Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jaguś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jaguś

  1. Nawet nie wiedzialem ze sa 2 odcinie czerwonego
  2. Wiadomo kazdy ma inna opinie ale patrzac na az tak ciemna folie jakos mi to nie odpowiada wizualnie wiec bedzie zmiana na troszke jasniejsza atrapa oryginalna rs4 przyszla ale d*pa nie pasuje do zderzaka widocznie tylko chinski zamienik
  3. Panowie doradzcie mi czy sciagnac ta folie czy wymienic na jasniejsza
  4. jak nic nie wpadnie mozesz mnie wpisac na liste
  5. no to ci powiem fajna furka i w gratisie ptaszek hihi
  6. panowie skór nie chciałem czarnych coś jasnego żeby odbijał się środek i nie czuł się jak w trumnie.Odnośnie szyb jestem zawiedziony bo firma co mi oklejała powiedziała że bedzie jaśniejsza a jest dużo za mocno i prawdopodobnie będzie wymieniana na jasniejsza
  7. no prosze nawet sie nie pochwalił ze coś kupił.Gratulacje
  8. Wpadły nowe mody: -przyciemnienie szyb -układ wydechowy s4 -dokładka tylnia -wymiana wnętrza skóra W planach progi zew s-line sorki za jakość zdjęć na szybko telefonem Jak się teraz komponuje czerwony z takim wnętrzem.
  9. działa jupi wystarczylo w hex zmienic na AF i kodowanie podane od wrclaguna dziękuje za pomoc
  10. Ja jak odczytałem mialem byte 6 tylko takie mozliwosci coming-home active leaving - home active coming/leaving home via mmi active byte 22 to samo wszystko wlaczylem i d*pa blada nawet jak wklepalem kodowanie czujnika rls od wrclaguny wlacznik auto nie swieci i lampy sie nie zapalaja jestem ciekawy do czego ty dojdziesz
  11. to wiem ale mi chodzilo o instalacja 12.12.3 a baza przekopiowana z innej wersji nowszej.A nie chce sprawdzac zeby kabla nie uwalic
  12. Panowie wiecie czy jest mozliwosc pod clona vcds podlozyc label z nowszych wersji bo mam 12.12.3 i mi polowe bit nie pokazuje do kodowania
  13. witam No widzisz tak mi sie szybko nudza ze ciagle mówie ze ten bedzie dłużej hehe
  14. vcds 12.12.3 i nic nie pokazuje w podpowiedziach rls
  15. No ja ci moge powiedziec tak u mnie mialem czujnik wilgotnosci i zalozylem 3w1 deszczu zmierzchu i wilgotnosci wpielem istniejaca kostke do czujnika wymienilem wlacznik auto bo tez nie mialem odpalilem vcds 09 zalaczylem funkcje zainstalowany czujnik deszczu/zmierzchu i coming/leaving home.Działa mi czujnik deszczu ale swiatła auto nie i na wlaczniku od auto nie świeci sie napis auto jak przelanczam i teraz nie wiem czy jeszcze trzeba cos pokodowac czy musze cos podciagnac.wchodząc w rls sterownik od czujnika nie widze podpowiedzi tylko bite bez opisu moze tam trzeba zakodowac
  16. powitać pepin będe miał do ciebie sprawe odnośnie www
  17. Grzegorz wiesz może czy przewód od czujnika światła do modułu idzie tak sam b8 i b8 FL. I czy idzie dodatkowy kabel do włącznika auto jak się doposaża czy wszystko jest w oryginale Czy procedura kodowania jest taka sama? Z góry dziękuje za pomoc
  18. jaguś odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    panowie potrzebuje rozpiske w a4 b8 Lift od jakiego pinu w czujniku deszczu światła idzie do sterownika zeby wszystko zadziałało czy tak sam jest jak w a4 b8 przedlift
  19. jeszcze raz dziekuje za miłą opinie. pierwsze rezanie Okazało się że posiadam czujnik wilgotności zmiana na czujnik deszczu,zmierzchu,wilgotności 3w1 Wymiana oczywiście włącznika na auto Kodowanie i wszystko pieknie lata
  20. Witam panowie mam pytanko próbowałem kodować a4 b8 FL 3G i mam problem i nie wiem czy to jest normalne w nowszych modelach i sie potwierdza i nic sie zepsuje czy cos jest nie tak z moim kablem vcds 12.12.2 Z góry dziekuje za pomoc pod spodem zdjęcie komunikatu
  21. piękny samochód pogratulować koloru i wyposażenia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.