czy winowajca mogą być sondy bo nie mam katow a sondy z ecu nie usunięte .
-
[Małopolska] Widziany, widziana
slepy dzis na rynku w lipnicy okolo 10:30. Ja jechałem białym Iveco.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
dziś po 14 w Bochni na ul. Kazimierza niebieska b6 sedan na klubowych ramkach. Ja jechałem swoja srebrna. Pozdro dla kierownika
-
Nierówna praca silnika
Mój avk nierówno pracuje na gazie a po przeliczeniu na benzynę pracuje normalnie. Co może być przyczyną? Mruga wtedy check
-
Srebrny sedan 3,0 V6
Tak kolego, jak go kupiłem myślałem ze mam a tu paczę w tlumik końcowy i pusty. Jutro postaram się nagrać ale jakość będzie slaba bo telefonem. Jak obiecałem próbowałem nagrać glos silnika ale słychać tylko szum? koledzy potrzebuje kogoś kto usunie mi sondy z ecu, najlepiej z okolic Krakowa, Tarnowa.
-
Srebrny sedan 3,0 V6
Postaram się kolego. Z tym ze ja mam założone końcówki ulter
-
Srebrny sedan 3,0 V6
Jeszcze tylko sondy z ecu musze wywalić.
-
Srebrny sedan 3,0 V6
Ja pytałem bo chciałem się dowiedzieć czy wzrasta moc przy przelocie. A samochód na przelocie kupiłem i moc mi wystarcza.
-
Srebrny sedan 3,0 V6
Ok napewno wstawie.
-
Srebrny sedan 3,0 V6
Seryjnie powinien miec 220 ,musze na hamownie podjechać bo chciałbym się dowiedzieć ile mam na przelocie. 218 ma BBJ a ASN AVK 220.
-
Srebrny sedan 3,0 V6
Nad dystansami jeszcze nie myślałem. Katy są wycięte i wstawione puszki z rurką i tłumiki przelot z końcówkami ulter. Do ledow mam rezystory ale nie wiem jakie bo to mi kumpel robił.
-
Srebrny sedan 3,0 V6
Pierwszy mod juz jest, lampki podsufitki Led oraz podświetlanie słoneczek . Zostało jeszcze podświetlanie nóg i bagażnik oraz tablicy rejestracyjnej . Koledzy potrzebuje oprawki żarówek pozycyjnych Dekory zmienione, lampki Led tablicy rejestracyjnej i klubowe ramki tez wpadły. Okazało sie Panowie że tłumiki mam pelen przelot Koledzy jaka moc może mieć mój AVK na pełnym przelocie? Tak wygląda teraz
-
Emulator sondy lambda
Koledzy podepnę się pod temat, gdzie w Małopolsce usuwają sondy z ecu?
-
Wymiana uszczelniacz
Koledzy pytanie mam, czy uszczelniacz na wejsciu flanszy prawej polosi do skrzyni wymienia sie tak samo jak w b5,a jesli nie to jak?
- Olej skrzynia
-
Srebrny sedan by SMS
Wleciał wskażniik od kolegi Paput [/img] Do sprzedania,jeszcze nigdzie nie wystawiona. Cena 6900 auto sprzedane, temat zamknięty.
-
Srebrny sedan 3,0 V6
A ma może ktos tarcze prędkościomierza w km?
-
Srebrny sedan 3,0 V6
Taki plan mialem. I na pewno to będzie pierwszy mod. I tu zapytam czy ma ktos dekory na sprzedaż
-
Srebrny sedan 3,0 V6
cos napewno bedzie
-
Srebrny sedan 3,0 V6
Wczoraj zakupiłem b6 w sedanie z wyposażenia: -skorzane przednie fotele i tylna kanapa -climatronik dwustrefowy -alu 17 -końcowki ulter (pełen przelot) -ksenony -składane lusterka -ori alarm -prawe lusterko przy cofaniu obniża się Więcej opisu jutro..........................................bo narazie jestem pod wielkim wrażeniem Z modów już zrobionych: - całe podświetlanie wnętrz led -podświetlanie tablicy led -ramki klubowe -dekory soul (chwilowo) Plany: -grill s4 -przyciemnienie szyb -lotka na klape baga sline (zroobione) -listwy drzwi s4 (zakupione) -fela 18 (zrobione) Myśle ,że w tym tygodniu zrobie foty jak się zmieniła i filmik z głosem wydechu.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kolego ja mam tylko bez szybki
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
gratulacje fury i zapraszam do obejrzenia mojej.
-
Srebrny sedan by SMS
dasz mi namiar?